poster

To je mé tělo

 • Francie

  Too Much Flesh

Drama

Francie, 2000, 109 min

Kamera:

Pascal Arnold
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (15)

 • kleopatra
  **

  Nevím, jestli se mi zdá nešťastnější tento způsob kamery nebo samotný příběh o muži, který si léta myslel, že je "nepoužitelný", a když ho pak Juliette přesvědčila, že je to ok, byl jak utržený ze řetězu, takže ve výsledku to bylo takové smutně lechtivé "Natočto" s Lylem na seně, v kukuřici, na lince, na houpačce .............(10.10.2005)

 • igi B.
  ****

  Zajímavý filmek pro znalé nezakomplexované... A jak že to máte s těmi věcmi lidskými vy?... - - - P.S. Kulturní šok od čétéjedna: Ořez filmu na 4:3 a na místech, kde by takto ořízlý záběr neměl smysl je jakási horizontálně zdeformovaná komprimace obrazu - to je tedy ale srajdoismus, to musel leda nějaký debil vymyslet... Ale od téhle pseudoveřejnoprávní instituce je to asi čétéjedno.(12.2.2006)

 • venus
  *

  Celé se to dá sestříhat tak do 10 minut maximálně! Je to o ničem... Musela jsem to přetáčet a fakt lituji, že jsem to po prvních 15 minutách nevypla!(24.5.2006)

 • Ony
  ****

  Při sledování tohoto filmu jsem se nestačila divit. Jedná se o cosi amatérského, ohromně šíleného a možná úchylného. Nevím přesně, co si od toho Barr sliboval. Musím ale přiznat, že jsem se dobře bavila. Víc než u kdejaké komedie.(25.12.2005)

 • sepp
  ***

  Podnetny film. Odsuzovat ho pro amatericnost ci snad banalitu nametu by bylo predcasne a neuvazlive.(12.2.2006)

 • francis
  *****

  Tohle jsem viděl v český premiéře v hotelu Pupp v Karlových Varech. Okouzlující a bezprostřední Jean-Marc Barr film na pódiu uvedl a na chvilku zmizel, aby se vzápětí objevil v nadživotní velikosti nahý na plátně v prosluněným poli kukuřice. Možná i tenhle kouzelnej okamžik je tak trochu spoluviníkem toho, že se film Too Much Flesh stal jedním z mých nejsilnějších filmových zážitků. Příběh mě silně oslovil, řada scén mě okouzlila (třeba svádění v hospodě), závěr mě dostal do kolen. Jsem přecitlivělej? Naivní? Možná.(16.1.2007)

 • Slarque
  **

  Co to vlastně ten Barr natočil? Nezávislý film o zaprděnosti a nudě panující na americkém venkově? Dokument o farmářích? Domácí video s vlastníma erotickýma hrátkama? Nejspíš všechno dohromady, ale proč to pak pouštěl do kin???(14.10.2005)

 • Radiq
  ***

  Po zdlouhavém začátku se to rozjede a začne to být zajímavý. Z tohoto filmu mám pocit, že se mi ani nechce hodnotit. Na velikosti nezáleží, ale o to tam nešlo. Ani o soustavné šukání po světnici tam nešlo. Šlo tam vidět, jací jsou amíci puritáni, náboženští fanatici a závistivci. Šlo tam o zmařené životy a o to, jak ten jeden zmařený začne být hepy. A ty hnědky americký mu to nedopřejou...(8.2.2007)

 • silent cut
  *****

  kategoricky!!! buď odpad, nebo za pět... Tenhle film má úžasnou vypovídací hodnotu... co žere gilberta grapea live a na druhou... jenže ti, kterým by tento film měl rozšířit obzory, se o tomto dílku ani nedozví...ano, mluvím o voličích george w. bushe... (a jestli se o něm dozví, ty nahotinky se jim líbit nebudou...)(12.2.2006)

 • dopita
  *

  Kravina a navíc nuda.(12.11.2008)

 • KuZd
  *

  arciblbost! Dej uplne o nicem. Vlastne jen to tom, jak se s.u.k.a Elodie Bouchez. Jeden z nejhorsich filmu, ktere jsem kdy v zivote videla!(31.12.2007)

 • PeterJon
  *

  Tak tento film znovu pozerať už asi nebudem. Vadila mi digitálna kamera, je to zbytočne natiahnuté a celkovo dosť zvrátené. Aspoň Jean-Marc Barr je skvelý, prirodzený.(20.2.2008)

 • infernet
  *

  A to je mé hodnocení. Bez přehánění jeden z nejnudnějších a nejzbytečnějších kinozážitků, co jsem prožil. Ikdyž tento komentář píšu s několikaletým zpožděním, pořád ve mně zůstává "onen mocný dojem", že při promítání tohodle filmu jsem chtěl být všude jinde, jen ne v biografu u Františka v Ústí nad Labem.(17.5.2011)

 • LordPsycho
  odpad!

  Manifest dogma:))))))(18.9.2006)

 • J. K. Lister
  *****

  Viděl jsem jiný pohled na lásku. Živočišnou lásku (i když je člověk také svým způsobem živočich). Nezkrotnou, tělesnou, kterou pronásleduje netolerantnost, sobectví, závist a nenávist, jako když vám někdo vleze do života a vy se s tím nechcete smířit. Je to film o prožití příjemných chvil, kterých jsme v životě neměli moc a nejakej netolerantní, konzervativní sobec vám chce ublížit, usilovat o život!. Příběh, o tom, že mezi šedí existuje ještě kousek nebe... ale...(2.1.2011)