• Nový Zéland

Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• genetique

Pekelne spomalenú a nedomyslenú omáčku okolo scenára, len aby sa film natiahol na požadovanú minutáž za všetkých ťahá pekelne vykradnutá Halle spolu s pomerne slušnou akciou a kamerovými efektami. Inak je to doslova vykrádanie ostatných zvieracích záchrancou a kiná si zaslúžia iné, kvalitnejšie snímky, ktorým filmy ako tento len zaberajú cenné miesta. Ale ako film na totálne vypnutie sa to dá pozrieť. Mať o desať rokov menej, tak si aj zamňaukám. :) 50%.(9.1.2007)

• becki_tu

Kdyby si tak často tvůrci nepletli Catwoman se Spidermanem, kdyby scénář nebyl omezen jen na ty nejzákladnější rysy (klišé) klasického komiksu a kdyby nekončil tak směšným finálním soubojem, řekl bych fajn. Bylo by to sice pořád komiksové béčko typu Daredevila nebo Fantastické čtyřky, ale funkci nenáročné komiksové jednohubky by to splnilo. Nakonec to celé dopadlo ne úplně tragicky, a to díky Halle Berry a perfektnímu soundtracku Klause Badelta, které dělají z Catwoman pořád ještě koukatelnou záležitost. 50%(22.11.2008)

Co si budem povidat, kravina to je, se superhrdinskejma filmama to nema moc spolecnyho, ale 32%? To zase ne, zas takova sracka to neni. Problem je, ze Catwoman proste neni buhvijak nosna postava, zapletka s kosmetickou firmou je dosti nezajimava a souboju tu je naprosty minimum. Nehlede na to, ze tu proste neni zadnej poradnej souper, Sharon Stone je tragicka. Nicmene, film je natocenej vcelku svizne a Halle Berry je v upnutym kozenym oblecku proste super sexy a kdyz uz vse okolo stoji za hovno, clovek aspon muze koukat na ni. Navic se pohybuje jako kocka, o tom, ze nektery zabery znacne smrdi pocitacem, pomlcim. Co se tyce hudby, ona by ani nebyla tak spatna, kdyby si rejza neoblibil asi tak tri pisnicky a neflakal je tam furt dokola. Nicmene tri hvezdicky to da.(19.9.2009)

• Pepinec

Tak tahle dcerka se Indianu Jonesovi vyvedla, s bičem mrská vážně pěkně. Navíc je ukrutně sexy. Áno, i přes latexový obleček dominy, plesové lodičky, tupý výraz ve tváři, a zlatým olejíčkem natřený dekolt. Právě na něj jsem civěl většinu času. A to je největší klika celého filmu, protože jinak bych se neobtěžoval ani s tou jednou hvězdou. Těžce se věří tomu, že toto někdo myslel vážně, a že ten někdo získal podpis oscarové Halle Berry. Snad si myslela, že by s tímhle kostýmem uspěla na Plese příšer... Nezbývá, než se těšit, až nějakého dalšího chytráka napadne přijít s chlupatým a uslintaným Dogmanem.(9.1.2012)

• InJo

Ukázkově zmrvená komiksová adaptace, která byla zřejmě určena ženám (zápletka, týkající se závadného krému, je vyloženě snová) a milovníkům sado-maso (nutno přiznat, že Halle Berry je v tom oblečku dost sexy). Mám však pocit, že z výsledného produktu nebyl nadšený naprosto nikdo... Na druhou stranu netvrdím, že to nemá jistý zábavní potenciál. Chvílemi je to totiž tak náramně debilní, že se u toho nejde nebavit (na účet tvůrců, samozřejmě). 40 %(5.7.2010)

• - Původně se v souvislosti s hlavní úlohou několik let povídalo o Ashley Judd či Nicole Kidman. (imro)

• - Snímek se umístil na 15. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)

• - Hlavní akční scéna souboje mezi Catwoman a Laurel (Sharon Stone) se natáčela 9 dní. (imro)