Reklama

Reklama

Recenze (20)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Já se nechci dožít doby, kdy budu chodit na fotbal, aniž bych věděl, jak to dopadne." Já taky ne, protože mám rád svoje jistoty. Takže 0:0? OK. Všichni za Peltu, protože ten fotbal se sám neudělá. Mě to tedy bavilo a zejména vtípek se dvěma Zelenky byl naprosto vynikající. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Štáfek si v posledním díle hasí zapálenou koudel u prdele a dává náplast za tři naprosto tragické předchozí díly. Dokonce už i ten Nosek mi tam přestává vadit, ale dojmu, že s Prachařem by to bylo stokrát lepší už se nikdy nezbavíte. "Lavi v základu, jasný?" "To jako kurva vážně?" "No voprcal jsi mu mámu, co chceš." ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hurá můžeme slavit. Lavi dal fíka a Vyšehrad končí. Poslední díl se konečně přiblížil kvalitě těch prvních dvou a já se bavil. Nejen hláškou o Peltovi, ale i závěrečnou gólovou akcí. Štáfek tak konečně potěšil diváky, kteří nemuseli poslouchat již dost únavné kecy o píchání a děvkách. Jsem hodně zvědavý, jestli budou ještě někdy v budoucnu další díly, nebo to Lavi zabalí jednou provždy. Jen škoda, že některé díly byli slabšího ražení, protože Vyšehrad mohl být klidně recesní bombou, na kterou jen tak divák nezapomene… ()

Kumbik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na závěr docela dobrý, ale kvalita šla enormně (jakože hodně) dolů. Když jsem viděl první čtyři díly, tak jsem nebyl vůbec nasycen a chtěl jsem další a další díly. Určitě byla znát absence Prachaře, který mi sedl jako manažer daleko více, ale jen jím to nebylo, bohužel. V posledních dílech chyběl ten vtip a příběh... Kdyby vyšla nová série, tak bych se asi nezlobil, ale asi bych to nedoporučoval, jelikož nápady už docházely od šestého dílu. Jsem rád, že na konci jsme se dočkali, kde konečně Lavi vyrazil na trávník a ukázal, že ten talent stále má. :) ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konečně namísto mrdání taky trošku toho sportu. Měl jsem pocit, že spoustu hlášek autoři rozkradli, kde se dalo. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji výcuc z Ivánka kamaráda. Nicméně velmi kvalitní výcuc s několika vynikajícími hláškami. Právě hlášky předchozí epizody zcela postrádaly. Teď už zbývá jen navázat přesně tam, kde se skončilo. ()

Zajímavosti (1)

  • Při akci na konci zápasu, kdy dá Lavi (Jakub Štáfek) gól, se mění v jednotlivých záběrech různé balóny. (Bigrambo)

Reklama

Reklama