Parťáci

Publicistický
Česko, 2016, 25 min

Účinkují:

Adam Mišík

Co se stane, když se sejde parta kámošů a pořádně to rozjedou? Výzvy, soutěže, sociální experimenty, YouTubeři a známé osobnosti tak, jak je prostě neznáte. (TV Prima)

Technical58 odpad!

No co k tomu dodat, největší kryplové z drahého českého youtubu to zkusili v televizi. Pro normální lidi je těch 25 minut tohle ,,pořadu'' nesmírné utrpení, ale myslím že tohle vzniklo speciálně pro jednu kategorii a to jsou děti ve věku 6-12 let který by vlezli youtuberům *kuck*Jirka Král*kuck* do prdele jenom proto, aby si s nima mohli zahrát Minecraft. No jednoduše pro druh Homo Sapiens Sapiens absolutně nekoukatelné ale pro malé děti, kteří vnímají yotubery skoro jako bohy, tak chrochtají blahem, že se jejich idoly dostali do tv. ()

Hornet.CZ odpad!

0% / Absolutně to nejhorší co jsem kdy viděl. Opravdu jsem netušil, že je možné klesnout pod úrověň Aliho Parťáků, ale opak je pravdou, kouk jsem se alespoň na první epizodu abych viděl jak je hrozné ale takovouhle úroveň jsem fakt nečekal. Málem jsem během těch 25 minut, kterých tento pořad trvá chcípnul nudou, sprostá mluva zde vypadá jako běžný slovník každého člověka, účinkující za špatnou odpověď musí na absolutně debilním kole vytočit kam dostane dětskou kérku a nakonec to úplně nejvíc šokující až důstojnost urážející, účinkující vyslový omylem zakázané slovo dané epizody a na scénu přichází chlápek oblečený jako panda, který jej za slovo potrestá. Jako nevim viděl jsem aliho parťáky, tam aspoň čas od času něco dávalo smysl a někdy to bylo aj vtipné, což zde nebylo ani náhodou. Ve zkratce nudné, trapné, nelogické & sprosté. ()