poster

Kořeny minulosti (TV film)

 • Kanada

  Seeds of Yesterday

Drama

Kanada, 2015, 86 min

Režie:

Shawn Ku

Předloha:

Virginia C. Andrews (kniha)

Scénář:

Darren Stein

Hudba:

Douglas Pipes
(další profese)
 • LaBarbara
  odpad!

  To bylo tak neuvěřitelně dementní, že jsem se musela dodívat až do konce.(26.8.2019)

 • megan017
  ****

  Sranda, že film, který se má odehrávat někde v 80-90' letech má moderní vybavení, holka si nosí oblečení z nejnovějších kolekcí, dokonce i účes dobově nesedí. Nicméně docela dobrý výkon při ztvárnění jeblého synka, co podědil špatné geny po prapradědovi, který byl fanatický katolík nenávidící ženy. Takový výkon bych někoho, kdo hopkal v "parodující" verzi One Direction aka Big Time Rush, opravdu nečekala..a byl celkem i sexy a zmrda jsem mu snadno věřila. Plné hodnocení dávám za hořkosladký konec, který uzavřel všechny linky a snad i prokletí celé té rodiny.(5.9.2016)

 • kaylin
  *

  Na kanadském snímku „Kořeny minulosti“ nehledejte nic, co by skutečně bylo šokující, nečekejte nic, co by bylo explicitní, čekejte jen to, co se dá předpokládat od televizního dramatu, který se snaží o thrillerové prvky. Je to ve skutečnosti telenovela, kde umírají lidé anebo je jim alespoň ubližováno, většinou psychicky. Ale primárně je to roztahaná a zdlouhavá nuda.(20.7.2020)

 • Marze
  **

  Čekal jsem seriálovou mizérii řešící vztahy, ale je to o něco lepší. Důmyslně je budována hustá vztahová atmosféra. Závěrečný výjev naznačuje, že tento díl ságu ukončuje.(4.11.2017)

 • lilyflower
  *

  Vazne ma nebavi pozerat sa na zlataninu, ktoru autori nazvali filmom, a ktora zadupava povodnu myslienku knihy hlboko pod zemsky povrch. Je to iba afekt, zle scenaristicke inovacie a "sokujuci" zaver. Videla som vsak aj horsie, preto ta jedna hviezda.(31.1.2018)