Pocket Monsters Sun & Moon (TV seriál)

• Japonsko

ポケットモンスター サン&ムーン

Pokemon the Series: Sun & Moon

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2016, 146x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• Scalpelexis

[Shlednuto 19 epizod, drop] Tu, když jsem se posledních pár dní nudil, mě přepadla nostalgie z mládí na Pokémony a jelikož na Netflixu v rámci této frančízi není moc velký výběr, tak jsem si na pozadí při domácích prací pustil poslední mutaci. Uf, jedním slovem, katastrofa. Jestli Pokemoni měli aspoň nějaký směr a příběh (sbírání odznaků, liga..), tak tu si náš nestárnoucí panic mládenec Ash beskrupulózně válí šunky. Všechno je totiž skvělé, úžasné, fantastické, výborné, problémy neexistují, Pikachu tupě mimikuje jeho reakce, pohyby a činnosti a noví Pokémoni už designově vypadají jak malůvky batolete. Nazvat Naruta filleriádou je v zrcadle téhle série urážkou a graficky je to jednoduše hnus, s dovolením. Věnovat tomu pozornost mi přijde nadlidské, užít si to ještě více. Pryč odsud.(27.2.2020)

Jako dá se na to koukat, ale není to tak dobrý, jako byl XY a XY&Z. Spíš se víc těším na Pokemon: Sword and Shield, který také výjde v češtině(24.8.2017)

Velká radost. Nostalgický příběh v novém kabátě, s citlivostí a skoro až volných přechodem od původní ságy. Která z mého pohledu dnes není určitě dokonalá, příběh a díly jsou opravdu o tom stejném a vše odpovídá začátcím a roku 1997. To zde ovšem není !!! Naopak ! Vše tu hraje kvalitním přístupem děje, příběhu, po dokoukání opravdu komplexního, postav, nových pokemonů, místem 4 úžasných ostrovů a určitě také dobrou grafikou, kde jsem viděl film na Netflixu a "nic proti", ale ten digitál si můžou strčit..oproti tomuto určitě ! Opravdu paráda, 20minut (bez ukázek) pěkné pauzy a kulisy k/po obědě. Příběh rostoucí, plný, dynamický (od půlky 1.řady, do té doby to je velmi pozvolné, ale spád to má co do příběhu fajn a rozhodně je potřeba vyčkat - taky abyste si zvykli.). Rád bych na závěr dodal, že Rakeťáci jsou zde opravdu také super překvapením, statické "mizíme ze scény" zde nečekejte, dostali více prostoru a jejich nový "domácí" je od 2.série k nezaplacení v každém záběru :D (spoiler "Bewear"). V neposlední řadě je seriál velmi citlivě poučně-naučný, velmi citlivou (přesto přímou) formou k dětem také na jedničku! Po 19letech "brandu" vyšvihnout opravdovou kvalitu, to chce klobouk dolů a 5 hvězd !(18.11.2020)

6 sérií nazývají Rakeťáci Satoshiho prckem, ale v téhle verzi je z něj totální mimino. Abych byl spravedlivý, Rakeťáci jsou na tom možná ještě hůř. Občas mě to pobaví, líbí se mi i úvodní openingy, ale zavřít ho někde do školy na ostrově s 5 zdejšíma prckama je děs běs. Vůbec se to k němu nehodí a ze seriálu se úplně vytratila adventura. Nevím nevím kam se to soudruzi z Japonska snaží posunout, ale radil bych jim vrátit se hezky na úroveň ligy Sinnoh a Kalos, jinak to nedopadne dobře.(30.7.2018)