Dva mladíci se pustí do záchrany obyčejného fast-foodu, kde jsou na brigádě. Zákazníky jim totiž přetahuje obří burgerový řetězec, který si otevře pobočku hned naproti. (Netflix)

MM_Ramone

Neškodný detský film, ktorý sa výborne hodí na skoré víkendové ráno. Vtedy si iste nájde svojich divákov. Malé deti sa pri tom budú určite dobre zabávať. Jednoduchý príbeh o dvoch kamarátoch, čo pracujú v reštaurácii s rýchlym občerstvením "Good Burgers". Vďaka tomu, že jeden z nich dokáže pripraviť výbornú špeciálnu omáčku sa im podarí zachrániť ich podnik od krachu a dokonca vyštípu z podnikania dravú, konkurečnú spoločnosť Mondo Burger, ktorá sa neváha uchýliť ani ku nekalým praktikám. Malú úlohu si v tejto komédii strihla aj legenda NBA Shaquille O´Neal a tiež aj bývalá sexihviezda z "Pobrežnej hliadky" Carmen Electra. ** ()

MMR

Vítejte v Good Burgeru! Tak na toto se nedá zapomenout. Sice je zde nízké hodnocení, ale já této ujetině nedokážu ubrat ani půl hvězdičky. ()

Matros

Z několika zdrojů jsem se dozvěděl, že tento film má v USA kultovní status. Tohle ale fakt můžou milovat jenom amíci. Barevná, uřvaná, šílená a hodně energická blbina pro děti. ()

Hopkins

2 hvězdičky prvně kvůli Sinbada a Kenana jinak bych dal 1 možná žádnou . Dokonce si vzpomínám že sem se na to díval skutečně z donucení . Typické americké nudné béčko. ()

a0001 odpad!

43%? To snaď nemyslíte vážne. Pri tomto filme sú aj všetky ostatné zlé filmy dobrými. Neuveritelná "fatShitGrcanica" mc big exkrement splodený hot demenciou. Prvý film ktorému patrí čistých 0%. (Neodporúčam ani pre deti pretože vychovávať ich filmom v ktorom vládne demencia a dalsie psychické poruchy s burgermi v nich vyvolá zlý príklad nemyslenia a "debilnenia") ()

DonParegio

Celkom v pohode odychový film s dvoma tupcami. Môžme si povšimnúť ako je to naozaj stími fastfootme a výrobou hamburgrov -proste nehigienické prostredie a material je rôzne svinstvo- . No 2 krát by som si tento film určite nepozrel pretože ma chvílkamy dosť nudil. ()