poster

The Osiris Child: Science Fiction Volume One

 • anglický

  Origin Wars

 • anglický

  Science Fiction: Volume 1

  (pracovní název)
 • USA

  The Osiris Child

 • Španělsko

  Science Fiction Volume One: The Osiris Child

  (festivalový název)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný / Horor / Thriller / Drama

Austrálie, 2016, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (11)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Takový mix snad všeho možného, že mě to ani nebavilo. Akce na můj vkus hodně málo, krev téměř žádná, vizuálně ucházející. Ok béčko spíš do televize v neděli odpoledne ke kávě a sušenkám. 50%(28.7.2017)

 • Marceloo
  ***

  Po tom, čo kolóniu Osiris zasiahne správa o tom, že o 24 hodín bude zničená, sa oddaný otec vyberie nájsť svoju jedinú dcéru. Jeho cesta nebude jednoduchá, ale našťastie nájde silného brata v zbroji v mužovi, ktorý utiekol z obrovského väzenia. - V postate takmer identická záležitosť ako režisérov predchádzajúci horor. Dokonca aj väčšina hercov si zahrala v jeho projekte Infini, takže tu boli pre mňa samé známe tváre. Výsledok nie je zlý a technicky je to spracované excelentne, len ako horor to príliš nefunguje, pretože je v popredí ten dramatický vzťah otca a dcéry. Záver ma celkom presvedčil a ak vznikne Volume Two a režisér sa posnaží držať sa aspoň mierne hororu, dám mu opäť šancu. + 8 herci z Infini + herečka z Infini + herečka z See No Evil a See No Evil 2 + herec z The Houses October Built, Tremors 5: Bloodlines a Freaks of Nature + herečka z Wyrmwood(2.9.2017)

 • *CARNIFEX*
  ***

  V prvom rade by mal divák vedieť, že tento "nápad" v žiadnom prípade nie je hororom. Toto zaradenie do žánru uvádza len ČSFD (neviem čo tu zas chrápu, kde to nabrali), takže koho samotný snímok láka práve z tohto dôvodu, nech si kľudne zájde na ryby, tam sa dočká väčšieho napätia. "Origin Wars" je malé, lacnejšie prevedené sci-fíčko pre nenáročných, s tuctovým príbehom, ktoré vizuálne občas poteší, občas takmer vyčarí úsmev na tvári. Netreba od toho čakať žiadne zázraky (!), budete sa aj nudiť, pričom akčnejší záver Vás opäť preberie i kadečo vysvetlí, no keby tento film nevidím, 100% neľutujem.(8.9.2017)

 • JohnCZ
  **

  Sled vizuálně zajímavých scén a sem tam nějaké to povedené CGI, ale jako celek je ten film maximálně nefunkční. Je to celé tak nějak divně sestříhané, chaotické a dějově přitom banální. Scénářem to má maximálně tak na nějaký kraťas od Blomkampa, ale celý film to ani náhodou neutáhne. Postavy více než nevýrazné.(18.10.2017)

 • ben666
  ***

  Podle mě podařené sci-fi béčko s fajn trikama, ale akce na můj vkus bylo málo. Byl bych docela zvědavej i na pokračování ale to asi nikdy nevznikne.(17.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Já jsem čekal, že tohle bude něco skutečně špatného, ale jak se ukázalo, vůbec to nebylo tak zlé, jak by si jeden myslel. Jsou zde dobré prvky sci-fi, je zde i nějaké to vztahové drama, v tomto případě mezi otcem a dcerou, které je sice provařené, ale fajn, dá se to kousnout, a pak je zde i triková stránka, která mile překvapí.(3.9.2017)

 • Morholt
  ***

  Taková spíš televizní scifárna, ve které nejde o nic menšího, než o záchranu malé holčičky z planety, kterou okupují žabousauři. Klišé tady ale není tou největší potíží. Tou je styl vyprávění, který motá dohromady různé linky i časové roviny. Je sice hezké, že si to na závěr všechno správně sedne, ale mezitím to člověka dokáže leckdy znechutit. To samé platí i pro cca půlku stopáže. Jinak co se triků týče, tak to celkem ušlo, poslední akční dejme tomu půlhodinka měla něco do sebe a kupodivu mě nijak nevadil ani Lutz v titulní roli. Závěr pobavil. Cekově nijak urážející průměr. 50%(30.8.2017)

 • Marze
  **

  Space opera. Násilí na cele bloku, vzdušný boj, dlouhé scény na baru a trauma v nemocnici. Překvapivě bystré a uhlazené. Na béčko překvapivě pěkné vizuální efekty což ukazuje jak i filmy s nízkým rozpočtem se mohou přiblížit úrovni Hvězdných válek.(8.11.2017)

 • iXtr3m3
  ***

  Nemastné, neslané, sterilné béčko, ktoré ťahá všetko odvšadiaľ. Koniec síce zaujímavý, ale samozrejme pokračovanie nikdy nevznikne, takže nič moc.(20.9.2017)

 • Mamlas
  odpad!

  Efekty to připomínalo 80. léta, zbytek byl ještě mnohem horší. Úděsný film po všech stránkách.(31.1.2018)

 • brasek
  **

  Priemerný sci-fi thriller s príbehom kde sa striedajú lepšie momenty so slabšími, miestami vizuálne pekné inokedy amatérske. Celkový dojem by bol lepší ak by autori paralelne rozvíjali jednotlivé sekvencie a neskákali by z jednej na druhú. Posledná tretina snímku je síce slušne akčná, lenže samotný príbeh už nebaví a neteší.(29.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace