Kořeny minulosti (TV film)

• Kanada

Seeds of Yesterday

Kanada, 2015, 86 min

Shawn Ku

Předloha:

Virginia C. Andrews (kniha)

Darren Stein

Douglas Pipes
  • LaBarbara

To bylo tak neuvěřitelně dementní, že jsem se musela dodívat až do konce.(26.8.2019)

Sranda, že film, který se má odehrávat někde v 80-90' letech má moderní vybavení, holka si nosí oblečení z nejnovějších kolekcí, dokonce i účes dobově nesedí. Nicméně docela dobrý výkon při ztvárnění jeblého synka, co podědil špatné geny po prapradědovi, který byl fanatický katolík nenávidící ženy. Takový výkon bych někoho, kdo hopkal v "parodující" verzi One Direction aka Big Time Rush, opravdu nečekala..a byl celkem i sexy a zmrda jsem mu snadno věřila. Plné hodnocení dávám za hořkosladký konec, který uzavřel všechny linky a snad i prokletí celé té rodiny.(5.9.2016)

• kaylin

Na kanadském snímku „Kořeny minulosti“ nehledejte nic, co by skutečně bylo šokující, nečekejte nic, co by bylo explicitní, čekejte jen to, co se dá předpokládat od televizního dramatu, který se snaží o thrillerové prvky. Je to ve skutečnosti telenovela, kde umírají lidé anebo je jim alespoň ubližováno, většinou psychicky. Ale primárně je to roztahaná a zdlouhavá nuda.(20.7.2020)

• Marze

Čekal jsem seriálovou mizérii řešící vztahy, ale je to o něco lepší. Důmyslně je budována hustá vztahová atmosféra. Závěrečný výjev naznačuje, že tento díl ságu ukončuje.(4.11.2017)

• lilyflower

Vazne ma nebavi pozerat sa na zlataninu, ktoru autori nazvali filmom, a ktora zadupava povodnu myslienku knihy hlboko pod zemsky povrch. Je to iba afekt, zle scenaristicke inovacie a "sokujuci" zaver. Videla som vsak aj horsie, preto ta jedna hviezda.(31.1.2018)