Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• Renton

Scénář: John D. Brancato, Michael Ferris, John Rogers .. Neviděl jsem celé a ani nechci (trailer postačil, u filmu jsem usnul!)!! Číča, píča. Je to úplně zbytečné a Halle Berry v kostýmu je odporná už na fotkách natož pak v pohybu. To by bylo za 100mil$ Zlatých (hořkých) Malin...(23.9.2004)

• Malarkey

V té době se roztrhnul pytel s komiksovými adaptacemi, jenže tahle je opravdu extrémní a o to víc překvapivá, že je americká. Pitof, experimentátor jako prase, už u Fantoma Paříže ukázal, že s kamerou si pohrává rád Jenže u tohoto filmu, tím experimentováváním trochu přehnal a celé je to tak nesmyslné, že mě to opravdu bavit nedokázalo. Já tedy na filmy podle komiksu koukám z nouze, ale tohle mě docela zajímalo. Tenkrát když jsem o něm poprvé četl v novinách, byl to článek o tom, kdo dostal Zlaté Maliny, zrovna tento film jich dostal rovnou několik. To už je něco. Protože jak Halle Berry moc nemusim a ona se tady tetelí v tom přísavným obleku, nestačím se divit. Já ani nevím, proč jsem na to vlastně koukal. Možná jenom ze zajímavosti, ale ona je to fakt prvotřídní blbost :)(15.3.2008)

• lesumir

Nebo bych měl snad říct cat-spider woman? Ty její skoky a lezeni po strechach pripominaly spideyho :) To, co předváděla nemělo s kočkou nic společného až na to její „mňau“ kterého jsem měl po třech pokusech opravdu dost. Pribeh dost predvidatelny a Halle Berry mi prijde pomerne dost fekalni v jejim cernem kostymku. Ale nejhorsi je, ze si stale ladu otazku - 100 milionu dolaru? WTF? WTF? WTF?(7.8.2006)

• petero

Čo už na tom, že Catwoman si to užíva bez zbytočného "Bože, čo sa to zo mňa stalo?". Možno by to fungovalo. Na lovestory je tu slušne zadeláno, ale tvorcovia zabudli na najdôležitejšiu vec v komixových filmov. Proste Catwoman chýba dostatočne silný záporák. No však Halle Berry je sexy aj v tom hroznom kostýme.(2.1.2005)

• tron

Benjamin Bratt nie je najhorší (čo vie každý, kto ho videl v 6. BATALIÓNE), takisto Sharon Stone sa v minulosti strápnila už podstatne viac a oscarová Berry nie je zďaleka taká otrasná, ako som si myslel. Zároveň sa treba postaviť na stranu francúzskeho kúzelníka Pitofa, ktorý nám predviedol (v porovnaní s FANTÓMOM PARÍŽA) umiernenejšiu audiovizuálnu stránku svojho výrazného talentu, čo je (asi) fajn. Problém je v tom, že celé je to príliš kuriózne, triky sú čudné (skákanie naprieč mestom pripomína skôr nejakú skackajúcu počítačovú hru z roku 1998) a scenár nemá logiku (z hrdinky sa stane Catwoman až po uplynutí hodine, čo je na film s názvom CATWOMAN dosť čudné rozhodnutie).(29.9.2007)

• - Pro potřeby filmařů bylo vycvičeno až 43 koček, Berry si po natáčení ponechala oranžovo-bílé koťátko. (imro)

• - Pro komerční neúspěch filmu za oceánem a ohlasy, označující jej za nejhorší snímek roku, byla slovenská kinopremiéra na poslední chvíli zrušena. (imro)

• - Postavu detektiva Toma Lona (Benjamin Bratt) měl původně ztvárnit Josh Lucas. (imro)