Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• Ilicka

Bylo to tak špatné, až mi to jakýmsi zvráceným způsobem začalo připadat zábavné. Až do extrémů zábavné:-D. Halle Berry a Sharon Stone excelují v prozatím nejhorších rolích své kariéry (z toho, v čem jsem je viděla). Finálni bitva je jedna velká křeč, kterou zpracoval jakoby(?) zfetovaný a ožralý střihač, protože střihy na sebe naprosto nenavazují. Pád Stoneové z okna "je" filmová lahůdka. Digitální bič a pohyby Kočičí ženy jsou taaak okaté. Na ten film se nedá říct nic jiného než LOL. Musím to vidět ještě jednou:-D(8.7.2007)

• choze

Infantilní klišovitý scénář (údajně na něm dělalo 14 scénáristů!) a ujetý vizuál počítačovější než by bylo zdrávo. Pohyb Catwoman je k zblití, akce nic moc a zmalovaná Halle Berry s chlapeckým účesem mě tedy moc nerozehřála. Přesto mě tahle stomilionová pakárna baví a vždycky se na ni rád znova podívám, dokázal jsem ocenit i ten krém, co vyztuží tvář Sharon Stone, takže při závěrečném souboji necítí rány. Film patří k nejnenáviděnějším filmům Rogera Eberta.(9.7.2007)

• Shit

Nebudu tady okecávat, že to kravina neni, protože to prostě kravina je, ale je tu jedno velký nepřehlídnutelný plus, který tenhle film drží nad vodou a to je, že Halle Berry je prostě opravdová kočička se všim všudy, včetně líbezných ladných kočičích pohybů a když se ještě tu udělá nějakej střih a tu nějakej tríček, tak i na tu akci se dá koukat(20.6.2009)

• nash.

Přes poněkud komický obleček, neméně komické přehrávání, značně jalový scénář a poněkud bezradnou režii, to zase nebylo tak úplně hrozné a jednou se to přežít dalo. Prostě standardní comicsová adaptace s několika slušnými momenty, několika trapnými moenty, občas zajímavým vizuálem a Halle Berry, která je kočka (tentokrát doslova) i když stále stejně protivná.(9.7.2010)

• LaciLC

Ach, ach, ach... Po Johnsonovom Daredevilovi ďalšia sprznená komiksová adaptácia. Koľko ich ešte natočia? Zase je tu vidieť istý potenciál, ale počnúc scenárom a končiac réžiou sa jedná o jeden veľký trapas. A tak opäť jediným pozitívom zostávajú ženy. Sexy ženy. Bez Halle Berry a Sharon Stone by to nemalo absolútne žiadny zmysel pozerať.(1.11.2007)

• - Film Vrána spojuje s Catwoman kromě podobnosti hlavního motivu i monolog, který až na drobné změny (slovo vrána je nahrazené kočkou) pochází z tohoto snímku. (imro)

• - Původně se v souvislosti s hlavní úlohou několik let povídalo o Ashley Judd či Nicole Kidman. (imro)

• - V roce 2004 vyrobila společnost Mattel podle hlavní hrdinku filmu Catwoman (Halle Berry) panenku. (fiLLthe3DD)