Jara.Cimrman.jr

"Jak často si teda můžu teďka kupovat děvky, když mám ten vážnej vztah?" Lavi je pořád "chytrej" kluk, zlaťák se smyslem pro týmového ducha, ale taky "peroxidový hovno", který píchá všechno, co vrhá stín. Já si nemůžu pomoct, protože mě to prostě baví, ale to asi nemůže pochopit někdo, kdo nikdy po ránu neobjevil ve své vaně svázanou ukrajinskou uklízečku. ()

castor

„Hele, jak jsem říkal, ona je to fakt prázdná nádoba, kámo. Je to úplně duty free. Není to na žádnej velkej pokec!“ Laviho agent Jarda má nápad – sehnat kopačce holku. Podle Laviho by měla umět hrát aspoň na PlayStationu. Nakonec to opravdu není žádná raketová inženýrka, ale „do prdele, proč s tímhle tím? Tenhle frajer píchá všechno, co vrhá stín!“ Prazmrd Lavi bude smutnit. ()

Frajer42

Spoilery! Super díl. Snad jen ten vtip tomu chyběl. Stává se z toho čistokrevná přehlídka různých variací mrdu. Chtělo by to více nápadů. Nápad se sestrou agenta byl sice nečekaný, ale ve výsledku o ničem. Navíc brutálně roztahané. Stopáž šplhala až k 10 minutám a nic moc se nestihlo stát. ()

SOLOM.

Lepší než minule, ale přece jenom tomu chybí ono kouzlo prvních dílů. Co se týká fotbalu (Vyšehradu) opět jen minimum, za to se tento seriál stává přehlídkou keců o píchání. Což o to, občas se tomu člověk zasměje, ale já bych přece jenom uvítal změnu a více Laviho průserů i mimo jeho doupě neřesti. Alespoň že se konečně rozjel i Nosek, který tam byl doteď jen takříkajíc dopočtu a na rozdíl od Prachaře nevýrazný. ()

Necrotongue

K mému nezměrnému překvapení jsem se u seriálu po čase opět zasmál. A to jsem si po úvodní scéně myslel, že si znovu zaodpaduji. Že by šli tvůrci do sebe a začali se zase o něco snažit? Škoda, že na ten nápad přišli tak pozdě. "To zní logisticky, ne?" // "Ty debile, dyť to je moje ségra!" ()

Trevor

Lavi má dosť využívania služieb prostitútok a tak sa mu manažér pokúša zohnať dievča na trvalý vzťah...Za mňa zbytočná epizóda, ktorá iba natiahla sériu na 10 epizód. ()