Escape from Cannibal Farm

Horor

Velká Británie, 2017, 100 min

Michael Lloyd

• Smokey1468

Escape From Cannibal Farm mě naučil jednu věc - neměj od ničeho velký očekávání. Celej rok, už do první traileru, jsem se těšil, že se konečně dočkáme pořádného hixploitation masakru a co jsme dostali? Totálně nudnej snímek, bez nějakého pořádného gore, bez napětí, bez kvalitních herců a s příšernou hudbou a vlastně s celým scénářem na dvě věci. Tohle je už teď největší zklamání za rok 2018.(7.1.2018)

• Morholt

Skoro půlku filmu se čeká, než se začne něco dít. Do tý doby se po obrazovce promenáduje nesympatický potenciální jídlo, kterýmu jsem přál, vraždu, smrt, zabití od samýho začátku. Jenže když to obyvatelstvo farmy rozjede, je to snad ještě horší. Na jeden strašnej moment přijdou dva příšerný a gore je tak špatný, že by se o něm dalo přednášet. Upřímně řečeno vůbec nechápu, proč zrovna tohle budilo takový očekávání.(1.1.2019)

• ARI50

Slabší dvojka bohužel, kdyby se tam nesralo rodinné drama a hodně špatný soundtrack možná by to bylo lepší. Borec z motorovou pilou nebyl špatný ale dostal málo prostoru, rodina bohužel hledala pomoc na špatném místě, trailer ve směs nabízí vše co uvidíte což je velká škoda, čekal jsem víc krve a víc utrpení které se mi nedostalo, brokovnice kazí tak měr celý film, a herci tomu vůbec nepomáhají, příště víc záběru na vraždění než na klece.možná ještě tomu někdy dám šanci a podívám se ale to fakt nevím.(2.1.2018)

• Asia_Power

Tak tohle byla tak neskutečná píčovina až mě to svým způsobem trochu bavilo a u scény, kdy ségra nepozná bráchu a strčí ho do pece jsem už fakt chcala smíchy, nemluvě o tom, že když se s vizáží mladšího bráchy Freddyho z té pece dostane, tak ho nepozná znova a střelí ho do řepy. No to mě poser na holý záda takovou ségru mít to je na ránu do palice. Vřískající mutter co zpívá pečícímu se synkovi ukolíbavku to byl taky solidní hlod a ten dlouhovlasatej dědek co mluvil jak když sere a maluje...chápu, že mě měl asi děsit, ale kurvaaa celej film jsem mu říkala Pan Citronáda (kdo to viděl, ten ví) a pokaždý když se objevil na scéně jsem dostala další výbuch smíchu až se smál i Alík s jemným podotknutím, ať tu trávu omezim. Pan Citronáda každopádně má krásnýho kluka, co je něco jako rachitická kopírka Thomase Hewitta (pro debily - Leatherface) kterej motorovku díky svým 40 kg i s postelí a plnýma koulema neutáhne a tak jí alespoň za sebou tahá na řetězu. Celkově je ten film tak dokonale dementní, že netuším jestli to byl záměr, nebo to Charlie myslel vážně každopádně minimálně propíchnutí koulí a prdele vidlema veganovi to je něco co se musí ocenit stejně jako fakt, že s borcem to kromě jednoho vykřiklého AU ani nehne.(19.8.2018)

• Bloody13

Tak pěknej trailer to mělo, víc jak rok to na sebe čekat nechalo a nakonec z toho vylezla takováhle chujovina! Jako klidně bych přehlídnul, že se jedná o prachsprostou vykrádačku Texaskýho masakru. Možná bych překousnul i to zdejší ochotnický obsazení - přece jen se to točilo v amatérských podmínkách. Jenže když je to ještě navíc ukecaný, dlouhý a tim pádem nudný, překvapivě ani ne moc krvavý a navrch strašně, ale fakt strašně stupidní, tak už ani já nemám chuť ani sílu k tomu něco smysluplnýho napsat. No, řekni sám: ženská se až po hlavu ponoří do kádi s vodou a ona z ní vyleze úplně suchá a se zaschlou krví na sobě? Né, sorry, fakt je to HODNĚ špatný.(5.3.2018)