Kaashmora

• Indie காஷ்மோரா (více)

verbal odpad!

Zase některých z těch místních erudovaných adminů, co se tu do úmoru dřou, aby se za jejich mzdu mohol ujo HOMO pozrieť do Dyznylendu, někde nedůsledně z tamilštiny přeložil žánrovou anotaci, a tak z ní vypadla ta podstatná část. Správně tam mělo být Fantasy / Horor / Trapná pomatená cigánská pičovina. Tedy vlastně pardon, Tříhodinová trapná pomatená cigánská pičovina! A větší děs než něco takového už je snad jen jihokorejská romantická komedie nebo rakovina. A tak se v Kašmore, more, Roman Žiga rozhodne, že se vysere na očekávanou kariéru čorkaře, bo už ho nebaví furt někde zdrhat s rádiem z Taty nebo s kolejnicí přes rameno, a začne ojebávat gadža jak ten Kaprfíld. Ne, není to o sklízení mědi, jen dělá s celou Stojovic famílií za pomocí fikaných triků jakože zaháněče duchů. Což v praxi na plátně znamená, že první dvě hodiny opravdu zpomaleně větrá prdy, všichni se tam chovají jako totální čuráci a co dvacet minut si střihnou nějaké to krutohusté pásmo cigánských plísní a kanců, nebo zarepujou Lambádu. V údajném hororu, podotýkám! A pak se všechno v ještě větší zlo obrátí. Při svých nekalých rejdech Roman totiž narazí na echt supernaturální dilinu, konkrétně v podobě fuckt směšného archivního kokota s žertovně poletující hlavou, který je navíc děsně zpruzený, protože na něj 700 let srali pastelkama načmáraní netopýři. A to víte, takový rytíř Brtník z Pandžábu, to není žádná holá prdel! Děsně se pitvoří, strašlivě vrčí a hrozivě koulí očima na své rozverně vznášející se hlavě a já, nevěda, jestli se mám zoufalstvím smát nebo vzteky brečet, jen čekal, kdy si dupne, zanotuje „Vy kurvy cigánské vylezte z mechu, je celá plechová, rozkraďte střechu...“ a než bys řekl „paragrafdvěstěpět“, začne jim do toho ukrutného strašení děsně pršet a všem těm přehrávajícím romským buzíkům to k dovršení té hrůzy ještě rozmáčí oční stíny. Takže pokud nechodíte třikrát denně do sběrny s volně se povalujícími kanálovými poklopy, neberete sociálku na pět a více společenských parazitů nebo negrilujete v Chánově psy, vyhýbejte se této kulturně obskurní velesračcce s efekty od programátorů Tetrisu důsledněji než hnědočech osmihodinové pracovní době. ()

Andrea1717

Film o tom ako rodinka podvodníckych vyháňačov duchov nakoniec príde do kontaktu so skutočnými duchmi a takmer ich to stojí život, prvá polovica sa nesie v humornom duchu, ukazuje triky akými oblbujú svoje obete a stavajú si na ľudskej hlúposti rodinný biznis. Druhá polovica sa prenesie do prastarej minulosti a ponurého prostredia starobylého paláca v ktorom žijú zlý duchovia, veľmi efektná časť plná trikov. Veľmi pekné. ()