Show se uskutečnila 2. dubna 1995 v Hartford Civic Center (Hartford, Connecticut). Na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) The Blu Brothers vs. The Allied Powers
2) Jeff Jarrett vs. Razor Ramon (WWF Intercontinental Championship)
3) The Undertaker vs. King Kong Bundy (Larry Young jako speciální rozhodčí)
4) The Smoking Gunns vs. Owen Hart & Yokozuna (WWF Tag Team Championship)
5) Bret Hart vs. Bob Backlund (I Quit Match, Roddy Piper jako speciální rozhodčí)
6) Diesel vs. Shawn Michaels (WWF World Heavyweight Championship)
7) Bam Bam Bigelow vs. Lawrence Taylor (Pat Patterson jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

nevermore

Wrestlemania 1994 byla o několik tříd lepší. Toťto bylo čiré zlo, ohebný Michaels prohrát s takovým toporným neohrabancem jako je Diesel? Lawrence Talyor Vs. Bam Bam, co to jako je? Tydle komediální zápasy pro rodinnou zábavu jsem nikdy neměl rád, kord když sráží wrestlery, kteří nikdy pořádně nedostali od Vince větší šanci, jako je třeba právě Bam Bam, který pro mě osobně byl na Survivor Series na konci 80's jedním z největších překvápek. Navzdory své váze předváděl fakt parádní věci. Bundy zas ani nemohl být dobrý protihráč pro Undertakera, protože je to podobnej nemotora jako Diesel. Sledovat multiidioty jako Roddy Pipera nebo Boby Backlunda, to už jen dotváří celkovou známku. A tak pro mě snad jediná koukatelná věc byl Tag match s Owen Hartem/Yokem proti Smoking Gunns. 40% ()