Parťáci

Publicistický
Česko, 2016, 25 min

Účinkují:

Adam Mišík

Co se stane, když se sejde parta kámošů a pořádně to rozjedou? Výzvy, soutěže, sociální experimenty, YouTubeři a známé osobnosti tak, jak je prostě neznáte. (TV Prima)

Qer odpad!

Hrozná sračka. Český youtubery nesnášim, kvalita tohoto humoru je otřesná a celé je to tak nějak k zblití. Kam až může člověk klesnout, aby přijal angažmá v takovém kekelu? ()

Tumbik odpad!

Dnešní televizní tvůrci si myslí, že když vezmou pár youtuberů, nejspíš mentálně postiženýho moderátora a k tomu tam dělají totální p*čoviny, tak že to bude něco světobornýho. Ne, je to prostě hnus, hnůj, s*ačka... Humor je na bodu mrazu, moderátor vymýšlí ty svoje rádoby "vtípky", youtubeři se chovají jako banda dementů. Tak debilní pořad jsem už dlouho neviděl. Oproti tomuto je Prostřeno nejlepší pořad, jaký byl kdy natočen... Jo, tak strašně dementní to je. Kdo nedá odpad, tak musí bejt asi úplně zdegenerovanej a nejspíš má i težkou mentální poruchu. Jeden z nejhorších televizních výplodů, na kterej jsem měl tu "čest" se podívat. Tfuj. ()

ForFan odpad!

Kdyby společnost měla soudnost, tak tvůrce tohoto odpadu odstraní z tohoto světa, ještě před prvním dílem... ()

brumik odpad!

WOW gratulace myslel jsem že větší kravinu než Aliho Parťáky nikdo nevymyslí ale to jsem se asi zmýlil i když to je ještě slabé slovo jsem rád že jsem to zvládl dokoukat dřív než jsem dostal Aspergerův syndrom ()

LikamCz odpad!

Když byl na televizi Prima COOL uveden seriál Hrajeme s Alim tak jsem chtěl spáchat sebevraždu . Ale řekl jsem si dobře to určitě za pár dílů skončí . A pak Boom! Alliho parťáci v podstatě dost podobná záležitost ale ještě o něco horší . Strašná kamera,obsah, zpracování a opět jsem měl chuť si pořezat žíli. Ale opět jsem se uklidnil horkým kakaem a řekl jsi, neboj brzo to skončí a pak najednou PRÁSK!! Parťáci a kvalita ještě více dole a já se divil jak je to možné. Vážně nevím proč a koho baví pořád dělat podobné seriali --0/5-- ()