Kozoroh 1

• Československo

Kozorožec 1

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 1977, 123 min

Ta 4.* nejen z nostalgie. I teď se mi to líbilo jako dříve a film ve mě vyvolává stejné myšlenky, které popisuje golfista: "Doletěl někdy někdo vůbec někam?"! ... Opravdu i pro mě nazapomenutelný film, který jsem ovšem ve svém věku, sledujíc ho jako "obyčejný" napínavý film, nemohl náležitě docenit!(25.1.2008)

Ikona všech zastánců konspirace,ale hlavně napínavý a dobře udělaný film.Možná by snesl výraznější obsazení,ale čert to vem.(17.3.2013)

Ve druhé půlce spíš detektivka / dobrodružný / akční. Scéna na dvojplošníku jak dělaná pro 3D (i když takhle by se tam asi neudržel ani Chuck Norris :) )(10.6.2013)

Film výborně natočený. Velmi dobrý nápad, nutící lidi o mnohém přemýšlet. Mimochodem mnohem později někdo natočil nějaké trapné béčko, ve kterém si znovu zahrála celá honička vrtulníků a práškovacího letadla. Působilo to hodně lacině. Prostě si z tohohle filmu vzali celou jednu docela dlouhou scénu a natočili k ní zbytek odporné omáčky. Už nevím, co to bylo za shitt, ale tenhle film mě to rozhodně neznechutilo.(23.2.2015)

• stuj

První půlka filmu dobrá. O tom, jak vznikl podvod a jak je v běhu. Jenže když dojde na útěk astronautů, tak to jde prudce ke dnu a stává se z toho blbost. Přehnaná akce a tak. Škoda. Netřeba koukat znovu.(25.8.2016)

To boli časy!!!(16.5.2018)

Jako dite jsem se ucastnil promitani snimku coby premiéry v ceskych (a slovenskych) kinech. Opět skvělý výběr meho taťky, ktery mne na film vzal. Líbil se mi neskutečně,takže pět z pěti. Nezapomenutelná scéna samovyprávění vtipů jednoho z hrdinů, zdolávajícího terenni vyvýšeninu.(20.8.2019)

1 5 8 12 13 14 15 následující >>