Jedeme k babičce (TV film)

To Grandmother's House We Go

• slovenský

Olsen Twins: Ideme k starej mame

Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 1992, 86 min

• Psycho.R

Bohužel, nic moc(19.5.2009)

Tento film má dobrou myšlenku, ale příliš zamotaný děj. Většina dobrého na tomto filmu spadá na roztomilost Olsenovic dvojčat. Ty byly jako malé velice roztomilé, takže to filmu dodává větší kouzlo. Dávám 3 hvězdičky, jelikož byl film pěkný a občas jsem se i zasmála.(27.12.2011)

• sinp

První hrabání prostředků skrz celovečerní film u sester věru nestojí za moc. Pod vedením dvorního scénáristy Plného domu se nejedná o nic víc, než tezovité načrtnutí protikladných postav a jejich následného pokusu o útěk ze sladkého domova. Eliminace "dospělého" humoru docela zamrzí, protože později Olsenovic zkoušely pop kulturně pomrkávat (sice místy blbě, ale aspoň...). Veškerá vtipná čísla vychází s roztomilosti malých holčiček a dělání rámusu všude možně. Tomu se přizpůsobí i dospělé postavy ve filmu, takže infantilnost dvojice zločinců je poměrně silné kafe (Sám doma oproti tomu hadr). Snad jen naznačená linka s těžkým údělem matky samoživitelky není úplně od věci. I když dokonce i ta se ke konci drolí, když si režisér Franklin pozve sestavu Plného domu a dost s dějem zamává. Nezbyde toho moc a to málo za Váš čas určitě nestojí.(30.1.2010)

Očekávání asi příliš veliké, protože přišlo poměrně slušné zklamání... No ale na slušný průměr to přeci jen je.(9.2.2018)