Epizody(16)

Dezertér, který se topí v osobních a politických intrikách, se nechá najmout jako bodyguard v rodině kandidáta na prezidenta. (Netflix)

Recenze uživatele Krysap k tomuto seriálu (1)

Deo keitu (2016)

Přežiju výtah padající ze sklepa i fleshku, ze který lze poslat obsah, ale nedá se udělat kopie. Budiž. Co jsem ale nedala a co je jeden z hlavních důvodů hvězdičky dolů, je Subway. Samozřejmě si vážím sponzorů, díky kterým můžou vznikat seriály, ale čeho je moc, toho je příliš. Nacpat do jedný z nejdramatičtějších chvil celýho příběhu vsuvku s romantickým piknikem se sendviči Subway, to teda autoři totálně zabili. Bleju ještě teď.. Plus druhý důvod, proč nehodnotím plným počtem je ta debilní romantická linie. Ona sice byla potřeba pro děj, ale celou vysokou dramatickou úroveň příběhu to z mýho pohledu chvílema posílalo někam na roveň telenovelám. Naštěstí to netrvalo zase tak dlouho, jak mohlo. Přece jenom akce a politický čachry převládly, a díky tomu jsem si mohla K2 opravdu užít. Vynikající obsazení, Chang-wook se na akční hrdiny opravdu hodí a navíc umí i hrát, což už se bohužel nedá moc říct o jeho protějšku Yooně. Bohužel, vytlačení slzy, nasazení "drsnýho" obličeje nebo občas roztomilý úsměv prostě nestačí. A nejvíc to vyniklo ve srovnání s naprosto excelentní Song Yoon-ah v roli madam Choi. Ta vůbec nemusela ani mluvit, tam stačil jeden pohled a ty emoce se daly skoro nahmatat. Vůbec se paní Choi stala pro mě nejlepší postavou celýho dramatu a jednou z fimových postav vůbec. Zcela nepokrytě se přiznávám, že jsem jí přála, aby se dala s K2 dohromady a tu unylou Annu někam poslali k šípku. :-) ()