poster

Kořeny minulosti (TV film)

 • Kanada

  Seeds of Yesterday

Drama

Kanada, 2015, 86 min

Režie:

Shawn Ku

Předloha:

Virginia C. Andrews (kniha)

Scénář:

Darren Stein

Hudba:

Douglas Pipes
(další profese)
 • megan017
  ****

  Sranda, že film, který se má odehrávat někde v 80-90' letech má moderní vybavení, holka si nosí oblečení z nejnovějších kolekcí, dokonce i účes dobově nesedí. Nicméně docela dobrý výkon při ztvárnění jeblého synka, co podědil špatné geny po prapradědovi, který byl fanatický katolík nenávidící ženy. Takový výkon bych někoho, kdo hopkal v "parodující" verzi One Direction aka Big Time Rush, opravdu nečekala..a byl celkem i sexy a zmrda jsem mu snadno věřila. Plné hodnocení dávám za hořkosladký konec, který uzavřel všechny linky a snad i prokletí celé té rodiny.(5.9.2016)

 • lilyflower
  *

  Vazne ma nebavi pozerat sa na zlataninu, ktoru autori nazvali filmom, a ktora zadupava povodnu myslienku knihy hlboko pod zemsky povrch. Je to iba afekt, zle scenaristicke inovacie a "sokujuci" zaver. Videla som vsak aj horsie, preto ta jedna hviezda.(31.1.2018)

 • Marze
  **

  Čekal jsem seriálovou mizérii řešící vztahy, ale je to o něco lepší. Důmyslně je budována hustá vztahová atmosféra. Závěrečný výjev naznačuje, že tento díl ságu ukončuje.(4.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace