A.I. Love You

• Japonsko A.I. love you アイラヴユー

Haruka Hoshino (Aoi Morikawa) má sen otevřít si cukrárnu a vyrábět vlastní dorty, zatím ale pracuje v restauraci jen jako pomocná síla a její projekty jsou odmítány. Jednoho dne si nainstaluje do mobilního telefonu A.I., která jí přistane ve zprávách a která s ní velmi rychle začne komunikovat a slíbí jí splnit tento sen. I kdyby ji to mělo změnit nebo se měla zamilovat. (Jirka_Šč)

Jirka_Šč

Her v opačném gardu a jinak. Docela by mě zajímalo, zda je to inspirované Her nebo zda to má něco společného se stejnojmennou mangou devadesátých let, která má ale dost jiný děj, ale ono je to vlastně jedno. Holka, která chce splnit své sny (otevřít vlastní cukrárnu a vyrábět dorty), si stáhne aplikaci A.I. a když ji v telefonu ožije, pojmenuje ji Love. Velmi se mi líbila práce s kamerou (občas jsou docela divoké střihy, občas naopak dlouhé zábery), stejně jako u Her táhne dlouhé pasáže jeden člověk, v tomto případě dívka a dost často v jednoduché místnosti, což dovede být komorní a psychologicky intimní. Trailer, ve kterém je víc vaření, než ve filmu reálně https://m.youtube.com/watch?v=fI8gBp0uhtQ ()