poster

Vzpomínka na léto (festivalový název)

 • Česko

  Vzpomínky na léto

  (festivalový název)
 • Polsko

  Wspomnienie lata

 • anglický

  Memories of Summer

  (festivalový název)

Drama

Polsko, 2016, 90 min

Režie:

Adam Guzinski

Scénář:

Adam Guzinski

Kamera:

Adam Sikora
(další profese)
 • snaked
  *****

  Jeden z nejlepších filmů Kina na Granicy / Kina na Hranici.(4.5.2017)

 • Sevcik
  **

  Hlavní malér tohoto filmu je, že jsem se od druhé poloviny strašlivě nudil, jelikož se scény stále dokola opakovaly, až to bylo únavné (matka odchází, kluk má smutný či znuděný výraz). Když konečně dojde k nějakým větším emocím, neubráním se smíchu - pro drama žádná dobrá zpráva. A pak – kompletně všechny ženské či dívčí postavy se v tomto filmu chovaly naprosto "WTF?!" a nešlo se do nich dostat, pochopit je. Abych ale pouze nekritizoval, na závěr poznamenám, že kamera byla naprosto perfektní, hlavní dětský herec velmi přirozený a občas to mělo i světlé chvilky (tajemný chlapec, první a poslední scéna). Bohužel ale jen občas, celkově žádná sláva, pouze průměrný evropský film, možná lehce pod průměrem. Lehké zklamání.(27.5.2017)

 • kubax
  ***

  Tento film jsem viděl na filmovém festivalu ve Zlíně a musím říct, že příběh mě velmi zaujal, to už se ale nedá říct o zpracování. Filmaři měli vymyslet něco jiného, místo neustále se opakujících scén, které byly ve filmu nespočetněkrát. Jinak herecké výkony byli velmi přirozené a kamera byla velmi kvalitní. Rodinný film ze života a příběh který je běžný i v dnešní době. Dávám ***(28.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace