Vnitřní záležitosti

Inner Workings

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2016, 7 min

Leonardo Matsuda

troška pochmúrne ale na telo trefné, normálne som sa tam videl ako sedím v práci za PC a štukám do kláves )) (((14.12.2016)

I Moana získala zajímavého předskokana.(23.2.2017)

Originálně pojaté něco, co všichni víme, ale jen málokdo z nás má koule s tím něco udělat.;-)(22.12.2016)

Námět báječný! Příběh o vnitřním rozporu mezi rozumem a citem (konkrétně mozkem a srdcem), který je nám ovšem přímo demonstrovaný jako náhled do těla člověka, jsem ještě neviděla. A přijde mi to jako výborný nápad. Co ovšem trochu pokulhává, je samotné zpracování. Začne to sice docela slibně, ale pak už to s nápaditostí jde jenom dolů. Přitom z takového námětu by se toho dalo vytěžit mnohem mnohem více! Škoda. Za samotný nápad ale uděluju hvězdičku navrch. ~(3,8)~(25.2.2019)

Výborně nakreslený a děsně vtipný animák o tom, že člověk musí být otrokem svého racionálního já. Nebo možná taky ne.(30.11.2016)