• genetique

Pekelne spomalenú a nedomyslenú omáčku okolo scenára, len aby sa film natiahol na požadovanú minutáž za všetkých ťahá pekelne vykradnutá Halle spolu s pomerne slušnou akciou a kamerovými efektami. Inak je to doslova vykrádanie ostatných zvieracích záchrancou a kiná si zaslúžia iné, kvalitnejšie snímky, ktorým filmy ako tento len zaberajú cenné miesta. Ale ako film na totálne vypnutie sa to dá pozrieť. Mať o desať rokov menej, tak si aj zamňaukám. :) 50%.(9.1.2007)

"Kočičí ženy se nedají zkrotit společenským řádem." Dokud byla Patience ušlápnutá, srandyvzdorná a živá, tak mě to moc nebavilo. Po změně stylu oblékání, jídelníčku a vypínání muziky sousedům mě to docela bavit začalo. Nebo si to možná jenom pletu s tím, že se najednou bylo na co dívat. A já jsem byl pro holky v kůži vždycky snadná kořist. A to ani nemusely svůdně říkat: Mňau.(15.8.2018)

• Shit

Nebudu tady okecávat, že to kravina neni, protože to prostě kravina je, ale je tu jedno velký nepřehlídnutelný plus, který tenhle film drží nad vodou a to je, že Halle Berry je prostě opravdová kočička se všim všudy, včetně líbezných ladných kočičích pohybů a když se ještě tu udělá nějakej střih a tu nějakej tríček, tak i na tu akci se dá koukat(20.6.2009)

• tron

„Prichádza pomstiť vlastnú smrť.“ Nuž... CATWOMAN nie je zasa až také peklo, ako som čakal. Spolu s ELEKTROU ale dokazuje, že „komiksový ženský spin-off“ nemá šancu zaujať divákov (dokonca ani fanúšikov pôvodných komiksov, teda DAREDEVILA a BATMAN SA VRACIA). Benjamin Bratt nie je najhorší (čo vie každý, kto ho videl v 6. BATALIÓNE), takisto Sharon Stoneová sa v minulosti strápnila podstatne viac a oscarová Berryová nie je zďaleka taká otrasná, ako som veril, že bude. Zároveň sa treba postaviť na stranu francúzskeho kúzelníka Pitofa, ktorý nám predviedol (v porovnaní s FANTÓMOM PARÍŽA) „umiernenejšiu“ audiovizuálnu stránku svojho výrazného talentu, čo je (asi) fajn. Problém je v tom, že celé je to príliš kuriózne, triky sú čudné (skákanie naprieč mestom pripomína skôr nejakú skackajúcu počítačovú hru z roku 1998) a scenár nemá logiku (z hrdinky sa stane Catwoman po hodine, čo je na film s názvom CATWOMAN drzé).(29.9.2007)

• -bad-mad-wolf-

Většina komiksových filmů je iracionálních vůči reálnému světu. Catwoman je iracionální vůči divákově vlastnictví mozku. Nemám slov. Tvůrčí tým při natáčení pravděpodobně vězel pod obrovským hadrem máchaném v benzinu, jinak si to šílené provedení všeho nedokážu vysvětlit. A když už občas vykoukne hezký vizuál, sežere ho příšerně digitální kočka. Koho napadlo obsadit do hlavní role Halle Berry??? ...plus tragický soundtrack.(19.6.2009)

• - Ve scéně v čase 48:17, kdy Ophelia (Frances Conroy) ukazuje Patience (Halle Berry) fotografie a obrázky jiných kočičích žen, leží mezi nimi i ta se Selinou "Catwoman" Kyle (Michelle Pfeiffer) z filmu Batman se vrací (1992). (fiLLthe3DD)

• - Jméno Patience (Halle Berry) znamená v překladu trpělivost. (fiLLthe3DD)

• - Film Vrána spojuje s Catwoman kromě podobnosti hlavního motivu i monolog, který až na drobné změny (slovo vrána je nahrazené kočkou) pochází z tohoto snímku. (imro)