Balkánská pomsta

Kill'em All

Akční

USA, 2017, 96 min

|50%| Na KILL’EM ALL jsem se velmi těšil. Rozhodně jsem zůstával při zemi, vím moc dobře, jak většina současných béček dopadá. Ve výsledku moc nadšený nejsem, ale nedá se ani mluvit o velkém zklamání. Režijně je to točeno dost amatérsky a pojato divným stylem. Takovým stylem, kdy posloucháme ženskou, co vypráví své zážitky z dramatických událostí, které prožila. K tomu je to ve finále okořeněno pointou, která mi přišla trochu pitomá, ale neřešil jsem ji. Co se týče amatérského díla režiséra, zatracovat ho rozhodně nehodlám. V tomto případě jsem ocenil snahu. Akce je rozložena po celém snímku, máme tu dost přestřelek a i soubojů. Přestřelky jsou průměrné, stejně tak jako bitky, ale aspon jsem viděl JCVD v akci, kdy se pere, to mě relativně uspokojilo. K tomu obstojná závěrečná bitka JCVD vs Bernhardt. Co se týče synáčka, musím ho strašně pochválit, že si zde střihl 2 menší, obyčejnější fighty, do konce šel i proti JCVD. xD Nejvíc mě ale blažilo u srdce, že mu změnili jméno na Kris Van Damme. xDDD To jsem vše o jeho synovi napsal ironicky. ;) Herecké obsazení bylo takové normální, akorát mi tu nehorázně vadil Perer Stomare. On jako agent FBI? Vypadal spíš jako ošklivej a hloupej gangster. No, takže čistě průměrná záležitost, která se dá vidět jen jednou, ale neurazilo to. Škoda, že neměl film jiný příběh a lepšího režiséra, mohlo to být lepší.(26.5.2017)

• malylada

Hodně mizerný akčňák, který nepotěší ani dublováním Van Damma v akčních scénách. Zmatečný střih při jakékoli akci, která je navíc podprůměrná a s absolutními amatéry. Film vypadá navíc hodně z levného soudku a nemůžu si pomoci, ale Van Damme má stále na víc, než upadat do vod Seagalovek. Na tento film se budu snažit rychle zapomenout.......3/10(22.6.2017)

• Wacoslav1

Laco se rozepsal, já budu stručný. Zmatená píčovina bez děje navíc v akčních scénách se furt klepe kamera a je to proložený milionem střihů takže je hovno vidět. Uvažoval jsem, že dám aspoň 2*, protože je fakt, že film je aspoň hodně akční a furt se v něm střílí nebo řeže, ale mě to přišlo fádní a bez šťávy prostě mě to nebavilo.20%(21.5.2017)

• SeBig

Žán Klod by v tomhle filmu potřeboval fastumgel, celej film se tam totiž tváří jak nemohoucí duchodce, chodí jak když se mu chce srát a tak.. jinak film celkově pusobí jako slušný céčkový exkrement.. ten výslech tý pindy co neuměla hrát.. vyslýchá jí botox a bezdomovec co si hrajou na ef bí áááj. Akce tam je ale je taková nicotná, pomalá, Žán Klod je tu vychcípanej prej potřebuje cukr a jídlo aby se dobil, celej film má vybitou baterku.. ani ta bitka mezi nim a jeho synátorem mě nebavila.. ale nakonec se přece jen našlo něco co se mi tak trochu libilo.. že ukazali.. teda aspon se snažili ukazat, každýho tech záporaku minulost a přiběh a to chválim. Jinak je to céčkovej šitizmus.(18.1.2018)

• Lacike

Extremne podfinancovany akcny film v ktorom cely cas par znamejsich xichtov pobehuje v jednej budove. Sem tam niekto po niekom vystreli s hnusnymi CGI efektami a vrcholom su 2 rozbite okna, ktore su natocene spomalene, aby sme si tie nakladne destrukcie vychutnali. Aby sme mali zdanie, ze sa film odohrava po celom svete, tak sa pred kazdou interierovou scenou objavi titulok, kde sa momentalne nachadzame. No a stopaz filmu je natiahnuta na pozadovynu dlzku tym, ze cely pribeh rozprava za stolom Autumn Reeser dalsim dvom znamejsim xichtom (Peter Stormare, Maria Conchita Alonso), ktore si to pri pomysleni na finalnu pointu v style Usual Suspects utrpne odsedia. Jedinym aspektom v ktorom sa zucastneni mohli predviest aj napriek nulovym nakladom su bitky. Maju jednoduchu choreografiu a kadencia strihov je vyssia ako kadencia uderov, takze nepôsobia kontaktne, ale ani nie su prilis neprehladne a vlastne za ne a za snahu vsetkych zucastnenych davam jednu hviezdicku. Asi najlepsie dopadol suboj dvoch legendarnych Kickboxerov Van Damme vs. Bernhardt. Ale evidentne mal navrch Bernhardt. Niektore Van Dammove udery pôsobili dost divne az smiesne. Podvratak s novym menom Kris Van Damme tu nema velky priestor a prakticky sa objavi len v dvoch bitkach v ktorych ukazuje, ze sa od otecka naucil vysoke kopy. Vysledkom je film po produkcnej stranke na urovni amaterskych youtube videi, ktore ale ponukaju ovela kvalitnejsie bitky mladsich a schopnejsich borcov. Je mi smutno z toho v akych podmienkach musia tocit byvale exhviezdy. 1/10.(20.5.2017)