Komentáře uživatele Frajer42 k tomuto TV seriálu

 • Rovina (E01) (epizoda) (2016)
  ***

  Na hlavního hrdiny si budu muset dlouho zvykat. Jinak se jedná o neskutečně věrohodnou a pozoruhodně vtipnou sondu do českého fotbalu. Spousty českých fotbalistů s minimem talentu, dali přednost bohémskému životu před rozvíjením talentu. Myslím, že není třeba jmenovat. Prostoru k zlepšení je spoustu, ale stejně se jedná o vynikající záležitost, jejíž další díly rozhodně nevynechám.(27.12.2016)

 • Zápisné (E02) (epizoda) (2016)
  ****

  Ještě kvalitnější pokračování. Líbí se mi, že se seriál nebojí dělat si legraci z reálných osobností. Hrozně se mi zamlouvá namyšlený přístup hlavního hrdiny alias "Hraju jen zápasy!". Seznámení s týmem nemělo chybu. Jsem zvědavý, či si seriál dovede udržet takhle vysokou kvalitu dlouho.(27.12.2016)

 • Roman (E03) (epizoda) (2016)
  ***

  Stále vynikající kvalita a dokonalý návod, kterou omamnou látku jakožto zoufalý agent pro svého chráněnce zvolit, aby uspěl u fyzických testů. A to hrozilo vyšehradské "béčko". Těším se na další díly.(27.12.2016)

 • Kabelka (E04) (epizoda) (2016)
  *

  6 minut, během kterých se nic důležitého nestane. Nulový děj a nulová zábava. Když už vznikne nová epizoda, tak si opravdu žádá, aby na jejím pozadí byl solidní nápad. Nápad s reportérkou a kabelkou je dosti o hovně. Snad seriálu příští díl obnoví reputaci. Zatím nejslabší část.(30.12.2016)

 • Škodovka (E05) (epizoda) (2017)
  ****

  Zatímco za předchozí epizodou nestál žádný nápad, tak v tomto případě se jednalo o nápad vynikající. Zápletka s očekávanou pozvánkou do reprezentace a následným hledáním alternativní cesty byla prostě skvělá a po delší odmlce taky vtipná. Slabší 4 *.(17.1.2017)

 • Charita (E06) (epizoda) (2017)
  ***

  Po delší odmlce se konečně přiřítila další lavina. Tentokrát se Lavi snaží napravit si reputaci u širší veřejnosti. Já nemohu souhlasit se zdejší uživatelskou širokou veřejností. Já jsem tady za experta, který rozumí nejlépe filmům a seriálům a podle mých měřítek nebyl tento díl v žádném ohledu slabší než díly předešlé. Měl vynikající údernou myšlenku, pár skvělých hlášek, kvalitní rozuzlení, a dokonce se ukázal i Řepák. Lepší tři kousky.(18.5.2017)

 • Máma (E07) (epizoda) (2017)
  ***

  Spoilery! Evidentně narychlo spíchnutý díl. Kromě toho, že si Laviho otravná máma nechá protáhnout zašlé potrubí od Žloutka, toho k vidění moc nebylo. Navíc paní herečka mi do celého seriálů příliš nezapadala. Přesto jsem se celkem pobavil a pár hlášek se objevilo. Slabší tři kusy.(23.5.2017)

 • Beďar (E08) (epizoda) (2017)
  **

  Už po přečtení názvu se mi před očima zjevil obrázek dílu, který se mi následným zhlédnutím potvrdil. Chybělo alespoň malinké překvapení. Je trošku škoda, že je značná část každého dílu věnována souloži s lehkými dívkami. Přesto jsem se párkrát zasmál. Za mě lepší dvě. Souhlasím s kolegy komentátory. Kvalita jde opravdu dolů. Narozdíl od nich však tento pokles monitoruji již od čtvrtého dílu.(27.5.2017)

 • Zázemí (E09) (epizoda) (2017)
  **

  Spoilery! Super díl. Snad jen ten vtip tomu chyběl. Stává se z toho čistokrevná přehlídka různých variací mrdu. Chtělo by to více nápadů. Nápad se sestrou agenta byl sice nečekaný, ale ve výsledku o ničem. Navíc brutálně roztahané. Stopáž šplhala až k 10 minutám a nic moc se nestihlo stát.(1.6.2017)

 • Zápas (E10) (epizoda) (2017)
  ****

  Konečně namísto mrdání taky trošku toho sportu. Měl jsem pocit, že spoustu hlášek autoři rozkradli, kde se dalo. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji výcuc z Ivánka kamaráda. Nicméně velmi kvalitní výcuc s několika vynikajícími hláškami. Právě hlášky předchozí epizody zcela postrádaly. Teď už zbývá jen navázat přesně tam, kde se skončilo.(15.6.2017)