Escape from Cannibal Farm

Rodina Harverovcov chce navštíviť starú farmu Hansenovcov, o ktorej sa už dlhé roky rozprávajú strašidelné historky. Po príjazde na miesto zisťujú, že sa ocitli uprostred ničoho a v pätách im je šialený vrah s motorovou pílou. (Marceloo)

LIVINGDEAD odpad!

I když pár záběrů by ušlo, nemohu hodnotit jinak než ODPAD! Ve filmu jsou prostě jen kecy, kecy a kecy... A bohužel - blbé kecy. A scéna, kdy matka je uzavřená v kleci z toho nejtenčího drátu a dcera musí dvířka vyklopit tažným lanem s autem, to už bylo nad moje síly... Prostě další amatérská sračka. ()

EvilPhoEniX

Rok očekávaný Cannibal Farm je venku a máme první letošní průser a zklamání na světě. Lacinná vykrádačka Texaského masakru, která dělá spíše ostudu než vzdává hold. Film je velmi lacinně natočený, herci jsou nesympatičtí, přehrávají, hysterčí, řvou ( Fake pláč trhá uši), motorovka není ani nastartovaná, výstřely z brokovnice zní jak z Airsoftky, gore velmi málo, většinou mimo záběr a krom jedné uřezané ruky nestojí snad nic za zmínku. A hlavně je to celé takové nudné, jednotvárné, nezajímavé, bez nápadu i atmosféry, nefunguje zde prakticky vůbec nic. Průser od zhora dolů. Zlatý Leatherface.30% ()

ricci.s

Nízkorozpočtové vykrádačky / plagiáty / pocty a neviem ešte ako to nazvať, mi nevadia, pokiaľ sú dobré (ako napr. švédsky Wither). Toto moc dobré nebolo. Priemerné hodnotenie síce nemám problém dať, lebo krvavé je to celkom dosť a tento primitívny hororový žáner mám vlastne najradšej (nápad fakt nepotrebujem). Aj maskéri odviedli celkom slušnú prácu. Len keby sa na tie postavy dalo aspoň pozerať. Všetci hrdinovia vrcholne nesympatickí a ich občasné hysterické výkony bolo až utrpenie sledovať. Spomenul som si na debilný herecký afekt D. Lasera v Human Centipede 3 - a tu sa takto chovali asi všetci. Navyše poriadna scéna s motorovkou naozaj chýbala a keď si predstavím, ako som sa na to tešil... Trailer je lepší ako samotný film, lebo všetko je už v ňom zahrnuté a nič viac nepríde. ()

Asia_Power

Tak tohle byla tak neskutečná píčovina až mě to svým způsobem trochu bavilo a u scény, kdy ségra nepozná bráchu a strčí ho do pece jsem už fakt chcala smíchy, nemluvě o tom, že když se s vizáží mladšího bráchy Freddyho z té pece dostane, tak ho nepozná znova a střelí ho do řepy. No to mě poser na holý záda takovou ségru mít to je na ránu do palice. Vřískající mutter co zpívá pečícímu se synkovi ukolíbavku to byl taky solidní hlod a ten dlouhovlasatej dědek co mluvil jak když sere a maluje...chápu, že mě měl asi děsit, ale kurvaaa celej film jsem mu říkala Pan Citronáda (kdo to viděl, ten ví) a pokaždý když se objevil na scéně jsem dostala další výbuch smíchu až se smál i Alík s jemným podotknutím, ať tu trávu omezim. Pan Citronáda každopádně má krásnýho kluka, co je něco jako rachitická kopírka Thomase Hewitta (pro debily - Leatherface) kterej motorovku díky svým 40 kg i s postelí a plnýma koulema neutáhne a tak jí alespoň za sebou tahá na řetězu. Celkově je ten film tak dokonale dementní, že netuším jestli to byl záměr, nebo to Charlie myslel vážně každopádně minimálně propíchnutí koulí a prdele vidlema veganovi to je něco co se musí ocenit stejně jako fakt, že s borcem to kromě jednoho vykřiklého AU ani nehne. ()

Bloody13

Tak pěknej trailer to mělo, víc jak rok to na sebe čekat nechalo a nakonec z toho vylezla takováhle chujovina! Jako klidně bych přehlídnul, že se jedná o prachsprostou vykrádačku Texaskýho masakru. Možná bych překousnul i to zdejší ochotnický obsazení - přece jen se to točilo v amatérských podmínkách. Jenže když je to ještě navíc ukecaný, dlouhý a tim pádem nudný, překvapivě ani ne moc krvavý a navrch strašně, ale fakt strašně stupidní, tak už ani já nemám chuť ani sílu k tomu něco smysluplnýho napsat. No, řekni sám: ženská se až po hlavu ponoří do kádi s vodou a ona z ní vyleze úplně suchá a se zaschlou krví na sobě? Né, sorry, fakt je to HODNĚ špatný. ()