• Nový Zéland

Akční / Fantasy

USA / Austrálie, 2004, 100 min

• korbitch22

Typ herečky,jenž já bytostně nesnáším,podělaná píča co neumí hrát ani trochu,když dostane oscara,tak za roli co by jí dostal v tom daném filmu každej.Stejná jako Sharon Stone,krávy co si hereckou kariéru vymrdali a sou tam kde sou,protože se nebály ukazovat kozy a pindu.Jo a ten film je taky děsnej :D(27.4.2007)

• Faidra

Jsou filmy, z nichž jsem byla zhnusenější nepoměrně víc než z chvílemi docela roztomilé a snadno zapomenutelné (a díky tomu neškodné) vyprávěnky o nesmělé děvčici změněné v superhrdinku. Navíc moje nesmírná láska ke všemu kočičímu, zatoulanými mourky počínaje a tygry ussurijskými konče, asi také udělala své. Jen mě znepokojuje, že mi tady Halle připadala lepší a podstatně sympatičtější než coby uvřískaná a přitom oscarová Leticia.(28.7.2007)

• POMO

Film s retardovaným scenárom, postavami a dramatickosťou zachraňuje iba Halle Berry. Tá ako jediná z hercov dokáže svojej hrdinke dodať nadhľad, nepôsobí strnulo a trápne, a hlavne... je pekelne sexy. Nebyť jej, dopozeranie CATWOMAN by bolo doslova utrpením. Aj napriek pútavej, hoci občas trochu prehnanej vizuálnej stránke (ktorá sa sem ale určite hodí viacej než do FANTÓMA PARÍŽA) a digitálnej želatíne.(19.5.2005)

Velmi smíšené pocity. Když jsem viděl film jak kluk, tehdy platonicky zamilovaný do Halle Berry, pochopitelně jsem film žral. Z dnešního pohledu samozřejmě vidím jako podivuhodnou digitální brečku plnou roztodivnejch situací a tak vůbec, ale co, tahle Catwoman má něco do sebe. Nakonec, nepřijde mi ale zas tak hroznej ani Daredevil, tak co...Z nostalgie 70%(21.4.2015)

Některé Pitofovy režijí nápady mají něco do sebe, ovšem i jako comixový příběh to vypadá značně divně. To s těma kočkama. Je to celé takové mdlé a hlavně - Halle Berry není z těch, která by na sebe dokázala strhnout pozornost a táhnout celý příběh o mstcí se ženě, které se změnil život. Teď mluvím tedy hlavně o schopnostech hereckých. Obleček se mi líbil.(14.3.2005)

• - Měsíc před příchodem do kin bylo několik scén znovu natočeno, protože film propadl při zkušebních projekcích. (imro)

• - Francouzský režisér Pitof na svůj americký debut spotřeboval 85 milionů dolarů, jejichž návrat je jen tajným přáním producentů. Během úvodního víkendu (23.-25.7 2004) si Catwoman vymňoukala v severoamerických kinech jen 16,7 mil. a celkově vydělala jen 40 milionů. Warner Bros. uvádí rozpočet 100 milionů amerických dolarů, jiné zdroje hovoří po započtení reklamy dokonce o 135 milionech. (imro)

• - Hlavní akční scéna souboje mezi Catwoman a Laurel (Sharon Stone) se natáčela 9 dní. (imro)