Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (459)

Malarkey odpad!

všechny recenze uživatele

V té době se roztrhnul pytel s komiksovými adaptacemi, jenže tahle je opravdu extrémní a o to víc překvapivá, že je americká. Pitof, experimentátor jako prase, už u Fantoma Paříže ukázal, že s kamerou si pohrává rád Jenže u tohoto filmu, tím experimentováváním trochu přehnal a celé je to tak nesmyslné, že mě to opravdu bavit nedokázalo. Já tedy na filmy podle komiksu koukám z nouze, ale tohle mě docela zajímalo. Tenkrát když jsem o něm poprvé četl v novinách, byl to článek o tom, kdo dostal Zlaté Maliny, zrovna tento film jich dostal rovnou několik. To už je něco. Protože jak Halle Berry moc nemusim a ona se tady tetelí v tom přísavným obleku, nestačím se divit. Já ani nevím, proč jsem na to vlastně koukal. Možná jenom ze zajímavosti, ale ona je to fakt prvotřídní blbost :) ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Některé Pitofovy režijí nápady mají něco do sebe, ovšem i jako comixový příběh to vypadá značně divně. To s těma kočkama. Je to celé takové mdlé a hlavně - Halle Berry není z těch, která by na sebe dokázala strhnout pozornost a táhnout celý příběh o mstcí se ženě, které se změnil život. Teď mluvím tedy hlavně o schopnostech hereckých. Obleček se mi líbil. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Opravdu hrozné recenze a reakce všech co tento film viděli a i neviděli mě celkem vyděsili, ale nakonec jsem se přesto na tento "skvost" podíval. Můžu s čistým svědomím říci, že to není tak strašné... kdyby to bylo béčko s pár tisícidolarovým rozpočtem, ale určitě ne 100milionový megafilm!!!! Proboha proč tento film někdo dal do ruky člověku co pracoval na spec. efektech ve Vetřelci 4 a režíroval Fantoma Paříže(ten neni špatný...)? Catwoman není látka pro takového to digitálního fajnšmekra. Ne, že by Pitof byl nějaký génius, ale myslím si, že nneí tak špatný, ale v tomto případě nezvládl rozpočet a scénář(to asi nebudej jen jeho vina :)). K dalším záporům filmu (klady nebo spíš klad si nechám nakonec :)). Digitální podoba města a brutálně "hnusné" nájezdy kamery na digitální budovu... to je tragédie. Nechápu jak tohle někoho mohlo napadnout udělat a ještě k tomu tak odfláknout. Nevím jestli se mám zmiňovat o pohybech, běhu, skocích a podobných machrovinkách slečny co má ráda kočičky. Je pravda, že návaznost dig. a hraných postav je dobrá, ale dig. podoba je neuvěřitelnš viditelně počítačová a to vytváří odpor k takovýmto scénám. Kočička chodí, švihá s bičem, oblečená v kůži(kdo si představuje S/M dominu boduje ;-)) brozdá na ukradené motorce město. Scvénář o pomstě ženy, která musí postupně zjistit kdo jí zabil a díky kočce získá jisté schopnosti je opravdu nudný a stupidní. Prominte, ale kdo by vymyslel krém, který vám kůži zpevní jako ocel a pak to klidně začal prodávat? To je fakt ujetý. Benjamin Bratt jako "krásný" zachránce (takový rytíř na bílém koni) je sladkej až me z toho bolí hlava. Halle Berry jako kočičika... Opravdu nevím, zadečkem vrtí krásně, ale herecky je to mínusová hodnota. Sharon Stone už je moc stará(ikdyž v závěrečné finále ukáže jak umí dobře létat) a není tak krásná jako v 7ákladním instinktu. Ještě v pozadí stojící program z trilogie matrixu oblíbený frantík, je nudný, nezajímavý a jeho postava je zde velmi podobná matrixovské :). Docela jsem si všiml podobnosti s filmem Maska. Oba hrdinové žijí různé životy.... V noci dělají věci, které si né ůplně pamatují a chovají se úplně jinak. Hudba není tak zlá jak se čekalo, ale myslím, že nezazní žádná písnička zpívaná mužským hlasem. Chvílemi mi přišlo, že se dívám na feministický film. Jediný klad filmu? Zamýšlím se... Kdyby tam svlékli donaha Halle a ukázali to možná bych klad našel... MOŽNÁ ... :) PS: doufám, že toto nebude bráno jako spoiler :o) ale u tohoto filmu je to úplně jedno :o) ()

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Je známo, že krásná žena dokáže z muže udělat pitomce. To by v případě Halle Berry a režiséra Pitofa, jehož jsem díky Fantomovi Paříže považoval za chlapíka zajímavého a schopného, vysvětlovalo ledacos. Ale udělat ze sebe degena bez špetky odhadu či vkusu, a ještě při tom zneužít, znásilnit, zprznit a zničit takovou ikonu, kterou zanechala v srdcích všech comicsových fandů Michelle Pfeiffer, to nevysvětlíte ani Halle Berry v kůži a latexu při lesbické scéně s Sharon Stone v nejlepších letech - což jen tak mimochodem v Catwoman neuvidíte;) Tahle barevná, kýčovitá, hóóódně špatnými počítačovými triky obdařená groteskní fantazie nějakého chorého marketingového špecialisty si nezaslouží nic víc než posměch, a silně pochybuju, že to tak režisér zamýšlel. Až uvidíte (pravda, sexy) zadečkem vrtící kočku v kostýmu jak z nějakého laciného D/s filmu hopkat po střechách v rytmu jakéhosi árendbí hnoje, poznáte co to je strnutí šíje a obličejových svalů - tentokrát v grimase mísící údiv, zhnusení a zvrácené pobavení. Jediným světélkem ve tmě budiž to jak se Halle Berry postavila k té Zlaté Malině, kterou za svůj výkon utržila. ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Film s retardovaným scenárom, postavami a dramaturgiou zachraňuje iba Halle Berry. Tá ako jediná z hercov dokáže svojej hrdinke dodať nadhľad, nepôsobí strnulo a trápne, a hlavne... je pekelne sexy. Nebyť jej, dopozeranie Catwoman by bolo doslova utrpením. Aj napriek pútavej, hoci občas trochu prehnanej vizuálnej stránke (ktorá sa sem ale určite hodí viacej než do Fantóma Paríža) a digitálnej želatíne. ()

Galerie (84)

Zajímavosti (35)

  • Bojový styl Catwoman (Halle Berry) byl založen na brazilském tanečním stylu Capoeira, který kombinuje prvky tance, bojového umění a akrobatických prvků. (fiLLthe3DD)
  • Místo Catwoman měl být natočený „Batman vs. Superman“ (Christian Bale vs. Josh Hartnett), ale studiu se projekt rozpadl, a tak muselo utratit peníze jinde. (Egl)
  • Snímek se umístil na 15. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

Související novinky

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)

Mutanti všech zemí... rozdělte se!

Mutanti všech zemí... rozdělte se!

07.05.2009

A každý hezky vykročí svou vlastní cestou. Ať už považujete Wolverinea za polotovar nebo za důstojné (před)pokračování trilogie X-Men, popularita hlavní postavy zlomila i zákeřnou kletbu uniklého… (více)

Reklama

Reklama