Honzyg

Poměrně zdařilá parodie, především na filmy Znamení a Kruh. Charlie Sheen jako alterego Mela Gibsona je opravdu zábavný. Po naprosto trapné dvojce je trojka příjemným překvapením. ()

Naked_Snake

Podle mě jediný kvalitní díl scary movie. Konečně vynechali přehršle sexuální a zhulenecké tématiky která byla v předešlích dílech. Namísto toho kvalitně zparodovali pár známých filmů a gegy měli hlubší pointu. ()

z17

Trojka sice uz nie je to, co jednotka a dvojka... Ale je urcite lepsia, osobne sa mi paci najviac zo vsetkych casti Scary Movie. Najlepsie obsadenie (Sheen a Nielsen to boli uzasne ozdoby). Narozdiel od predchadzajucich casti, toto aspon priblizne malo hlavu a patu. Velmi dobre som sa bavil a davam plne hodnotenie. ()

mrShot

Jediné dobré scary movie.. a dobré je veľmi slabé slovo. Od prvej scény, kedy sa objaví charlie sheen až po konečnú sa zakaždým neuveriteľne rehním. Osobné guilty pleasure, na ktoré nedám dopustiť :) 110% ()

HowHighest

Naprosto úžasná věc. Chápu, že se to někomu nemusí líbit a ani nelíbí, což je naprosto v pořádku, ale i tak si myslím, že by bylo dobré si uvědomit co vlastně hodnotíme. Když půjdu na operu, tak bych bych jí pak mohl taky hodnotit slovy: hrozný, pořád tam někdo zpíval a vůbec jim nebylo rozumět, ty kostýmy taky hrůza, atd. Zkrátka toto je pro mně naprosto brilantní parodie, která nemá chybu. ()

ronaldmekdon

Děkuji vám, vaše láska zlomila kletbu a já už nemusím vraždit. ~ Fakt?! ~ Ne, jenom si z vás dělám prdel! .. Když se nad tím zpětně zamyslím a vytěsním všechnu nostalgii dětských let, není to zas až tak vtipný, jak se tváří. Vlastně se kdysi projevila moje hororová budoucnost (hehe) a film jsem měla ráda jen kvůli pasáži s holčičkou ze studny. Jo, to bylo tenkrát, jak jsem se pak bála jet sama výtahem, natož vlézt potmě do koupelny (co kdyby byla v odpadu, žejo). Veškeří mimozemšťané, prezidenti a rappeři pro mě byli vždy jen taková nezáživná kulturní vložka, asi jako když koukáte na Televarieté a nastoupí balet České televize.. No nic. ()

ES13

Tenhle díl prostě zbožňuju. Nejlepší je, když si to pustim po nějakym fakt děsnym hororu a zrovna se trefim do Scarýčka, který ten danej horor paroduje. Klasika :) ()

mufy001

Tak jako parodie dost dobrý!nLepší než 1 i 2 dohromady. Psi se chovají divně, nebo: oh vaše láska zrušila kletbu... ne dělám si prdel! :-D! 6/10 ()

Method76

!!!Vadí ti, že jsem černej!!! :D. Jeden z nejlepších dílů SM,který je tak dobře zvládnutý a každá pasáž má i něco do sebe prostě mega prdel :) ()

eff94

můj naprosto nejoblíbenější díl ze všech 5, které jsem viděla(některé, přiznávám i několikrát :D)... ty hlášky jsou už dnes pro mne a pro moje kamarády klasika, byl to takový film mojí puberty:) oproti dvojce to není naštěstí vůbec nechutné, parodie povedené a jsem ráda že tu byl i Charlie Sheen a Simon Rex:) určitě doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit... ps: já jsem většinu těch filmů, které SM3 paroduje předtím, než jsem viděla Scary Movie 3 neviděla a vůbec mi to nevadilo:) ()

damapo

Tak tohle rozhodně koukatelné je a pokud jste schopni bavit se i humorem tohoto stylu, je to velice dobrá volba. Vrchol Scary Movie série, snad jediný díl, na který se někdy podívám i znovu. Poprvé jsem se válel smíchy na zemi. ()

Jirik95

Nejlepší díl série scary movie. Děj je velmi dobrý, což musí uznat snad každý, že je velmi těžké vytvořit parodii s tak kvalitním dějem jako má právě tato. Ve filmu se opět vystřídá veliké množství skvělý herců jako jsou např. Charlie Sheen, Anna Faris, Queen Latifah a nebo Leslie Nielsen jako prezident a další... Film mi velice pobavil a rád se na něj kdykoliv podívám. Hodnotím 4* jako velmi dobře zpracovanou parodii. ()

Milabusek

No musím uznat že todle je asi nejlepší díl celé serie pomněvadž srandy tam bylo dost a hlášek taky takže 4 * a jestly mi bude chtít do toho někdo kecat tak ať to ani nezkouší. ()

Lak na vlasy podruhé

Lak na vlasy podruhé