Útěk do budoucnosti (festivalový název)

• Švédsko

Allt händer imorgon

(pracovní název)

Drama / Komedie

Švédsko, 2016, 99 min

Dík za titulky, SVANTE. Elsa(1.1.2019)

Vcelku príjemné švédske retro so zápletkou založenou na cestovaní časom. Táto téma už mala kopu obmien, takže o to ťažšie je diváka zaujať. Musím však uznať, že v tomto prevedení sa mi to celkom pozdávalo. Malo to dobrú zápletku, dokonca so zachovanou logikou, a taktiež celý filmový zážitok podporil aj veľmi dôležitý artikel - a síce dôvtip (ten absentuje vo filmoch už čoraz viac a býva nahradený stupídnym humorom). Takže za mňa spokojnosť, dobre sa na to pozeralo, hoci až na 5* to nebolo (tie dávam jedine fakt výnimočným a nezabudnuteľným filmom).(22.1.2019)

Pohodová a zábavná romantická komedie ze Švédska. Svěží, vtipné i napínavé! Láska, nemoc a cestování v čase je v tomto scénáři absolutně dotažené a moc dobře to funguje.(19.2.2019)

dokonalý film(15.1.2019)

Takhle si přestavuju komedii o cestování v čase. Občasné logické trhliny, které se často filmů o cestování v čase týkají naprosto odpouštím.(28.1.2019)