• Renton

Scénář: John D. Brancato, Michael Ferris, John Rogers .. Neviděl jsem celé a ani nechci (trailer postačil, u filmu jsem usnul!)!! Číča, píča. Je to úplně zbytečné a Halle Berry v kostýmu je odporná už na fotkách natož pak v pohybu. To by bylo za 100mil$ Zlatých (hořkých) Malin...(23.9.2004)

• Nin

Pořád poctivé dvě hvězdy. Kostým nestojí za nic a i po jeho vidění v pohybu je mi maximálně odporný. Ale dalo se čekat, že i s jednou z mála kostýmovaných komiksových žen, co je téměř kompletně zahalená, udělají něco takového. I tak je to k úžasu, když Catwoman z Batman Returns je téměř dokonalá. Pak je tu režie, která je naprosto úchylná na "cool" přibližování, "cool" oddalování, zpomalování, zrychlování... což už začne být velmi brzo otravné. Já asi za nejhorší prvek vůbec považuju příšernou hudbu. Někdo si jí možná chválí, ale mě absolutně nesedla. Co ksakru dělá ve filmu o temné antihrdince R n' B a jiná taneční hudba, která je tu absolutně pořád. Já vím, že je to teďka v módě, ale... Když začne další rádoby drsná bitka v muzeu a do toho zas začne hrát to "a - oh. a - oh.", tak si připadám, že jsem omylem přepnul na Honey. Jinak příběh je velmi obyčejný, plný schématických a nudných postav. Největší překvapení proto pro mě byla Sharon Stone, která má drajv, šťávu, prostě něco do sebe... Když byla ona ve filmu, tak se mi neklížily oči. A to prosím opravdu mluvím o charismatu, protože narovinu - Halle Berry má taky své přednosti a přesto... jako hlavní hrdinka blockbusteru absolutně neobstála. (3/10)(9.11.2006)

• -bad-mad-wolf-

Většina komiksových filmů je iracionálních vůči reálnému světu. Catwoman je iracionální vůči divákově vlastnictví mozku. Nemám slov. Tvůrčí tým při natáčení pravděpodobně vězel pod obrovským hadrem máchaném v benzinu, jinak si to šílené provedení všeho nedokážu vysvětlit. A když už občas vykoukne hezký vizuál, sežere ho příšerně digitální kočka. Koho napadlo obsadit do hlavní role Halle Berry??? ...plus tragický soundtrack.(19.6.2009)

• Anderton

Demencia tu razí z každej zložky, z každej scény a každej sekvencie. Proste úplne mimo je aj kamera, aj strih, aj dialogy, aj herci (hraním, inak Halle to sekne) a špeciálne hudba dáva tušiť, že Pitof napozeral vela porna. Akoby svojim filmom hovoril: "použijeme tie najotrepanejšie klišé a ponúkneme vám ich čo najjednoduchším spôsobom, pretože tak sa majú točiť akčné filmy". Catwoman svojim presahom pôsobí, akoby objavila v roku 2004 feminizmus a jediný motív, ktorý za niečo stojí, sú črepy. Pokial budú vznikať filmy ako Electra, Ultraviolet a Catwoman, ženské superhrdinské komixovky sa nikdy nikam neposunú a možno je ženám v tomto subžánri súdené hrať vedlajšie, ale zaujímavé úlohy. Ako napríklad Catwoman v dvoch Batmanoch.(28.2.2016)

• LaciLC

Ach, ach, ach... Po Johnsonovom Daredevilovi ďalšia sprznená komiksová adaptácia. Koľko ich ešte natočia? Zase je tu vidieť istý potenciál, ale počnúc scenárom a končiac réžiou sa jedná o jeden veľký trapas. A tak opäť jediným pozitívom zostávajú ženy. Sexy ženy. Bez Halle Berry a Sharon Stone by to nemalo absolútne žiadny zmysel pozerať.(1.11.2007)

• - Spoiler: Ve filmu zemřou 3 lidé. (fiLLthe3DD)

• - Téměř souběžně s uvedením snímku do kin byla vydána i stejnojmenná videohra určená pro PlayStation a Pc. (fiLLthe3DD)

• - Spoiler: V závěru filmu se Patience (Halle Berry) rozchází s Tomem (Benjamin Bratt), avšak vystřižená scéna končí pravým opakem a polibkem obou hrdinů. Rovněž byla vystřižena scéna, v níž hrdinka po svém „zmrtvýchvstání“ utíká přes vrakoviště, pronásledována třemi psy. (fiLLthe3DD)