Strom želaní

Rodinný
Slovensko, 2016, 60 min

Účinkují:

Matej Cifra - Sajfa

Strom želaní je nový televízny formát od spoločnosti Talpa International B.V., ktorý patrí do kategórie feel-good show. Strom a dom sú charakteristické prvky tejto emotívnej show o plnení detských snov. Aby divák pri sledovaní tohto formátu mohol skutočne pocítiť dobrú zábavu o  to sa postará moderátor Matej "Sajfa" Cifra s deťmi a ich želaniami z celého Slovenska. Hoci deti zohrávajú v tomto programe dôležitú rolu, nejedná sa o detský, ale rodinný program. Ten prináša skvelé momenty napätia, vzrušenia, spojené s čakaním ,kde nebudú chýbať ani emócie. (STV)

MM_Ramone odpad!

Matej Cifra, moderátor relácie "Strom želaní", ktorá sa objavila na obrazovkách slovenskej verejno právnej televízie sa o nej vyjadril takto: "Robil som už v TV všeličo, ale za týmto si stojím. Deti želajú niečo pekné dospelákom. Žiaden Vilo Rozboril. Nebojte sa. Čistá emócia. Žiadne vydieračky..." Nuž, milý Cifra, ja som už na csfd všeličo okomentoval, ale za týmto komentárom si obzvlášť stojím. Robíš zo seba poriadneho čuráka. Si ešte väčší chuj ako ten Rozboril. Čistá kokotina. Žiadne hviezdičky. Odpad! ()