Jara.Cimrman.jr

"Já se nechci dožít doby, kdy budu chodit na fotbal, aniž bych věděl, jak to dopadne." Já taky ne, protože mám rád svoje jistoty. Takže 0:0? OK. Všichni za Peltu, protože ten fotbal se sám neudělá. Mě to tedy bavilo a zejména vtípek se dvěma Zelenky byl naprosto vynikající. ()

castor

„Já se nechci dožít doby, kdy budu chodit na fotbal, aniž bych věděl, jak to dopadne, ne?“ Prazmrd Lavi smutní, protože je bez agenta. Teskní s mobilem nad společnými fotkami na záchodě. Namísto těžkých kocovin a spoře oděných dívek přichází i trocha toho sportu. Při závěrečné gólové akci si tvůrci mohli aspoň pohlídat barvu míče. Bohužel slabší humor typu záchodových gagů trvá. ()

Frajer42

Konečně namísto mrdání taky trošku toho sportu. Měl jsem pocit, že spoustu hlášek autoři rozkradli, kde se dalo. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji výcuc z Ivánka kamaráda. Nicméně velmi kvalitní výcuc s několika vynikajícími hláškami. Právě hlášky předchozí epizody zcela postrádaly. Teď už zbývá jen navázat přesně tam, kde se skončilo. ()

korbitch22

Štáfek si v posledním díle hasí zapálenou koudel u prdele a dává náplast za tři naprosto tragické předchozí díly. Dokonce už i ten Nosek mi tam přestává vadit, ale dojmu, že s Prachařem by to bylo stokrát lepší už se nikdy nezbavíte. "Lavi v základu, jasný?" "To jako kurva vážně?" "No voprcal jsi mu mámu, co chceš." ()

SOLOM.

Hurá můžeme slavit. Lavi dal fíka a Vyšehrad končí. Poslední díl se konečně přiblížil kvalitě těch prvních dvou a já se bavil. Nejen hláškou o Peltovi, ale i závěrečnou gólovou akcí. Štáfek tak konečně potěšil diváky, kteří nemuseli poslouchat již dost únavné kecy o píchání a děvkách. Jsem hodně zvědavý, jestli budou ještě někdy v budoucnu další díly, nebo to Lavi zabalí jednou provždy. Jen škoda, že některé díly byli slabšího ražení, protože Vyšehrad mohl být klidně recesní bombou, na kterou jen tak divák nezapomene… ()

Necrotongue

Závěrečnou epizodu otevřela stejně jako předchozí díl odpadová scéna, ale po titulcích se vše srovnalo a výsledek byl maličko nad průměr. Každopádně jsem rád, že seriál skončil, protože by se od případných dalších epizod asi nedalo očekávat příliš pozitivního. ()

Trevor

Manažér Lavickému navrhne, aby sa v zápase proti Loko Vltavín nesnažil a pomohol mu tak v zápase dosiahnuť dohodnutú remízu...Veľmi solídny záver aj s tak závažnou tématikou akou nepochybne korupcia vo futbale je. Podaná s dôstojným humorom sa epizóda postarala o dôstojmý záver série. ()

rakovnik

Nezvykle zdlouhavé, ale bezvadný Hofmann, pár pěkných vtipů (Pelta, Zelenka) a ségra se zajímavým lízátkem. Připadá mi, že Lavi je v soukromí silnější v kramflecích, než na trávě. ()

Aurus

3/10. Zakončení seriálu dopadlo katastrofálně. Příběh ujde, postavy jsou docela nesympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. ()