Feral

Jason Cronburg

Kostýmy:

Erica Howard
  • *CARNIFEX*

Úplný úvod ako z "áčkového" hororu (3 minúty!), za "jadrom" akoby stál "Mohamed Khashoggi" (Herkules 3D), pričom ani živší záver nepresvedčil o tom, že by sa nejednalo o absolútne podpriemernú záležitosť. Snímok v sebe síce skrýval určitý potenciál (masky), no ako celok, pôsobí neskutočne žalostne. Toto nestojí za pozornosť ..(26.5.2018)

• JASON_X

Silně trojhvězdová zombiárna to mohla být, komorní, relaxační, sympaticky nízkorozpočtová, sice nic převratnýho, ale po práci & při jídle & před usnutím jako prostředek k propláchnutí mozku naprosto dostačující materiál. Osamocená chajda v lesích, venku zombie, uvnitř několik retardů a jeden za druhým se postupně odebírají do věčných lovišť... ze kterých se ovšem záhy vracejí, klasika. Zombíci mají fajn držtičky, zlověstný pohyby i libozvučný skřeky, scénář je sice trochu pitomý ale zase ne úplně pitomý, jenže... Jenže v hlavní roli hraje tak meganesympatická megahnusná lesba, že se mi z ní celou dobu zvedal pajšl, až mám teď kvůli tomu jejímu odpornýmu zpruzenýmu xichtu problém dát i druhou hvězdu.(5.6.2018)

• oveckaoa

Několik studentů se vydá na výlet po cestě se, ale ztratí tak se kdesi utáboří. V noci některé z nich napadne zmutovanec a jednoho chlápka zabije a druhou ženskou zraní.Během 45 minut zhruba zemřou nebo zmutujou všechny mužské postavy (čestná výjimka majitel chaty) a zůstanou pouze ženské v čele s lesbickým párem. Hodně slabý horor (o drama to ani nezavadilo a akční už vůbec ne pod tím pojmem si představuji třeba Smrtonosnou Zbraň nebo Komando) , který zaujme snad jen těma lesbami. P.s. celou dobu jsem čekal, že použijou tu sekeru co byla před chatou, ale nikoho to nenapadlo já být v chatě kde mě někdo napadal a nemět zbraň (má ji pouze 1 ženská) tak ji beru hned.(7.7.2018)

Prekvapivo dobrý lesný kúsok s pomerne silným kastingom pozostávajúcim z dosť veľkého množstva sexi kočiek. Obsahuje to viacero scén, v ktorých potenciálna budúca obeť je v nočnom lese, zrazu počuje šuchot, v diaľke uvidí tieň temnej postavy a tá sa začne nerealisticky rýchlo pohybovať smerom k nej – musím priznať, že tieto momenty ma úprimne znepokojili a vydesili, čo sa mi ozaj nestáva často.(23.2.2019)

• ricci.s

Zase som sa tešil zbytočne. Maskér a kameraman to síce úplne nepotopili, no nedokážem uveriť, že na tomto pracovali až dvaja scenáristi. To si teda veľa námahy nedali. Keby totiž mala aspoň jedna z postáv IQ vyššie ako 85, možno si mohli ušetriť väčšinu problémov. Ešte debilnejšie sa však chovali samotní zombíci, ktorí mali tendenciu zaútočiť len vtedy, keď sa to tvorcom hodilo, a keď si povedali, že už je načase vyškrtnúť ďalšiu postavu. Gore je fakt takmer nulové, herečky sú nepresvedčivé, o predvídateľnosti nehovoriac, celkovo to nemá čím zaujať.(25.5.2018)