poster

CSI: Immortality (TV film)

 • Slovensko

  Kriminálka Las Vegas: Nesmrteľnosť

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2015, 87 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

 • Davies182
  ***

  Pachuť z odfláklého finále naštěstí nepřetrvá až do titulků: na konci si spíše nežli na slabou katarzi vzpomenete na prvních šedesát minut téhle filtry přeplácané krasojízdy. A také si pravděpodobně naplno uvědomíte skutečnost, že už Grissoma v bedně nikdy více neuvidíte. Určitě ne po boku Sary, Catherine nebo Grega. Dokonce ani ten roztomilý stařík z pitevny to tady po neuvěřitelných 336. epizodách stále nezabalil a maká, až se z něj kouří. Užijte si naposledy break-beatový soundtrack při práci s důkazními materiály, nechutné záběry na znetvořené mrtvoly, zamlklého Gila a věčně podmračenou Saru. Ti, co to se seriálem vydrželi až do konce, si k hodnocení bez ostychu přidají +2.(9.12.2017)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: WAU = 3.2.2017, réžia slovenského znenia (JOJ 201?) = - Záverečná dvojepizóda prelomovej krimi-série. (24.2.2017)(24.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace