poster

Child Eater

Horor

USA / Island, 2016, 82 min

Scénář:

Erlingur Thoroddsen

Producenti:

Luke Spears

Scénografie:

Ramsey Scott

Kostýmy:

Annie Simon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  **

  No áno, tehotná žienka so sekerou všetko vyrieši... Hlúpe a nedomyslené, vrátane toho mysteriózneho základu, ktorý neponúkol ako zamak niečo, čo by upútalo. S tým samozrejme súvisí mizerná atmosféra. O hercoch radšej pomlčím. Jediná pozitívna vec bolo narábanie s muzikou. Slabý podpriemer. 30/100(19.1.2019)

 • malylada
  **

  Naprosto nevyvážené a zamyslím-li se nad tím, pouze základní premisa příběhu funguje. Dalo by se říci, že režisér vymyslel snového zabijáka, který obětem rve očí a vypadá naprosto fantasticky. Dokážu i ocenit snahu o atmosféru, která by v poslední půl hodině i fungovala, nebýt laciné kamery a všeho kolem. Lacinost z filmu přímo sálá a především herci připomínají osoby, posbírané někde v Albertu na první dobrou. Zase je to jeden s hororů, kdy člověk musí přivírat oči nad první hodinou a užívat si závěr......4/10(23.10.2017)

 • Corpsegrinder
  **

  Hororová stránka filmu ze začátku funguje na výbornou, jenže jakmile titulní postava vstoupí na scénu a příběh se začne víc a víc zamotávat, stane se z toho nechtěně komická kravinka která se bohužel rejžovi rozsypala pod rukama. Zřejmě to chtěl nějak ozvláštnit a tak do toho zamíchal snad všechny možný klišé - stará městská legenda, ještě starší městská legenda, přeživší co se z toho před lety dostala a ví o hlavním zmrdovi téměř vše, ohyzdná hlavní hrdinka která je ještě ke všemu těhotná, její kluk kterej z filmu zmizí stejně náhle jako se objeví, dítě kterýmu umřela máma s celkem zvláštním koníčkem, dům kde se vraždilo, farma kde se vraždilo, kemp kde se vraždilo atd atd.(8.6.2018)

 • kaylin
  ***

  Americko-islandský horor „Child Eater“ není ničím, co by se snažilo o vyloženě nový přístup k hororu, jedná se jednoduše o film, který chce vyděsit tím, co zobrazuje. A myslím, že se mu to do jisté míry i docela dobře daří. Jsou zde scény, které jsou hodně nepříjemné na pohled, což byl hlavní důvod, proč byl snímek vlastně natočen. A v tom případě se tvůrcům dílo podařilo.(20.3.2019)

 • Kudly4
  ***

  Nenáročná, neoriginální, Hororová ptákovina s 80ti letým, slepým záporákem, který své oběti morduje tím, že jim vyndá oči a sežere je. Úvod s holčičkou byl dost fajn a těšil jsem se, co přijde za Gore dál, ale nic než vyndané oči bohužel nečekejte. Dalším velkým mínusem je Helen, co by hlavní postava, která je celkem škaredá a moc dobře se na ní nekoukalo. Child Eater, je plný klišé a finále také ničím nepřekvapilo. Na zabití nudného večera ale proč ne, atmosféra byla slušná. Slabší trojka. (136. hodnocení)(27.9.2020)