Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Jak často si teda můžu teďka kupovat děvky, když mám ten vážnej vztah?" Lavi je pořád "chytrej" kluk, zlaťák se smyslem pro týmového ducha, ale taky "peroxidový hovno", který píchá všechno, co vrhá stín. Já si nemůžu pomoct, protože mě to prostě baví, ale to asi nemůže pochopit někdo, kdo nikdy po ránu neobjevil ve své vaně svázanou ukrajinskou uklízečku. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Super díl. Snad jen ten vtip tomu chyběl. Stává se z toho čistokrevná přehlídka různých variací mrdu. Chtělo by to více nápadů. Nápad se sestrou agenta byl sice nečekaný, ale ve výsledku o ničem. Navíc brutálně roztahané. Stopáž šplhala až k 10 minutám a nic moc se nestihlo stát. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Lepší než minule, ale přece jenom tomu chybí ono kouzlo prvních dílů. Co se týká fotbalu (Vyšehradu) opět jen minimum, za to se tento seriál stává přehlídkou keců o píchání. Což o to, občas se tomu člověk zasměje, ale já bych přece jenom uvítal změnu a více Laviho průserů i mimo jeho doupě neřesti. Alespoň že se konečně rozjel i Nosek, který tam byl doteď jen takříkajíc dopočtu a na rozdíl od Prachaře nevýrazný. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

K mému nezměrnému překvapení jsem se u seriálu po čase opět zasmál. A to jsem si po úvodní scéně myslel, že si znovu zaodpaduji. Že by šli tvůrci do sebe a začali se zase o něco snažit? Škoda, že na ten nápad přišli tak pozdě. "To zní logisticky, ne?" // "Ty debile, dyť to je moje ségra!" ()