• Nový Zéland

Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

"Kočičí ženy se nedají zkrotit společenským řádem." Dokud byla Patience ušlápnutá, srandyvzdorná a živá, tak mě to moc nebavilo. Po změně stylu oblékání, jídelníčku a vypínání muziky sousedům mě to docela bavit začalo. Nebo si to možná jenom pletu s tím, že se najednou bylo na co dívat. A já jsem byl pro holky v kůži vždycky snadná kořist. A to ani nemusely svůdně říkat: Mňau.(15.8.2018)

• POMO

Film s retardovaným scenárom, postavami a dramatickosťou zachraňuje iba Halle Berry. Tá ako jediná z hercov dokáže svojej hrdinke dodať nadhľad, nepôsobí strnulo a trápne, a hlavne... je pekelne sexy. Nebyť jej, dopozeranie CATWOMAN by bolo doslova utrpením. Aj napriek pútavej, hoci občas trochu prehnanej vizuálnej stránke (ktorá sa sem ale určite hodí viacej než do FANTÓMA PARÍŽA) a digitálnej želatíne.(19.5.2005)

Co si budem povidat, kravina to je, se superhrdinskejma filmama to nema moc spolecnyho, ale 32%? To zase ne, zas takova sracka to neni. Problem je, ze Catwoman proste neni buhvijak nosna postava, zapletka s kosmetickou firmou je dosti nezajimava a souboju tu je naprosty minimum. Nehlede na to, ze tu proste neni zadnej poradnej souper, Sharon Stone je tragicka. Nicmene, film je natocenej vcelku svizne a Halle Berry je v upnutym kozenym oblecku proste super sexy a kdyz uz vse okolo stoji za hovno, clovek aspon muze koukat na ni. Navic se pohybuje jako kocka, o tom, ze nektery zabery znacne smrdi pocitacem, pomlcim. Co se tyce hudby, ona by ani nebyla tak spatna, kdyby si rejza neoblibil asi tak tri pisnicky a neflakal je tam furt dokola. Nicmene tri hvezdicky to da.(19.9.2009)

• korbitch22

Typ herečky,jenž já bytostně nesnáším,podělaná píča co neumí hrát ani trochu,když dostane oscara,tak za roli co by jí dostal v tom daném filmu každej.Stejná jako Sharon Stone,krávy co si hereckou kariéru vymrdali a sou tam kde sou,protože se nebály ukazovat kozy a pindu.Jo a ten film je taky děsnej :D(27.4.2007)

• -bad-mad-wolf-

Většina komiksových filmů je iracionálních vůči reálnému světu. Catwoman je iracionální vůči divákově vlastnictví mozku. Nemám slov. Tvůrčí tým při natáčení pravděpodobně vězel pod obrovským hadrem máchaném v benzinu, jinak si to šílené provedení všeho nedokážu vysvětlit. A když už občas vykoukne hezký vizuál, sežere ho příšerně digitální kočka. Koho napadlo obsadit do hlavní role Halle Berry??? ...plus tragický soundtrack.(19.6.2009)

• - Během basketbalové scény zazní píseň "Scandalous" od skupiny Mis Teeq. Stejná píseň se i mimo jiné objevila ve hře "GTA V." (fiLLthe3DD)

• - Pro komerční neúspěch filmu za oceánem a ohlasy, označující jej za nejhorší snímek roku, byla slovenská kinopremiéra na poslední chvíli zrušena. (imro)

• - Měsíc před příchodem do kin bylo několik scén znovu natočeno, protože film propadl při zkušebních projekcích. (imro)