Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seržantka Nancy Devlinová je uznávaná policistka, která však skrývá temné tajemství – loajalitu k obchodníkovi s drogami Frankovi Le Sauxovi. Když jejich tajné setkání skončí vraždou a Nancy je chycena v křížové palbě, spojení s Frankem je blízko odhalení. Snaží se zakrýt všechny stopy a dostává se na nebezpečnou hranu zákona. Poté se sama ujme vyšetřování vraždy a nikdo kromě ní netuší, že je pohřešovanou svědkyní, kterou policie a vrah hledají... Nancy musí vypátrat vraha a před kolegy skrývat svoji pravou tvář. Dokáže zůstat o krok napřed, aby nedošlo k šokujícímu odhalení? (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

emma53 

všechny recenze uživatele

VB na mě jukalo americky, alespoň jsem to tak cítila. Jinak hlavní postava byla sympaťačka a jejich šéfka, klasika, přesně tak si šéfky představuji. Čtyřku dávám mimo jiné i proto, že dokázali každý díl na konci tak vypointovat, že jsem musela jet a jet a je tu konec i když ten vypadal na další sérii někdy v budoucnu. A není to 60 minut, ale +- 45 minut. ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Nuda, fakt echt nuda. Rádoby zápletka z těch lacinějších, spousta trubkovitých postav a hrozně složitá rozhodnutí pitomě triviálních záležitostí. V případě, že děsně nesympatické hlavně postavě přejete, aby jí vyšetřování naprosto semlelo, namísto vyřešení případu, je něco špatně. Navíc to tady ani nekončí a a někdo z tvůrců si asi myslí, že by to mělo pokračovat. Ne, nemělo. Šest plytkých hodin. Obejděte to bez ohlédnutí. ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Další z řady průměrnějších seriálů, který má své napínavé momenty ale jako celek jede na půl plynu a nepřekvapí. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama