Komentáře uživatelů k TV pořadu (43)

• Master19

Ty úkoly by byly celkem fajn. Třeba hádání herce podle tří filmů mě bavilo, jen ten balast kolem...(25.11.2016)

• MM_Ramone

Pred nedávnom začala slovenskú verziu tejto kreténskej shit show vysielať súkromná televízia Markíza. Do úlohy moderátora obsadili mentálne retardovaného trotla Andreja Bičana. Bolo to nesmierne trapné a po pár dieloch to zmizlo. Teraz sa "Hvězdná párty" objavila i v Čechách na obrazovkách TV Nova. Moderuje ju pojašený debílek Petr Rychlý a je to ešte o niečo primitívnejšie, trapnejšie a kokotskejšie ako bol ten náš slovenský odpad!(14.6.2017)

• Peytl

Kvůli tomuhle podřadu jsem zmlátil kočku... stydím se ovšem víc za to, že jsem viděl, byť v deliriu, sekvenci takové neskutečné sračky, která jde ruku v ruce s Parťákama. No, je zřejmě čas zesnouti, neb se hroby vrtí otáčenými.(10.11.2016)

• Big Bear

Hrozné, opravdu velmi strašné! Rychlý si poté co v jiné šau parodoval senilního Nevěda asi myslí, že je pan herec (nebo mu to nakecal ten co jej do tohoto jako suprmoderátora naverboval) a tak se vtipností a přirozeností jemu vlastní rozjel tuhle sérebrity šau. Ono ale už z těch pozvaných jmen lze snadno poznat, že nejedna serebrita nebude srát jen Brita, ale i vás a o trapném Rychlém ani nemluvě. Tohle je opravdu dno televizní zábavy a místo toho snad opravdu raději tou Českou televizí po tisící zrecyklované varietém nebo kouzelníka... ODPAD(24.10.2016)

• Tommassi3

Rychlá franšíza, bez níž bych se tradičně obešel.. Petr Rychlý dal dávno zapomenout na své výtečné dabérství a stal se jen obrovsky trapnou loutkou tuzemské televizní pseudozábavy potřebného talentu navíc nemaje.. Co všechno za hovada lze nazývat hvězdami ?? Co všechno lze sprostě nazývat televizní zábavou ?? Může hodinový televizní projekt působit dojmem nekonečného ?? A může tentýž jednomu působit fyzickou bolest ?? Na všechny tyhle otázky nabízí tenhle nov(áck)ý odpad odpovědi, ačkoli o ně vlastně příčetný divák ani nestojí..(10.11.2016)

• Lukrecie

Falešné, afektované, přehrávané, uřvanéé, umělé, předpokládám americký model, který mě irituje.. soutěž sama o sobě celkem ok, viděla jsem prvně ze zvědavosti a naposled. Jo a vrchol všeho, jak tam žerou popcorn. ;)(13.10.2016)

Tenhle pořad má celkem příjemnou atmosféru. Trochu mi to i připomíná vánoční atmosféru. A navíc je to o filmech, hercích a zpěvácích. A to mě baví.(21.10.2016)

• Hennes

Odpad dávám nerad, protože za vším je nějaká snaha a práce, ale tady jsem od toho daleko nebyl. Uměle vytvářená zábava, všichni se povinně baví a smějí, vše jim přijde strašně zábavné a uměle nucená zábava je cítit už z upoutávek Petra Rychlého. Já vím, že jim za to dobře zaplatí, ale ti co tam lezou, přeci mají i navíc.(13.11.2016)

• slunicko2

Trocha nevázaného upřímného veselí. Všech deset diváků vášnivě tleská, kamera svižně švenkuje, kapela hraje ostošest a všechno je tak báječně přirozené...(23.10.2016)

• PavelVanekArt

Co jsem to právě kurva viděl?(20.10.2016)

• otík

Hrozně mně vadí uřvaný a totálně umělý koncept tohoto nového zábavného pořadu. Všechno je silně vyumělkované, škrobené a hrané. Chybí přirozenost a skromnost.(11.12.2016)

• tuntavala

Neverim jim.(14.10.2016)

• Dagoussek

Dokážu si představit si hrát tyto hry na domácí párty s přáteli...ale abych to dávala do televize a dělala takovou obr reklamu jako bomba pořad a co ten trapný jekot v povzdálí a předstírané podnapilství účastníků a o kašparovi panu Rychlém ani nemluvím.(15.10.2016)

• Soweek

Proklikl jsem kvuli reklamě na konkurenčním kanálu a dal tomu 5 minut. Dost na to, abych zde mohl vyjádřit svoji nechuť.(14.10.2016)

• Castrator

Měl jsem za to, že těmto přiblblým soutěžím s "celebritami" na způsob Kufru odzvonilo. Neodzvonilo, bohužel. Další trapná šaškárna s mediálně známými ksichty, která nestojí za pozornost.(21.10.2016)

• Matts

Na ty soutěžící musí někdo ze zákulisí mířit samopalem...jinak si to fakt nedokážu vysvětlit.(13.10.2016)

• SimpanzJi

Proboha. Rychlý tam řve, jak kdyby tam byl nějaký hluk, a snaží se dělat, že ho to baví. Přitom akorát podplacené publikum tleská a směje se vtipům, kteřím se smáli lidi za komunistů. Poté hází popcorn po Jirešové, což je členka jednoho týmů, které také dělají, že je to baví. Velkolepě odporné.(14.10.2016)

• Stocki

Vážená TV Nova, styďte se a smažte se v pekle bando zvrácená...(29.11.2016)

• Kámen

Kdo doteď nepochopil, proč se tomu sajrajtu říká TV Hovna, tak teď už mu to snad docvakne! Tady by se měli všichni, co se tom zvěrstvu podíleli, zastřelit...to je tedy hnus. Jak tomu někdo může dát, byť jen jednu jedinou hvězdu, to je pro mě záhadou. Že by drogy? Spíš zaměstnanci či účinkující.(14.10.2016)

• ludva10

No to snad není možný, co je možno do TV vypustit. Trapnej, ukřičenej a za každou cenu "rádo by" vtipnej Petr Rychlý ( ten mě na to vadí úplně nejvíc ) a převzatý a snad již 100x vysílané soutěže. No šílenost.(3.11.2016)

• Olík

V pointě celkem neškodná zábava na všední usínání, ale...... Chápu, že TV Nova se zavázala k nějakému formátu, ale proč to neudělat po našom. Formát sousedského soaré kořeněného hraním párty her je určitě v pořádku, ale proč každou druhou sekundu ejchuchovat, strkat si petardy do uší, žonglovat hořícími pochodněmi, objíždět studio na jednokole a vůbec dávat světu na odiv jak jsme všichni duchem mladí a nikdo není víc cool než já. Korunu tomu domovská stanice ještě nasadila tím, že do prvního dílu pozvala účinkující z Tvoje tvář má známý hlas, což jsou v současné době asi nejvíc falešně free tvorové naší Showbyznysové kalužinky a tím odradili i tu nejotrlejší skupinu diváků. Naštěstí žijí na naší planetě i lidé, kteří nemají naprogramováno se na každém kroku chovat prvoplánově (např. sportovci) a tak některé z dalších dílů by se daly zařadit do šuplíku "koukatelné".....pachuť však zůstává(15.12.2016)

<< předchozí 1 2 3