Reklama

Reklama

Recenze (25)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Nahusti mě jako balón, ty můj Mourinho." Nasadit mámu na primadonu byl dobrý nápad, večerka bez porna byla vynikající, píšťala v prdeli mě celkem zaujala a ta slečna, teda kurva, vlastně spíš studentka třetí lékařské Univerzity Karlovy, taky měla něco do sebe. Jenže maminčák Lavi mě vůbec nebavil a autoritářský, rozhodný a mužný trenér Žloutek to zazdil úplně. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Tohle jsme si řekli, že to nebudem vytahovat, jasný?“ Lavi má doma v posteli vysokoškolačku a za dveřmi stojí netrpělivá maminka, které nestačil Chovanec ani Hřebík. Prostě Mourinho nepobavil. Jiří Ployhar coby trenér Vyšehradu Žloutek sice opakovaně stojí za pochvalu, ale stejně jako minule narážíme na to, že pokud nepůjdeme „hlouběji“ a s dílčími pointami, fungovat už to nebude. Tvůrci to navíc s primitivnějším humorem typu záchodových gagů tentokrát trochu přehnali. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Evidentně narychlo spíchnutý díl. Kromě toho, že si Laviho otravná máma nechá protáhnout zašlé potrubí od Žloutka, toho k vidění moc nebylo. Navíc paní herečka mi do celého seriálů příliš nezapadala. Přesto jsem se celkem pobavil a pár hlášek se objevilo. Slabší tři kusy. ()

Coleator 

všechny recenze uživatele

Tak nějak jsem rád, že lidem konečně začíná docházet, že Vyšehrad není žádná hitparáda... Proč jsem sledování ještě nevzdal? Těch pár minut mě snad nezabije... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dylina Lavi a jeho máma tentokrát sice zrovna nezazářili, ale dle mého nejde o žádnou katastrofu. Je ovšem pravdou že mě pobavila hlavně první polovina tohoto dílu a Sandra Nováková. V těchto chvílích vše fungovalo tak jak jsem si u předešlých dílů Vyšehradu zvykl a já doufal, že tentokrát to bude další parádní díl. Jenže pak se vše začalo točit převážně okolo matky a jejího píchání – no a bylo po srandě. Místy to až zavánělo trapností. No nic, snad příště to bude lepší, ale v hodnocení této epizody zůstanu rovněž u průměru. ()

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No jo, seriál nám nabral pěknou rychlost. Ani nevím, co k této epizodě napsat, snad jen to, že by se scénář i použitý styl humoru dozajista líbil i Mistru Troškovi. Pro mě to bylo docela utrpení, byl jsem fakt rád, že nebylo delší. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za Lavickým prichádza na návštevu jeho mama a rozhodne sa mu pomôcť z jeho kariérou v klube FK Slavoj Vyšehrad...škoda, toto príliš vtipné nebolo, aj keď nápad to možno nebol až tak zlý, ale narozdiel od predchádzajúcich častí to nebolo príliš dobre zvládnuté a prišlo mi to skôr trápne. ()

Arkanoid odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá najtrápnejšia epizóda seriálu. Kolečko síce vedel napísať postavu otca v druhej sérii seriálu Lajna tak, aby to aspoň trochu bolo vtipné, tu však humor postavou mamy netrafil. ()

Reklama

Reklama