Výlet v čase v letech 1973 a 2016 ve Stockholmu s Henrikem Dorsinem a Johanem Ulvesonem. Svante žije ve Stockholmu v roce 1973. Má neléčitelnou srdeční chorobu. Jedné noci se z ničeho nic objeví podivný vlak a odveze jej do roku 2016. Zde se setkává s Elsou. Společně musí řešit zdravotní problém, kterým trpí Svante. Zároveň je třeba vymyslet, jak společně žít, přestože pocházejí ze dvou různých období. (Severská filmová zima)

Trailer

Aljak

Vcelku príjemné švédske retro so zápletkou založenou na cestovaní časom. Táto téma už mala kopu obmien, takže o to ťažšie je diváka zaujať. Musím však uznať, že v tomto prevedení sa mi to celkom pozdávalo. Malo to dobrú zápletku, dokonca so zachovanou logikou, a taktiež celý filmový zážitok podporil aj veľmi dôležitý artikel - a síce dôvtip (ten absentuje vo filmoch už čoraz viac a býva nahradený stupídnym humorom). Takže za mňa spokojnosť, dobre sa na to pozeralo, hoci až na 5* to nebolo (tie dávam jedine fakt výnimočným a nezabudnuteľným filmom). ()

Dave Lister

Pohodová a zábavná romantická komedie ze Švédska. Svěží, vtipné i napínavé! Láska, nemoc a cestování v čase je v tomto scénáři absolutně dotažené a moc dobře to funguje. ()

ssscream

Takhle si přestavuju komedii o cestování v čase. Občasné logické trhliny, které se často filmů o cestování v čase týkají naprosto odpouštím. ()