poster

Katharine Hepburn: All About Me (TV film)

Dokumentární

USA, 1993, 70 min

Režie:

David Heeley

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

 • JANARYBA
  *****

  Katharine Hepburn "NASLOUCHALA PÍSNI ŽIVOTA" opravdu přesvědčivě, klobouk dolů jak před ní, tak i před režisérem tohoto zdařilého dokumentu. Silný zážitek.(7.11.2009)

 • berg.12
  *****

  Odzbrojující mix sebevědomé upřímnosti (či upřímného sebevědomí), který pramení už z faktu, že se dokument o sobě rozhodla odvyprávět sama Katharine Hepburn. "Vždycky jsem se ráda předváděla, velmi ráda", "Intelektuál z Tebe nebude, tak u všech čertů, buď třeba herečkou." Provází nás jejím životem a hereckou kariérou od prvních kamerových zkoušek, známými i méně známými filmy, výhrami i prohrami, až do jeho konce "Oskaři jsou príma, ale při praní prádla vám moc nepomohou." Dokument je spolu s "The Men Who Made the Movies: George Cukor" součástí bonusového disku k "Příběhu z Filadelfie".(24.1.2008)

 • Blofeld
  *****

  Genální dokument o jedné skvělé herečce, která ani v pětaosmdesáti neztratila svou krásu a vtip.(2.6.2005)

 • nemorino
  *****

  Perfektný dokument o jednej z najlepších herečiek vôbec, ktorá si svoj životný príbeh porozprávala sama. A je to dobre, než by to mal opisovať niekto iný a postaviť život na dohadoch. Bola to naozaj energická a silná žena! Vždy to bude môj ženský idol No.1!(26.7.2008)

 • Almásy
  *****

  dojemny dokument vynimocnej herecky. osobity humor, smrnc a spomienky. ja tu zensku milujem.. aj ked som s nou videl len jeden film.(7.1.2008)