Mindhorn

Komedie

Velká Británie, 2016, 89 min

Najlepší je Steeve Coogan ( mimochodom, nie je v záhlaví filmu absolútne spomenutý [??]), ktorý v zelenom župane nenápadne a ležérne poodhaľuje svoje namakané brušáky ako kontra k Mindhornovmu bruchu! Takéto nenápadné vtipy ja milujem! Veľmi silné tri hviezdičky. 60%(10.9.2017)

Jako na houpačce. V jednu chvíli totálně ujeté s výbornými vtípky a v té druhá daleko za hranicí trpanosti. Ale ty povedené fórky převažují. Herecky fajn, ale docela mě překvapuje, kolik herců tu chybí a přitom nejde o žádná béčka. Třeba Andrea Riseborough, Steve Coogan, David Schofield a hlavně Kenneth Branagh, který se tu sice jen mihne, ale i tak. Chtělo by to doplnit. 60%(22.10.2017)

Snímek, který mi sedl jak svým humorem, tak celou zápletkou. Je to odkaz na staré kriminální seriály, které byly přitažené za vlasy, je to parodie na ně, ale jakoby i jejich oslava. Má to ten správný retro styl, což se mi líbí, je to místy opravdu hodně pitomé, což se mi líbilo ještě více. Jen mi pár minut trvalo, než jsem na tenhle humor najel. Ale pak už se jelo skvěle.(3.9.2017)

Dobrá ulítlost. Místy je to hodně vtipné, místy hodně trapné.(23.10.2017)

Ještě větší ptákovina, než na jakou to vypadá z traileru. Překvapivě to tolik nespoléhá na melancholii, jak by se ve světě po BoJacku Horsemanovi dalo čekat, což je asi dobře. Bohužel to ale není ani z poloviny tak chytré, Tempo a obsazení je v pohodě, zápletka a zvraty fungují a dokonce ani odhalení vraha není tak prvoplánové, jak se na první pohled zdá, ovšem načasování vtipů je tristní. Opravdu vtipné jsou možná dva. U zbytku sice chápete, proč byste se měli smát, ale nešlapou. Kandidát na komedii roku se tedy fakt nekoná, nicméně pořád jde o jeden z těch zábavnějších filmů z produkce Netflixu. Už jen proto, že místo dvou hodin má příjemných ani ne devadesát minut.(2.9.2017)

Taky slabší BoJack Horseman, ale celkom pobavilo.(14.5.2017)

Mindhorn je skvelá komédia, ktorá sa zbytočne neznižuje k záchodovému humoru. Vo filme sa objaví viacero známych tvárí, ale celá crazy show patrí s prehľadom hlavnému protagonistovi. Charizmatický Julian Barratt je pre mňa v roli zašlej hviezdy televízneho sitcomu príjemným objavom. Dobre som sa bavil.(11.6.2017)

Prekvapeni. Cekal jsem nablblou britskou komedii a nafasoval jsem film, ktery je tupy, ale zaroven znacne nepredvidatelny, bizarni, ale zaroven misty vybusne vtipny. MacGruber meets Swiss Army Man a ja coby zdejsi expert na Psychora zaokrouhluju na pet.(30.7.2017)