Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• Indiana

Nejhorší komiksová adaptace, kterou jsem měl tu čest vidět. Halle Berry tu sice vypadá dobře, ale hraje naprosto příšerně. Po vizuální stránce mě to také vůbec nechytlo. Tím nejhorším na celém filmu je ale Sharon Stone a hlavně pak ta duelová bitka mezi ní a Halle. U toho jsem se smíchy popadal za břicho. Opravdu mega shit.(4.7.2006)

• genetique

Pekelne spomalenú a nedomyslenú omáčku okolo scenára, len aby sa film natiahol na požadovanú minutáž za všetkých ťahá pekelne vykradnutá Halle spolu s pomerne slušnou akciou a kamerovými efektami. Inak je to doslova vykrádanie ostatných zvieracích záchrancou a kiná si zaslúžia iné, kvalitnejšie snímky, ktorým filmy ako tento len zaberajú cenné miesta. Ale ako film na totálne vypnutie sa to dá pozrieť. Mať o desať rokov menej, tak si aj zamňaukám. :) 50%.(9.1.2007)

Catwoman. Catwoman. Hm, hm. Dostala Zlatou malinu, což je hodnocení udělované většinou po právu (teď si vzpomínám třeba na Pinocchia. Pitof na mně udělal velký dojem Vidocqem, takže jeho latexový opus mě nemohl minout. Nejdřív jsem si říkal: wow, jaká to dynamická kamera, super! Po chvíli se kamera uklidnila a na dveře mého pokoje začala škrábat nuda. To vydrželo asi do dvacáté minuty, přesněji do momentu, kdy se z puťky stala Catwoman. Ještě do té chvíle jsem si říkal, že tenhle film je zatracovaný po právu. Jenže není. Od proměny až do konce už je to velmi zábavná jízda a musím říct, že se mi tento film MOC LÍBIL. Tak a je to venku...(9.8.2007)

• xxmartinxx

Od filmu jsem čekal úplný propadák a zklamání, takže mě mohl jen mile překvapit. A to se docela i stalo. Catwoman se snaží být originální a jiná,, což se povedlo možná až moc, takže celkový výsledek mi přišel trochu chaotický. Nicméně rozhodně jsem se nenudil (i když začátek byl trochu pomalý). Znám horší filmy.(2.9.2008)

Ať je to jak chce, kdykoliv si tento film pustím pokaždé se mi líbí i přes své nedostatky. Dnes jsem ho viděl už nevím po kolikáté, ale řekl bych, že ho vidím dost možná i jednou ročně, někdy i víckrát a pořád mě baví stejně. Halle Berry ještě v mladším věku i vizáži s vlnivými boky, ženskou chůzí a znepokojivým charismatem. Scénář a vizuál mi přišel spíče takový devadesátkový až osmdesátkový. Na druhou stranu mi to vůbec nevadilo, v každém z těch období mám oblíbené filmy. Charaktery postav jsou dosti strohé a nemají ani moc jak se projevovat. Hudba a místy některé scény a choreografie pohybů se mi hodně líbily. Takže i po letech tohle zůstává takovou mojí srdcovky, navzdory jiným podstatně našlapanějším superhrdinům v našlapanějších příbězích.(2.5.2016)

• - Snímek se umístil na 15. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Halle Berry má na natáčení smůlu - při poslední bondovce Dnes neumírej si zranila oko a při Catwoman skončila v nemocnici, když tvrdě narazila na kulisy. (imro)

• - Téměř souběžně s uvedením snímku do kin byla vydána i stejnojmenná videohra určená pro PlayStation a Pc. (fiLLthe3DD)