• Tommassi3

Rychlá franšíza, bez níž bych se tradičně obešel.. Petr Rychlý dal dávno zapomenout na své výtečné dabérství a stal se jen obrovsky trapnou loutkou tuzemské televizní pseudozábavy potřebného talentu navíc nemaje.. Co všechno za hovada lze nazývat hvězdami ?? Co všechno lze sprostě nazývat televizní zábavou ?? Může hodinový televizní projekt působit dojmem nekonečného ?? A může tentýž jednomu působit fyzickou bolest ?? Na všechny tyhle otázky nabízí tenhle nov(áck)ý odpad odpovědi, ačkoli o ně vlastně příčetný divák ani nestojí..(10.11.2016)

• Olík

V pointě celkem neškodná zábava na všední usínání, ale...... Chápu, že TV Nova se zavázala k nějakému formátu, ale proč to neudělat po našom. Formát sousedského soaré kořeněného hraním párty her je určitě v pořádku, ale proč každou druhou sekundu ejchuchovat, strkat si petardy do uší, žonglovat hořícími pochodněmi, objíždět studio na jednokole a vůbec dávat světu na odiv jak jsme všichni duchem mladí a nikdo není víc cool než já. Korunu tomu domovská stanice ještě nasadila tím, že do prvního dílu pozvala účinkující z Tvoje tvář má známý hlas, což jsou v současné době asi nejvíc falešně free tvorové naší Showbyznysové kalužinky a tím odradili i tu nejotrlejší skupinu diváků. Naštěstí žijí na naší planetě i lidé, kteří nemají naprogramováno se na každém kroku chovat prvoplánově (např. sportovci) a tak některé z dalších dílů by se daly zařadit do šuplíku "koukatelné".....pachuť však zůstává(15.12.2016)

• MM_Ramone

Pred nedávnom začala slovenskú verziu tejto kreténskej shit show vysielať súkromná televízia Markíza. Do úlohy moderátora obsadili mentálne retardovaného trotla Andreja Bičana. Bolo to nesmierne trapné a po pár dieloch to zmizlo. Teraz sa "Hvězdná párty" objavila i v Čechách na obrazovkách TV Nova. Moderuje ju pojašený debílek Petr Rychlý a je to ešte o niečo primitívnejšie, trapnejšie a kokotskejšie ako bol ten náš slovenský odpad!(14.6.2017)

• Freza77

Soutěž by byla sama o sobě vcelku v pohodě, ale musel by ji moderovat někdo jiný a celebrity by se nemuseli tak předvádět, je to přehnané, falešné. Rychlému to moderování nesedí a upřímně mě štve jak tam po sobě hází popcorn a dělají ze sebe něco víc. Jen za soutěž dávám jednu hvězdičku jinak bych hodnotil ještě hůř.(17.10.2016)

• Big Bear

Hrozné, opravdu velmi strašné! Rychlý si poté co v jiné šau parodoval senilního Nevěda asi myslí, že je pan herec (nebo mu to nakecal ten co jej do tohoto jako suprmoderátora naverboval) a tak se vtipností a přirozeností jemu vlastní rozjel tuhle sérebrity šau. Ono ale už z těch pozvaných jmen lze snadno poznat, že nejedna serebrita nebude srát jen Brita, ale i vás a o trapném Rychlém ani nemluvě. Tohle je opravdu dno televizní zábavy a místo toho snad opravdu raději tou Českou televizí po tisící zrecyklované varietém nebo kouzelníka... ODPAD(24.10.2016)