poster

OKTAGON MMA ZÁPASENIE (TV pořad)

 • Slovensko

  Oktagon Výzva

Reality-TV / Sportovní

Slovensko, 2016, 8x60 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ****

  Fajne, fajne. Pre fanúšikov bojových športov je to silná namotávka. Celé to samozrejme stojí a padá na fighteroch, ale zatiaľ som so všetkými troma sériami spoko. Škondrič sám o sebe (aj s Attilom) sú na +1 hviezdu a ich tréningy, sú pre mňa úplne to najzaujímavejšie. 80%(17.11.2018)

 • MM_Ramone
  **

  Má to svoje kvality. V rámci česko slovenskej televíznej tvorby je to originálny, progresívna záležitosť. Nazrieť do sveta bojového športu je pre diváka atraktívna exkurzia. Ale predsa len je to celé akési napózované, trocha buranské. Veľa zbytočných kecov, nedostatok bojového varu. Účastníci tohto projektu majú moje sympatie, českí a slovenskí borci sú fajn, ale som presvedčený o tom, že ruskí bratia Alexander a Fjodor Emelianenkovci by ich jedného po druhom poriadne vyrúbali. To by bola parádna show. **(1.11.2018)

 • ghatos
  ****

  1. série: Vcelku smysluplná sportovní záležitost říznutá reality show. Váhal jsem, ale nakonec mě to zaujalo. Zvláštní případ byl Lukáš Pajtina. Ten měl mé sympatie (silné lidské hledisko). Rozhodně byly zajímavé rozdíly v mentalitě bojovníků/trenérů CZ/SK. Ze slovenské strany se dostal do finále favorit. U české party si vybojoval finále takový černý kůň. Nakonec černého koně vystřídal ve finále bílý kůň Běle. Bohužel nepřekvapil. Jinak sympatie si určitě získal "Číňan" - co ten vydržel... . Celkově pěkná akce na popularizaci MMA v Československu. 78%. 2. série: Ještě našlapanější, než první série. Hodně se to točilo i kolem okolních vlivů (shazování, zdravotní indispozice na zápas apod.). Zajímavý byl také český podvod a určitě to i oživil Karel Vémola (bavil mě). Vítěz mi sympatický nebyl, ale to není podstatné. 81%. 3. série...(11.12.2016)

 • jizvoun
  ***

  Koncept pěknej, ale pro zainteresovaného diváka občas dost trapný kecy, který se neustále opakovaly. Tak třeba po prvních kolech bylo poměrně jasný, jaký to dál přinese výsledky a to neustálý omílání Novotnýho o tom, jak to bude zajímavý zápas a nikdo nemůže určit, kdo jak dopadne, když to poměrně bylo jasný už z těch medailonků z tréninků. Na naše poměry ale dost povedený, jen mě mrzí, že to vyhrál cikán a maďar :)(3.8.2018)

 • Alan_Shearer
  ***

  Tak určitě zajímavej projekt, o tom žádná. U nás nic podobnýho nikdy nevzniklo, navíc jakožto fanoušek sportů a dost možna budoucí fanoušek MMA jsem byl zvědavej. Bohužel jsem měl trochu větší očekávání a mám z Oktagonu smíšený pocity. Bál jsem se, aby Neruda s Novotným neudělali až moc velkou show na úkor samotného MMA (tréninky, zápasení ...). No a samozřejmě se moje obavy naplnily a po vzoru emerických komerčních hoven plných srdcervoucích příběhů nám kluci naservírovali jejich československej odvar. Chápu, že příběhy, efekty a všecko kolem má asi větší diváckej potenciál než samotný MMA, ale tak je to reality show a holt je moje chyba, že jsem si to představoval trochu jiný. Každopádně možná kdyby se nesnažili tak uměle tvořit rivalitu mezi týmy, možná kdyby polovinu času nevyplňovaly často zbytečný rozhovory či vyjádření a možná kdyby pořád necpali, jaká to je skvěla a důležitá show, tak by Oktagon nabral na vyšší atraktivnosti. Pro příští sérii bych se nebál nebál změnit systém pavouka, respektive vyřazování. Jinak pěkný záběry, i když bylo vidět, jak moc se je snažej mít dokonalý a kluci určitě museli před kamerou někdy trpět. Zápasnící vesměs sympaťáci. Z neznámých amatérů se najednou vyklubaly mini celebrity, k jejichž zivotům se každý pondělí upíná tisíce diváku (včetně mě) a jsou zvědaví, kam bude směřovat jejich vývoj. No a závěrem bych chtěl dodat, že na základě osmi hodinových dílů nelze v ŽÁDNÉM případě soudit kvalita přípravy, zápasníků a trenérů. Zejména na facebooku jsem se setkal s kritikou českých trenérů a opravdu si nejsem jistej, jestli během několika minut lze posoudit jejich dlouholeté zkušenosti a několikatýdenní působení v Oktagonu.(1.12.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace