poster

Mindhorn

Komedie

Velká Británie, 2016, 89 min

Komentáře uživatelů k filmu (12)

 • sochoking
  ***

  Najlepší je Steeve Coogan ( mimochodom, nie je v záhlaví filmu absolútne spomenutý [??]), ktorý v zelenom župane nenápadne a ležérne poodhaľuje svoje namakané brušáky ako kontra k Mindhornovmu bruchu! Takéto nenápadné vtipy ja milujem! Veľmi silné tri hviezdičky. 60%(10.9.2017)

 • ScarPoul
  ***

  Čakal som väčšiu pecku. Humor by fungoval, ale je obklopený strašným množstvom vaty. A postavy hoc ako super v zásade hrajú druhotriednu zápletku. Je to škoda. Čakal som niečo na štýl Mighty Boosh. Ale pozerateľné to je. Je inak zvláštne ako Steve Coogan napriek statusu veľkého herca hrá vo vedľajšákoch stále také nevďačné postavy.(19.2.2018)

 • kaylin
  ****

  Snímek, který mi sedl jak svým humorem, tak celou zápletkou. Je to odkaz na staré kriminální seriály, které byly přitažené za vlasy, je to parodie na ně, ale jakoby i jejich oslava. Má to ten správný retro styl, což se mi líbí, je to místy opravdu hodně pitomé, což se mi líbilo ještě více. Jen mi pár minut trvalo, než jsem na tenhle humor najel. Ale pak už se jelo skvěle.(3.9.2017)

 • Morholt
  ***

  Jako na houpačce. V jednu chvíli totálně ujeté s výbornými vtípky a v té druhá daleko za hranicí trpanosti. Ale ty povedené fórky převažují. Herecky fajn, ale docela mě překvapuje, kolik herců tu chybí a přitom nejde o žádná béčka. Třeba Andrea Riseborough, Steve Coogan, David Schofield a hlavně Kenneth Branagh, který se tu sice jen mihne, ale i tak. Chtělo by to doplnit. 60%(22.10.2017)

 • Splasher
  ****

  3+1* za scénu na přehlídce. Více "Cooganovské", než booshovské.(14.3.2018)

 • Hollohlaway
  ***

  Dobrá ulítlost. Místy je to hodně vtipné, místy hodně trapné.(23.10.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Mindhorn je hrozná kravina a asi proto mě dokázal tak rozesmát. Takovou sešlost životních zkrachovalců jsem už dlouho neviděl, zápletka mě i přes svou šílenost bavila, ale je fakt, že jsem si film tolik užil i díky pravé britské angličtině, na kterou jsem vysazený.(9.3.2018)

 • P1tr
  ***

  Ukázky a premisa solidně nalákaly na třeskutou zábavu, která se ale nedostavila. Mindhorn je mnohem umírněnější, než by se na základě tématu dalo čekat, což je rozhodně škoda, ale i jeho civilnější podoba dokáže vykouzlit několik dobrých fórů, ale nelze se zbavit dojmu, že se z námětu dalo vytěžit mnohem víc, než jen solidní zábava.(8.3.2018)

 • Raziel_cz
  ***

  Ještě větší ptákovina, než na jakou to vypadá z traileru. Překvapivě to tolik nespoléhá na melancholii, jak by se ve světě po BoJacku Horsemanovi dalo čekat, což je asi dobře. Bohužel to ale není ani z poloviny tak chytré, Tempo a obsazení je v pohodě, zápletka a zvraty fungují a dokonce ani odhalení vraha není tak prvoplánové, jak se na první pohled zdá, ovšem načasování vtipů je tristní. Opravdu vtipné jsou možná dva. U zbytku sice chápete, proč byste se měli smát, ale nešlapou. Kandidát na komedii roku se tedy fakt nekoná, nicméně pořád jde o jeden z těch zábavnějších filmů z produkce Netflixu. Už jen proto, že místo dvou hodin má příjemných ani ne devadesát minut.(2.9.2017)

 • DExUS
  ***

  Taky slabší BoJack Horseman, ale celkom pobavilo.(14.5.2017)

 • Ikedar
  ****

  Mindhorn je skvelá komédia, ktorá sa zbytočne neznižuje k záchodovému humoru. Vo filme sa objaví viacero známych tvárí, ale celá crazy show patrí s prehľadom hlavnému protagonistovi. Charizmatický Julian Barratt je pre mňa v roli zašlej hviezdy televízneho sitcomu príjemným objavom. Dobre som sa bavil.(11.6.2017)

 • mr.twizta
  *****

  Prekvapeni. Cekal jsem nablblou britskou komedii a nafasoval jsem film, ktery je tupy, ale zaroven znacne nepredvidatelny, bizarni, ale zaroven misty vybusne vtipny. MacGruber meets Swiss Army Man a ja coby zdejsi expert na Psychora zaokrouhluju na pet.(30.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace