Feral

Jason Cronburg

Kostýmy:

Erica Howard
  • oveckaoa

Několik studentů se vydá na výlet po cestě se, ale ztratí tak se kdesi utáboří. V noci některé z nich napadne zmutovanec a jednoho chlápka zabije a druhou ženskou zraní.Během 45 minut zhruba zemřou nebo zmutujou všechny mužské postavy (čestná výjimka majitel chaty) a zůstanou pouze ženské v čele s lesbickým párem. Hodně slabý horor (o drama to ani nezavadilo a akční už vůbec ne pod tím pojmem si představuji třeba Smrtonosnou Zbraň nebo Komando) , který zaujme snad jen těma lesbami. P.s. celou dobu jsem čekal, že použijou tu sekeru co byla před chatou, ale nikoho to nenapadlo já být v chatě kde mě někdo napadal a nemět zbraň (má ji pouze 1 ženská) tak ji beru hned.(7.7.2018)

Solídny nákazoidný horor, ktorý má spád a prakticky od začiatku do konca sa v ňom niečo deje. Väčšinová časť príbehu sa síce odohráva na relatívne malej ploche dreveného zrubu, potrebnú zlovestnú atmosféru však poskytuje okolitý hlboký les a divné zvuky vydávajúci krvilační mutanti majú miestami tiež niečo do seba.(10.8.2018)

Prekvapivo dobrý lesný kúsok s pomerne silným kastingom pozostávajúcim z dosť veľkého množstva sexi kočiek. Obsahuje to viacero scén, v ktorých potenciálna budúca obeť je v nočnom lese, zrazu počuje šuchot, v diaľke uvidí tieň temnej postavy a tá sa začne nerealisticky rýchlo pohybovať smerom k nej – musím priznať, že tieto momenty ma úprimne znepokojili a vydesili, čo sa mi ozaj nestáva často.(23.2.2019)

• Kudly4

Zavádějící zařazení žánrů, jedná se o tuctový Horor, který vykrádá známější snímky. Je to pěkně natočené, žádné známky amatérismu, ale vše ostatní stojí za velký hovno. Nejvíce mě dostalo, jak něco zabije jejich kamaráda a skoro jejich kamarádku a oni jdou pak prostě chrápat =D a tohle se opakuje několikrát. Mordovačky jsou pouze za tmy v noci, takže shit a navíc stejně mimo kameru, jen cákance krve občas uvidíte. Chování všech postav naprosto tragický. Nedoporučuji. (204. hodnocení)(18.1.2020)

Láskyplný virus, který tělíčko udělá estetičtějším. Takový sofistikovanější Jožin z lesů. Znáte jistě ty rady, že lesní vzduch vám prospěje, hrudní košíček se vám roztáhne a kulky sestoupí do šourku. Tak po tomhle filmu už to neplatí. Sice není vyloučeno, že lesní klima nezvedne méně obdařeným výletnicím jejich hrudníkovou výbavu, nicméně v pohodě nebudete. Předně se z lesa už nevrátí vaši kamarádi, jelikož si ten virus nenecháte jen pro sebe, ale škrábáním a kousáním se podělíte s partou o ten jedinečný zážitek. Mark Young se vykašlal na zbytečné povyšování do áčkových úrovní a s mizivým rozpočtem se pustil do kombinace chata a les, co se mně nikdy neohraje. Nezradili ho maskéři, kreatury vypadají mile, též snímání je na úrovni. Gore bylo tak akorát, větší množství jsem nepostrádal. Hlavní akvizicí je pochopitelně lepá Scout Taylor-Compton, které sice studující medičku nikdo neuvěří, ale moje druhé hororové dobrodružství s ní opět dopadlo zdárně. S blond vlasy je jebatelná týden oproti dvoudennímu zápřahu s tmavou hřívou, ovšem i tak zůstal pyj spokojený. A tak jsem se tak nějak těmi lesními lokacemi kochal s větším zaujetím než u nedávného Tichého prdu, byly to spíše toulky ve stylu Cabin Fever. Nápad s nakažlivým virem měl odpich, napětí, neotřelý námět a dobré herce i režijní vedení. Áčkové horory, co jdou do kin, postupně přenechám recenzentům, kteří jsou jimi nadšeni a zažívají s nimi jakési noblesní onanie. 10/10(3.6.2018)