poster

Otisk

 • Německo

  Blueprint

 • Slovensko

  Odtlačok

Drama

Německo, 2003, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Leila75
  ****

  Zamyslela jsem se na tím,jak ožehavé je téma klonování,dnes tak aktuální problém a myslím,že právě v tomto snímku bylo dobře zachyceno k čemu by klony vedly.Vím ,že by výzkum v tomto směru vedl i k pozitivním věcem,jako je léčba závažných nemocí,ale přesto by lidstvo mělo být opatrné na psychický dopad celého počínání..Zajímavý psychologický film pro přemýšlení.(30.1.2008)

 • Enšpígl
  ****

  Vypjal jsem se k heroickému výkonu a vydržel jsem se dívat až do jedný do rána na TV a rozhodně nelituju. Film zasazuje všem těm vědeckým obhájcům klonování člověka těžký KO. Franka Potente v krásným příběhu s nádhernou hudbou jasně dokazuje, že důvod proč jí miluju nespočívá jen v její kráse. Jsem rád za zdejší komentáře, jinak mě už totiž zase napadalo to zdejší tak trapné a typické "všichni jdeme se svým hodnocením sborem za tím zdejším nejvýše postaveným volem." Čau golfisto.(7.9.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +dobrý příběh, zajímavá myšlenka, sem tam hudba, Franka Potente a je na co koukat -málo vyhrocené a dramatické/// Otisk mě zaujal a určitě nenudil. Jen to mohlo být hustější, takhle je to jen příjemná oddychovka, která neurazí ani nenadchne./// Celkem 55%///(17.5.2008)

 • k212
  ***

  Inu potenciál by tu byl : psychologické drama říznuté sci-fi, první lidský klon na světě ... jenže. Jenže scenář je nedotažený, dialogy jsou občas otřesně klišoidní, časová chronologie poněkud balancuje na hraně uvěřitelnosti, motivy postav a psychologizace téměř nulové, a ve výsledku to všechno sklouzne k tomu nejhoršímu, co z německých rodinných drámat známe - do červené knihovničky. Chjo. A opět se tu ukazuje, že Němci po řemeslné stránce fakt umí ... výprava-super, kamera-příjemná, hudba-řemeslná, no jen ti maskéři byli trochu mimo, že. Jako audiálně-vizuální celek to vypadá dobře a velmi lehce se konzumuje. Herecky je tenhle film zajímavý jen z hlediska dvojrole Franky Potente, která se snaží, nicméně, když není co hrát, je to problém. Z tohoto tématu by se dalo vytěžit o tolik víc. 50%.(29.1.2008)

 • Djkoma
  ***

  Otisk ve vás zanechá jen Franka Potente. Je to škoda, ale na druhou stranu je dobré vědět, že tahle herečka prostě umí hrát a dokáže překvapit příjemnou rovinou svého herectví, které do sci-fi snímku dobře padne. Zajímala by mě jaká je původní kniha, podle které je film, protože může být tak o dvě hvězdičky kvalitnější, ale také o hodně slabší. Těžko se tak hodnotí film, který má dobrý nápad a zajímavou myšlenku, ale to je tak vše co si z něj krom hlavní postavy odnesete. Zajímavý, ale nevyužitý snímek.(10.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace