poster

Catwoman

 • USA

  Catwoman

 • Slovensko

  Catwoman

Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton

  Scénář: John D. Brancato, Michael Ferris, John Rogers .. Neviděl jsem celé a ani nechci (trailer postačil, u filmu jsem usnul!)!! Číča, píča. Je to úplně zbytečné a Halle Berry v kostýmu je odporná už na fotkách natož pak v pohybu. To by bylo za 100mil$ Zlatých (hořkých) Malin...(23.9.2004)

 • Malarkey
  odpad!

  V té době se roztrhnul pytel s komiksovými adaptacemi, jenže tahle je opravdu extrémní a o to víc překvapivá, že je americká. Pitof, experimentátor jako prase, už u Fantoma Paříže ukázal, že s kamerou si pohrává rád Jenže u tohoto filmu, tím experimentováváním trochu přehnal a celé je to tak nesmyslné, že mě to opravdu bavit nedokázalo. Já tedy na filmy podle komiksu koukám z nouze, ale tohle mě docela zajímalo. Tenkrát když jsem o něm poprvé četl v novinách, byl to článek o tom, kdo dostal Zlaté Maliny, zrovna tento film jich dostal rovnou několik. To už je něco. Protože jak Halle Berry moc nemusim a ona se tady tetelí v tom přísavným obleku, nestačím se divit. Já ani nevím, proč jsem na to vlastně koukal. Možná jenom ze zajímavosti, ale ona je to fakt prvotřídní blbost :)(15.3.2008)

 • lesumir
  **

  Nebo bych měl snad říct cat-spider woman? Ty její skoky a lezeni po strechach pripominaly spideyho :) To, co předváděla nemělo s kočkou nic společného až na to její „mňau“ kterého jsem měl po třech pokusech opravdu dost. Pribeh dost predvidatelny a Halle Berry mi prijde pomerne dost fekalni v jejim cernem kostymku. Ale nejhorsi je, ze si stale ladu otazku - 100 milionu dolaru? WTF? WTF? WTF?(7.8.2006)

 • petero
  **

  Čo už na tom, že Catwoman si to užíva bez zbytočného "Bože, čo sa to zo mňa stalo?". Možno by to fungovalo. Na lovestory je tu slušne zadeláno, ale tvorcovia zabudli na najdôležitejšiu vec v komixových filmov. Proste Catwoman chýba dostatočne silný záporák. No však Halle Berry je sexy aj v tom hroznom kostýme.(2.1.2005)

 • tron
  **

  Benjamin Bratt nie je najhorší (čo vie každý, kto ho videl v 6. BATALIÓNE), takisto Sharon Stone sa v minulosti strápnila už podstatne viac a oscarová Berry nie je zďaleka taká otrasná, ako som si myslel. Zároveň sa treba postaviť na stranu francúzskeho kúzelníka Pitofa, ktorý nám predviedol (v porovnaní s FANTÓMOM PARÍŽA) umiernenejšiu audiovizuálnu stránku svojho výrazného talentu, čo je (asi) fajn. Problém je v tom, že celé je to príliš kuriózne, triky sú čudné (skákanie naprieč mestom pripomína skôr nejakú skackajúcu počítačovú hru z roku 1998) a scenár nemá logiku (z hrdinky sa stane Catwoman až po uplynutí hodine, čo je na film s názvom CATWOMAN dosť čudné rozhodnutie).(29.9.2007)

 • - Pro potřeby filmařů bylo vycvičeno až 43 koček, Berry si po natáčení ponechala oranžovo-bílé koťátko. (imro)

 • - Pro komerční neúspěch filmu za oceánem a ohlasy, označující jej za nejhorší snímek roku, byla slovenská kinopremiéra na poslední chvíli zrušena. (imro)

 • - Postavu detektiva Toma Lona (Benjamin Bratt) měl původně ztvárnit Josh Lucas. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace