poster

Child Eater

Horor

USA / Island, 2016, 82 min

Scénář:

Erlingur Thoroddsen

Producenti:

Luke Spears

Scénografie:

Ramsey Scott

Kostýmy:

Annie Simon
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  Americko-islandský horor „Child Eater“ není ničím, co by se snažilo o vyloženě nový přístup k hororu, jedná se jednoduše o film, který chce vyděsit tím, co zobrazuje. A myslím, že se mu to do jisté míry i docela dobře daří. Jsou zde scény, které jsou hodně nepříjemné na pohled, což byl hlavní důvod, proč byl snímek vlastně natočen. A v tom případě se tvůrcům dílo podařilo.(20.3.2019)

 • ricci.s
  ****

  Bavilo rovnako ako režisérov kraťas Child Eater. Podobne sa totiž koncentruje na atmosféru. Opatrovateľka sa snaží zachrániť malého chlapca pred škaredým ušatým bubákom z plagátu, ktorý si rád pochutnáva na ľudských očiach. Do toho sa zamiešajú aj úbohí policajti či praštená ženská túžiaca po pomste, takže sa môže začať naháňačka a skrývačka v lesoch. Hudba výborná, herci sa snažili, fagan prekvapivo neotravný. Dokonca dôjde aj na gore a nie je ho až tak málo. Akurát motivácia hlavného záporáka nie je úplne logická (toho malého potkaníka totiž chytil viackrát a aj tak mu nikdy nič neurobil, na rozdiel od ostatných menej podstatných postáv), takže chybičky krásy by sa našli. Napriek tomu sa v rámci neznámych nezávislých hororov jedná o vydarený kúsok, u mňa zatiaľ jeden z najlepších tento rok.(4.4.2017)

 • Corpsegrinder
  **

  Hororová stránka filmu ze začátku funguje na výbornou, jenže jakmile titulní postava vstoupí na scénu a příběh se začne víc a víc zamotávat, stane se z toho nechtěně komická kravinka která se bohužel rejžovi rozsypala pod rukama. Zřejmě to chtěl nějak ozvláštnit a tak do toho zamíchal snad všechny možný klišé - stará městská legenda, ještě starší městská legenda, přeživší co se z toho před lety dostala a ví o hlavním zmrdovi téměř vše, ohyzdná hlavní hrdinka která je ještě ke všemu těhotná, její kluk kterej z filmu zmizí stejně náhle jako se objeví, dítě kterýmu umřela máma s celkem zvláštním koníčkem, dům kde se vraždilo, farma kde se vraždilo, kemp kde se vraždilo atd atd.(8.6.2018)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Helen prichádza do domu pána Parkera, aby sa počas noci postarala o jeho jediného syna Lucasa. Malý chlapec je milovníkom vtáctva, a tak sa môže zdať, že táto nočná "služba" bude pre dospievajúcu ženu jeden z najľahších spôsobov ako prísť k peniazom. Lenže Lucas nečakane prichádza z historkou existencie strašidelného muža, prebývajúceho v jeho skrini, ktorá ani z ďaleka nemusí byť tak nereálna, ako sa na prvý pohľad môže zdať ... Oproti pôvodnému kraťas "originálu" výrazné zlepšenie po všetkých stránkach. Viac gore (o trošku), rozhodne (!!!) lepší výzor záporáka, celkom dobrá atmosféra v kombinácii s mystickým záverom dokážu zaujať. Lenže napriek všetkému, v porovnaní s Thoroddsen-ovým "Patient Seven", je pre mňa "Child Eater" skrátka slabším pokusom. Na logickosť už bolo narážané "ricci.s-om.com", takže za mňa vymaľované na úrovni slabších troch hviezd - 52,76%(6.4.2017)

 • malylada
  **

  Naprosto nevyvážené a zamyslím-li se nad tím, pouze základní premisa příběhu funguje. Dalo by se říci, že režisér vymyslel snového zabijáka, který obětem rve očí a vypadá naprosto fantasticky. Dokážu i ocenit snahu o atmosféru, která by v poslední půl hodině i fungovala, nebýt laciné kamery a všeho kolem. Lacinost z filmu přímo sálá a především herci připomínají osoby, posbírané někde v Albertu na první dobrou. Zase je to jeden s hororů, kdy člověk musí přivírat oči nad první hodinou a užívat si závěr......4/10(23.10.2017)