Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

Velmi smíšené pocity. Když jsem viděl film jak kluk, tehdy platonicky zamilovaný do Halle Berry, pochopitelně jsem film žral. Z dnešního pohledu samozřejmě vidím jako podivuhodnou digitální brečku plnou roztodivnejch situací a tak vůbec, ale co, tahle Catwoman má něco do sebe. Nakonec, nepřijde mi ale zas tak hroznej ani Daredevil, tak co...Z nostalgie 70%(21.4.2015)

• Ilicka

Bylo to tak špatné, až mi to jakýmsi zvráceným způsobem začalo připadat zábavné. Až do extrémů zábavné:-D. Halle Berry a Sharon Stone excelují v prozatím nejhorších rolích své kariéry (z toho, v čem jsem je viděla). Finálni bitva je jedna velká křeč, kterou zpracoval jakoby(?) zfetovaný a ožralý střihač, protože střihy na sebe naprosto nenavazují. Pád Stoneové z okna "je" filmová lahůdka. Digitální bič a pohyby Kočičí ženy jsou taaak okaté. Na ten film se nedá říct nic jiného než LOL. Musím to vidět ještě jednou:-D(8.7.2007)

Catwoman. Catwoman. Hm, hm. Dostala Zlatou malinu, což je hodnocení udělované většinou po právu (teď si vzpomínám třeba na Pinocchia. Pitof na mně udělal velký dojem Vidocqem, takže jeho latexový opus mě nemohl minout. Nejdřív jsem si říkal: wow, jaká to dynamická kamera, super! Po chvíli se kamera uklidnila a na dveře mého pokoje začala škrábat nuda. To vydrželo asi do dvacáté minuty, přesněji do momentu, kdy se z puťky stala Catwoman. Ještě do té chvíle jsem si říkal, že tenhle film je zatracovaný po právu. Jenže není. Od proměny až do konce už je to velmi zábavná jízda a musím říct, že se mi tento film MOC LÍBIL. Tak a je to venku...(9.8.2007)

• korbitch22

Typ herečky,jenž já bytostně nesnáším,podělaná píča co neumí hrát ani trochu,když dostane oscara,tak za roli co by jí dostal v tom daném filmu každej.Stejná jako Sharon Stone,krávy co si hereckou kariéru vymrdali a sou tam kde sou,protože se nebály ukazovat kozy a pindu.Jo a ten film je taky děsnej :D(27.4.2007)

• POMO

Film s retardovaným scenárom, postavami a dramatickosťou zachraňuje iba Halle Berry. Tá ako jediná z hercov dokáže svojej hrdinke dodať nadhľad, nepôsobí strnulo a trápne, a hlavne... je pekelne sexy. Nebyť jej, dopozeranie CATWOMAN by bolo doslova utrpením. Aj napriek pútavej, hoci občas trochu prehnanej vizuálnej stránke (ktorá sa sem ale určite hodí viacej než do FANTÓMA PARÍŽA) a digitálnej želatíne.(19.5.2005)

• - Postava Selina Kyle alias Catwoman se poprvé objeví v komiksu Batman 1 (1940) od Boba Kanea. Pro film však byla vytvořena nová nositelka mňoukacího kostýmu Patience Philips a děj se z batmanoského Gothamu přesunul do Lake City. (imro)

• - Původně se v souvislosti s hlavní úlohou několik let povídalo o Ashley Judd či Nicole Kidman. (imro)

• - Snímek se umístil na 15. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)