Nickymu (Louis Mandylor) sa po niekoľkých rokoch v rumunskom väzení konečne podarilo dostať na slobodu, kde ho už netrpezlivo očakáva kamarát Jimmy (Peter Dobson). Spoločné kšefty však zatiaľ musia počkať, prioritou sa stala Nickyho dcéra Eliza, ktorá vzala matkine cennosti a ušla so svojim frajerom Bogdanom. Nicky s Jimmym ich onedlho vypátrajú, naložia do auta a vezú domov. V karpatských horách však havarujú, a tak im neostáva nič iné ako nájsť nejaké útočisko na noc. Ideálnou voľbou by mohol byť opustený hotel, pravda, ak by už nebol obývaný veľmi zvláštnou komunitou venujúcej sa lovu – lovu ľudí... (beso74)

ricci.s

Kanibalská vyvražďovačka, naháňačka a boj o život proti mutantom s mačetami? To milujem! Dokonca sa dokážem povzniesť nad to, že sa zase všetky postavy rozdeľovali a chovali ako kokoti. Najmä keď trebalo šetriť nábojmi. Aj nad to, že je to nízkorozpočtové, takže biedne nakrútené. Ale bez gore? A s vraždami mimo záber? To už nenávidím! Takže žiaľ, tu sa vôbec nie je o čom baviť, a ani nie je o čo stáť. ()

Marze

Bylo těžké film sledovat, je pod opovrhující kategorií. A to mi ani nevadily vraždy mimo kameru. Hotel je obří. Možná to chtělo sledovat o půlnoci na chatě než po nedělním obědě. ()

Morholt

Taková klasika o tom, kterak se skupina lidí dostala po bouračce do opuštěného hotelu a narušila tím partě zdegenerovaných skinheadů grilovačku. Jediný a dost zásadní rozdíl je v tom, že tu nešlo o partičku amerických jelit, ale o dvojici ozbrojených kriminálníků a pár smažek. Bylo docela fajn vidět, jak kanibaly krosí pouliční rváči a ne napomádované hvězdy fotbalových týmů s roztleskávačkami za zády. Nijak mě neuráželi ani herci. Ale to bylo tak všechno. Nasnímané to bylo strašlivě a když se v neustupující tmě navíc zbláznila kamera, tak nebylo vidět vůbec nic. Na nějakou krev můžete rovnou zapomenout a lezly mi na nervy neopodstatněně zpomalené a zrychlené záběry. Styl vyprávění s řadou flashbacků ten celkový zmar podtrhnul. 25% ()

oveckaoa

Taková nízkorozpočtová blbost o cca 15 hercích. Chlápka propustí z vězení a chce se setkat s dcerou zjistí, ale , že má přítele tak ho najde a chce je odvézt domů po cestě, ale havarují a dostanou se do hotelu kanibalů. Scénář to nejspíše nemělo (jsou v hotelu ví co se tam děje a přesto křičí na sebe přes celý hotel, aby na sebe upozornily nebo na začátku něco přejedou a vůbec je nezajímá co to mohlo být a jestli to ještě žije) herce pobrali nejspíše někde v Rumunsku na ulici a gore nečekejte žádné radši jelikož kromě jedné cca 2 minutové scény nic nedostanete. 40 procent za to, že mě to neiritovalo a bylo to koukatelné jinak kdejaký díl Pachu Krve má větší úroveň než tohle. ()

CharlieSs

... Nejsem si jistá, jestli by sex-appeal Mandylorů neměl být nelegální. Já jsem si ten film užila zejména proto, že jsem nonstop čuměla na ten kus chlapa. Neuvěřitelný. Stejně tak Dobson, strašně horká kombinace do filmu... škoda, že ten sám o sobě byl nic moc. ()

beso74

Variácia na tému kanibalský horor, plná flashbackov, silných rečí, zrychľovačiek a hlavne nudy. Za americké peniaze (veľa ich však nebolo) sa zišlo niekoľko Rumonov a asi zo dvaja Amíci, aby spichli neoriginálny balast, ktorého jedinými svetlejšími momentami je účasť spomínanej dvojice a fakt, že hlavnými hrdinami nie je žiadna tupá tlupa nadržaných mládežníkov. Škoda, že iná tupá tlupa sa zišla, aby to natočila. A tak príbeh tvrdého Nickyho, ktorý si odsedel jednú päťročnicu v útulnej rumunskej cele a teraz sa snaží dohnať vo výchove podarenej dcérušky, to čo zameškal nemá čím zaujať. Autori zvolili príliš pomalé tempo, ktoré je navyše brzdené vysvetľujúcimi a zväčša samoúčelnými flashbackmi. Akcie je pomenej, navyše je sfušovaná. K tomu ešte nulové gore a máme sterilného kastrata, ktorý by sa chcel páčiť všetkým, ale nepáči sa nikomu. Ako možnú alternatívu (námetom podobnú) odporúčam The Horde od Jareda Cohna. ()