1. společná debata Clintonová – Trump

(pořad)
  • USA Presidential Debate
Talk-show / Publicistický
USA, 2016, 110 min

Kampaň plná překvapení. Kandidáti, kteří málokoho nechávají chladným. Stále těsnější předvolební průzkumy. A debata, která všechno může změnit. Hillary Clintonová proti Donaldu Trumpovi. První prezidentská debata. Živě na ČT 24. Hned první debata podle předpovědí může k obrazovkám přilákat v USA kolem 100 milionů diváků, a sledovaností tak konkurovat největším sportovním akcím. Debata, kterou bude hostit Hofstraova univerzita v Hempsteadu, bude rozdělena do šesti bloků po zhruba 15 minutách. Vždy dva bloky budou věnovány jednomu ze tří hlavních témat: směřování Ameriky, zápas o prosperitu a za bezpečnost Ameriky. (Česká televize)

Slasher

Celý rok jsem si dělal srandu, že ty debaty budu sledovat s popkornem jaká to bude sranda, ale upřímně, tahle první newyorská nic moc - nevýrazným Lesterem Holtem počínaje, natvrdlou marností obou kandidátů konče. Po dvou týdnech si vzpomenu jen jak hrozně na facku se Hillary usmívala a jak Trump frkal a skákal do řeči. Asi nejlíp to shrnul tady Amazing Atheist. Pár vtipných momentů tam ale bylo. ()