Před patnácti lety postihla celý svět strašlivá katastrofa. Milióny démonických stvůr se vynořily z hlubin Země, zaplavily celou planetu a od rána do večera požíraly lidské maso. Nyní se kvůli zatmění Měsíce na 24 hodin vrátily. Lidstvo čekají další jatka. Jedna rodina se postaví krvelačné přesile nejen, aby si zachránila život, ale i proto, aby zabránila monstrům v dalším návratu. Kdo přežije útok mutantů? (TV Prima)

peter12

Barbaru Crampton mam v podstate rád. Hrala i v kravinách, ale má na konte i veľmi slušné filmy. Lenže tento k nim patriť nikdy nebude. Film sa tváril strašne megalomansky s tou hordou démonických stvorení a keď boli točene z diaľky, tak to tak mohlo naozaj vyzerať. Ale ako sa priblížili, hned som vedel, že tento film si zaslúži byt v čiernych číslach. Tie triky boli neskutočne lacné, nikdy som nepochopil tvorcov, čo nemajú peniaze, že sa púšťajú do takýchto nákladných záležitosti. Potom to dopadne presne tak, ako tento brak. Postavy sa chovali debilne, herci okrem Barbary nestáli ani za zlomenú korunu a to pre mna, neboli vobec neznáme tváre. Hold, kde je špatný scenár, tam i herci sú špatní. 1* a i to len kvôli už dvakrát spomínanej herečke. ()

gudaulin odpad!

A pak že hledání filmového dna nedává smysl... Stalo se pro mě už takovým rituálem, že v nepravidelných intervalech, kdy nespavost bojuje s vyčerpaností, zkouknu nějaký snímek vhodný jako výplň televizního vysílání v pozdních nočních hodinách. Rozumím tomu, proč nízkorozpočtový snímek má takové triky jako Day of Reckoning, proč má takové lokace a využívá služeb takových herců, ale proč scénář nedává smysl, postavy se chovají jako dementi a všechno je absurdní? Tohle se dá reálně hodnotit jen odpadem nebo pěti hvězdičkami. Abych nikoho neuváděl v omyl, držím se při zemi. Celkový dojem: 5 % za nechtěný humor. ()

JASON_X

Objektivně je asi tenhle film v černých číslech zaslouženě, ale já nejsem žádnej objektiv, nýbrž subjektiv a mám rád lobotomizující béčkový scífka. Takže jsem si tuhle televizní Syfy hovadinku docela užil. Je teda fakt, že zprvu jsem se trochu vyděsil třeba úrovní triků, nebo scénami připomínajícími recesistické Birdemicy, ale pak si zvykl a neřešil to. Příšeráci nakonec měli něco do sebe (hlavně ty masožravý krávy byly super), stopáž byla milosrdná a hrály tam tři moc hezký ženský všech tří generací, takže zaokrouhluju nahoru. ()

Marceloo

Pätnásť rokov po tom, čo sa tímu vedcov podarilo rozpútať na zemi peklo, pretože vypustili krvilačné príšery, ktoré roztrhajú všetko živé, sa obyvatelia celého sveta musia začať opäť báť o svoj život. Všetky indície naznačujú, že monštrá začínajú znovu ožívať a sú pripravené zničiť všetko, čo im stojí v ceste. - Túto hrôzu som pozeral len kvôli tomu, že v tom hrá moja oblúbená Barbara Crampton, ktorá je nanešťastie spolu s Raymondom J. Barrym jediným svetlým bodom, ktorý som u tohto hororu našiel. Inak je to strašne dôležito sa tváriaca nezaujímavá záležitosť plná hrozivých digitálnych efektov, ktorým nepomôže ani to, že kameraman je z Česka. Len ťažko veriť tomu, že to nemá na svedomí Syfy, ale spoločnosť Epic Pictures Group, ktorá v posledných rokoch priniesla viacero hororov na vysokej úrovni. + Barbara Crampton + herec z The Shortcut a The Purge: Election Year + herečka z Mercy + herec z A Perfect Vacation ()

kaylin

Americký film „Day of Reckoning“ je jen dalším kouskem, kterým se SyFy snaží zaplnit hodinu a půl vašeho drahocenného času v případě, kdy nemáte opravdu nic jiného, na co byste mohli kouknout. Je to škoda, v tomhle filmu byl potenciál, i když už sám příběh je jednoduchý a místy až tragicky nudný. Ale z příšer se dalo něco vykřesat. Nakonec se ani to nepovedlo. ()