Ostrov zapomnění

Survival Island

Horor / Thriller

USA, 2002, 85 min

• PetrPan2

Fakt jsem se snažil najít na tomhle filmu alespoň něco dobrého, abych tu jako většina nedával odpad! Ale tenhle film je pravá a nefalšovaná megasra..ka..(23.12.2007)

• Terva

Misto masky soška, místo strhujícího děje sr**ka.(20.4.2013)

Tohle jsem si kdysi půjčil u nás ve videopůjčovně a ani jako malej jsem to nebyl schopnej dokoukat jaká to byla blbost. Dnes když už mám svoje standarty nastavené jsem to dokoukal a královsky se bavil. Tenhle film je blbej. A nejhorší na tom je že se tvůrci až moc snažily aby film dával smysl. Ono stačí už jen to že 10 minut na začátku filmu se tvůrci snaží vyprávět co a jak. Koho to ale zajímá je to film o stupidní piňatě. I ten samotnej otrov a ta samotná hra je neuvěřitelně stupidní a idiotská. Postavy jsou idiotské hlavně černoch který se nechá zabít kvůli tomu že má v botě kamínek(I shit you not). Ale na druhou stranu se člověk baví nad piňatou co vraždí. Moje přepísklé hodnocené je díky nostalgii, naprostý tuposti tvůrců a prostě zábavnosti.(6.5.2014)

• Lada

Ta socha nebyla vubec zabavna. A zbytek taky ne.(4.5.2004)

• FilmFan24

Děs běs, to mi věř!(15.9.2008)