Komediální skečová show. Tracey Ullmanová se vrací na britskou televizní scénu a přináší s sebou svůj unikátní pohled na některé výjimečné postavy z řad obyvatel či návštěvníků rušného globálního centra, jakým je Velká Británie. (HBO Europe)

Sharleen

Angela Merkel meine chancellorette a Judi Dench national treasure sú moje top :) Tracey Ullman je neskutočná komička. Na zlepšenie nálady ako stvorené. ()

Rex Mundi

Zbožňujem humorné skeče, ešte ako malú ma otec priviedol ku kráľom slapsticku, potom prišiel Benny Hill, Mr. Bean a Monty Python's, ale aj slovenské rozhlasové a televízne zábavníky, ešte neskôr duo Hale a Pace, po nich Lucas a Walliams... Tracey Ullman je môj čerstvý objav, a strašne ma baví. Má vynikajúce masky, ale hlavne nápady a prejav. Jej Angela Merkel alebo Judi Dench sú rozhodne nezabudnuteľné, aj tí ostatní sú dokonalé satirické odrazy reality. Príliš rýchlo som vypozerala tri sezóny, ale budú sa dať kedykoľvek zopakovať. ()

Gary

Maggie Smith a její casting challenges jsou geniální! A Dame Judi Denchovou už nikdy nenechávejte o samotě, i když je britský národní poklad! ()