Superhero Fight Club 2.0 (TV film)

Krátkometrážní / Akční

USA, 2016, 5 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Pekna sranda, už v jednotke sa mi ten nápad ľúbil, no toto je ešte výživnejšie, údernejšie a zábavnejšie. Uznávam, že veľký podiel na tom má aj Guns N' Roses - https://www.youtube.com/watch?v=aTF47MRMAHg 85% - 4*(15.11.2019)

Další nálož téhle skvělé týmovky superhrdinů ze stanice CW. Tentokrát se k nim přidává i Supergirl a nebojují proti záporákům, ale v Ciscově důmyslné tréninkové komoře. Opět si to skvěle užili. :)(7.10.2016)

65%(5.5.2018)

• papaguy

No, už jsem z tho flaše vypad. Tak vydim, jak je to pobochany. Čus kiddie. Ics osm.(8.3.2018)

Oproti "jedničce" zlepšení ve formě Melissy a Caity. Za ně hvězda navíc. Na poli reklam fajn. Moc se k tomu říct nedá.(3.6.2019)

O dost slabší než minule. Zapojení o poznání méně postav tomu neprospělo a ještě si ani nedali po tlamě. Aspoň, že se už ukázala alespoň ta gorila. Jinak jde jen o hopsání v nějaké tréninkové komoře a par hlášek. Nic světoborného.(12.10.2016)

CW momentálně kraluje na poli seriálových komiksáren. Mají povedené crossovery, zajímavé postavy a dobré efekty. Bohužel druhý Fight Club neunesl nápor nových postav a celé to působí hrozně staticky a bez náboje. Škoda, ovšem nic, za co by se tvůrci museli vysloveně stydět.(21.10.2016)

• MartinReno

Som síce velkým fanúšikom DC a Marvel komiksu, ale toto bol čo za odvar? Manekýni v nepraktických handrách a s velmi umelo posobiacou akciou. Neuveritelná pózerina pre menej talentované publikum.(6.8.2019)