Reklama

Reklama

Vracíme se do 60. let minulého století. Batman a Robin se vrhají do akce poté, co největší padouchové z Gothamu – včetně Jokera, Penguina, Riddlera a Catwoman – zosnují plán na převzetí moci nad městem a nakonec i nad celým světem. Vyzbrojeni ďábelskými laserovými paprsky, padouchové začnou vytvářet kopie obou bojovníků za spravedlnost. Zatímco jeho klony pobíhají kolem, skutečný Batman se pod vlivem magie stává zlým. Dokáže Robin, ten "Zázračný chlapec" – s malou pomocí nespolehlivé Catwoman – Batmana zbavit jeho prokletí a vysvobodit Gotham ze spárů darebáků? (HBO Europe)

(více)

Recenze (20)

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Holy faster pussycat, kill kill! Ak tu niekomu chýbal geniálny Batman: the Brave and the Bold, tak toto je solídna náhrada plná neočakávaných zvratov a suchých hlášok a to všetko úplne over-the-top. Akurát by sa tomu skôr hodil formát 20 minútových epizód. A v dvojke má byť Two-Face dabovaný Williamom Shatnerom? Shut up and take my money! ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Je to přesně tak báječně a zároveň směšně ujeté jako Batman ze šedesátek, takže poctivá zábava plná batvěcí a šílených hlášek je zaručena. Víc k tomu netřeba - krásně ulítlá pocta starému TV seriálu, který byl ulítlý úplně stejně. Jen na tenhle animák se v dnešní době dá koukat o něco lépe. Navíc se nebere vážně, což přesně k tomu taky patří. Navíc je to jeden z těch lepších animáků z Batmanem z posledních pár let. Takže fajn. 75%. ()

Reklama

MartinTerran 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo hodně old-school zpracování batmana včetně bitek v klasickém komiksovém stylu. Nejsem úplně fanoušek tohoto stylu, takže je to spíš něco pro "pamětníky" či "fajnšmekry" tohoto stylu. Batmanovské chování mi přišlo divné i bez jedu, ale to je detail. Příběh byl docela propracovaný což mě příjemně překvapilo. Hodnocení: 65/100. ()

Maw 

všechny recenze uživatele

Tady asi lidi nepochopili význam filmu, nejdřív si pusťte starého hraného Batmana s Adamem Westem a potom pochopíte, že tento film, je spíš odkazem, který má pobavit a ne vytvořit neuvěřitelný děj a zvraty typu Nolanův Temný Rytíř. Tohle má pobavit a jelikož jsem se smál od začátku až do konce tak svůj smysl splnil na jedničku. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nesnáším příběhy, kde se z kladné postavy, kterou i Batman normálně je, stává postava záporná, a to jen proto, aby zde byl další příběh. Musí se ale nechat, že díky dabingu Adama Westa, Burta Warda a dalších mě tohle prostě nostalgicky nadchlo, stejně jako zpracování a zvukové efekty v jednotlivých bitkách. Má to hezkou atmosféru, kterou nejspíš neznalí původního hraného seriálu ani nedocení. ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama