poster

Pocket Monsters Sun & Moon (TV seriál)

 • Japonsko

  ポケットモンスター サン&ムーン

 • USA

  Pokemon the Series: Sun & Moon

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2016, 146x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Scalpelexis
  **

  [Shlednuto 19 epizod, drop] Tu, když jsem se posledních pár dní nudil, mě přepadla nostalgie z mládí na Pokémony a jelikož na Netflixu v rámci této frančízi není moc velký výběr, tak jsem si na pozadí při domácích prací pustil poslední mutaci. Uf, jedním slovem, katastrofa. Jestli Pokemoni měli aspoň nějaký směr a příběh (sbírání odznaků, liga..), tak tu si náš nestárnoucí panic mládenec Ash beskrupulózně válí šunky. Všechno je totiž skvělé, úžasné, fantastické, výborné, problémy neexistují, Pikachu tupě mimikuje jeho reakce, pohyby a činnosti a noví Pokémoni už designově vypadají jak malůvky batolete. Nazvat Naruta filleriádou je v zrcadle téhle série urážkou a graficky je to jednoduše hnus, s dovolením. Věnovat tomu pozornost mi přijde nadlidské, užít si to ještě více. Pryč odsud.(27.2.2020)

 • Lukinator
  ***

  Jako dá se na to koukat, ale není to tak dobrý, jako byl XY a XY&Z. Spíš se víc těším na Pokemon: Sword and Shield, který také výjde v češtině(24.8.2017)

 • Tezuka
  ***

  6 sérií nazývají Rakeťáci Satoshiho prckem, ale v téhle verzi je z něj totální mimino. Abych byl spravedlivý, Rakeťáci jsou na tom možná ještě hůř. Občas mě to pobaví, líbí se mi i úvodní openingy, ale zavřít ho někde do školy na ostrově s 5 zdejšíma prckama je děs běs. Vůbec se to k němu nehodí a ze seriálu se úplně vytratila adventura. Nevím nevím kam se to soudruzi z Japonska snaží posunout, ale radil bych jim vrátit se hezky na úroveň ligy Sinnoh a Kalos, jinak to nedopadne dobře.(30.7.2018)