poster

Greta Garbo: A Lone Star (TV film)

 • Slovensko

  Greta Garbo

Dokumentární

Velká Británie / USA, 2001, 45 min

Režie:

Steve Cole

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • Matty
  *****

  Strmý vzestup a pád švédské filmové bohyně doplněný řadou pikantních informací ze zákulisí. Byla opravdu samotářskou ledovou královnou, anebo ji jenom hrála? Co její vztahy, v nichž upřednostňovala „švédskou trojku“ – znak bisexuality? Sebestředná hvězda utopená ve vlastní melancholii? Pouze pár skutečností nelze popřít ani vyvrátit: hrála v osmadvaceti filmech a její svůdné pohledy do kamery (s níž byla doslova zasnoubena) zrychlovaly tep (vědecky dokázáno!). Na malém prostoru obrovské kvantum zajímavých informací. Jedním slovem je to dokument šťavnatý. Mňamky!(11.9.2007)

 • Bebacek
  ***

  Příliš do sebe zahleděné. Samá velká slova a přemrštěné fráze typu "největší hvězda všech dob", přitom toho Garbo zas tolik nedokázala. Spousty jiných hereček ji převálcovaly. Vůči té podivné paní se ve mě rodí jakési antipatie, ale budu s nimi bojovat, protože s tou opuštěnou samotářkou svým způsobem soucítím.(23.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace