Kill'em All

Akční

USA, 2017, 96 min

• castor

Je zdravotní sestra a jejím úkolem je pomáhat lidem. Teď se jí pod ruce dostal jistý chlapík, který vypadá, že má za sebou náročnou šichtu a který jí zřejmě pomůže přežít. Ač má zásadní podíl viny na tom, že se mezi operačními sály potlouká banda zabijáků. Za dalším kousek á la „chci ještě nějakou dobu alespoň na discích přežívat“ stojí hned trojice scénáristů, která splácala pitomoučký zaměnitelný příběh o jedné pomstě, jednom hloupém zvratu a několika mdlých bojových scénách. Režisér měl přitom k dispozici dvě sličné herečky i takové eso, jakým je Peter Stormare. Jenže kde jsou ty časy, kdy válel v Minority Report, 8 MM nebo Armageddonu? Akce je sestříhaná tak, aby nebylo poznat, že se rváči jaksi neumějí otáčet, rozpočet musel být titěrný, navíc velký kus zřejmě spolklo maskování Jean-Claudea, který má vypadat, že dostal pár ran do hlavy. Několik náběhů na něco alespoň průměrného tam bylo, vesměs je to ovšem velká bída, takže banda nejvěrnějších jen zapláče.(16.6.2017)

• Xmilden

Trošku úsměvný pokus o finálové vyústění ve stylu Obvyklí podezřelí. Taková patlaninka, kterých bohužel za poslední roky už Jean-Claude zase několik natočil. Tentokráte nemá ani adekvátní protivníky (zamačkávám slzu při vzpomínkách na občas taky špatné trháky tohoho belgického ovčáka, ve kterých hrál alespoň Scott Adkins). 20%(16.8.2017)

• Wacoslav1

Laco se rozepsal, já budu stručný. Zmatená píčovina bez děje navíc v akčních scénách se furt klepe kamera a je to proložený milionem střihů takže je hovno vidět. Uvažoval jsem, že dám aspoň 2*, protože je fakt, že film je aspoň hodně akční a furt se v něm střílí nebo řeže, ale mě to přišlo fádní a bez šťávy prostě mě to nebavilo.20%(21.5.2017)

• Rominator

Zraněný Phillip (Jean-Claude Van Damme) je přivezen na pohotovost, kde je ošetřen sestrou. Situace se vyostří ve chvíli, kdy do nemocnice dorazí ozbrojení muži, kteří ho chtějí zabít... Souboje nejsou choreograficky něco extra, ale zbytečně je degraduje roztřesená kamera a zběsilý střih. Peter Malota film režíroval a dělal koordinátora soubojů. Herci Daniel Bernhardt (Radovan Brokowski) a Kris Van Damme (Dusan) na snímku ještě dělali jako kaskadéři. Kieran Gallagher má v titulcích kredit koordinátor kaskadérů a kaskadér. Natáčení probíhalo v lokacích ve státě Mississippi. HODNOCENÍ 30%(21.5.2017)

|50%| Na KILL’EM ALL jsem se velmi těšil. Rozhodně jsem zůstával při zemi, vím moc dobře, jak většina současných béček dopadá. Ve výsledku moc nadšený nejsem, ale nedá se ani mluvit o velkém zklamání. Režijně je to točeno dost amatérsky a pojato divným stylem. Takovým stylem, kdy posloucháme ženskou, co vypráví své zážitky z dramatických událostí, které prožila. K tomu je to ve finále okořeněno pointou, která mi přišla trochu pitomá, ale neřešil jsem ji. Co se týče amatérského díla režiséra, zatracovat ho rozhodně nehodlám. V tomto případě jsem ocenil snahu. Akce je rozložena po celém snímku, máme tu dost přestřelek a i soubojů. Přestřelky jsou průměrné, stejně tak jako bitky, ale aspon jsem viděl JCVD v akci, kdy se pere, to mě relativně uspokojilo. K tomu obstojná závěrečná bitka JCVD vs Bernhardt. Co se týče synáčka, musím ho strašně pochválit, že si zde střihl 2 menší, obyčejnější fighty, do konce šel i proti JCVD. xD Nejvíc mě ale blažilo u srdce, že mu změnili jméno na Kris Van Damme. xDDD To jsem vše o jeho synovi napsal ironicky. ;) Herecké obsazení bylo takové normální, akorát mi tu nehorázně vadil Perer Stomare. On jako agent FBI? Vypadal spíš jako ošklivej a hloupej gangster. No, takže čistě průměrná záležitost, která se dá vidět jen jednou, ale neurazilo to. Škoda, že neměl film jiný příběh a lepšího režiséra, mohlo to být lepší.(26.5.2017)

• ConanVJ

Podprůměrný akčňák, který je hodně nudný a akci zabíjí nepřehledná rychlá kamera. 40% :)(29.5.2017)

• korbitch22

Už opravdu hodně potřebuju nějaký dobrý film a asi budu muset vsadit na nějakou klasiku, jelikož mám za sebou nálož opravdu bídných sraček. Van Damme je prostě blbec. Mám ho strašně rád, už hodněkrát dokázal, že má mnohem na víc (JCVD, Expendables 2, Není úniku, Peklo, Jean Claude Van Johnson a další) kde ukázal, že když chce, umí předvést docela strhující herecký výkon. Naposled právě zmiňovaný Jean Claude Van Johnson dokázal, že by mohl J.C. klidně hrát v nějakém pořádném seriálu z Netflixu nebo HBO, ale on né, on udělá vždycky krok dopředu a deset kroků zpátky. Zabij je všechny je další braková, tupá, neakční a dolarem smrdící sračka, která je příšerně sestříhaná, zrežírovaná a natočená. Hnusný a odporný shit zcela nehodný jména Van Damme. Ty ostřesný zpomalovačky, dementní dialogy, tragickej střih a směšná akce a to všechno smíchané a okořeněné o hrozivé herecké výkony. Řekli byste si, ''sakra co chceš'' je to DVD béčko, ne není, je to déčko jako prase za které by se styděl i Chuck Norris v dobách své největší ''slávy''. Van Damme je tupec když mrhá poslední dobré roky svého hereckého života na takové mrzké sračky. 20%.(1.7.2017)

• malylada

Hodně mizerný akčňák, který nepotěší ani dublováním Van Damma v akčních scénách. Zmatečný střih při jakékoli akci, která je navíc podprůměrná a s absolutními amatéry. Film vypadá navíc hodně z levného soudku a nemůžu si pomoci, ale Van Damme má stále na víc, než upadat do vod Seagalovek. Na tento film se budu snažit rychle zapomenout.......3/10(22.6.2017)

• Lacike

Extremne podfinancovany akcny film v ktorom cely cas par znamejsich xichtov pobehuje v jednej budove. Sem tam niekto po niekom vystreli s hnusnymi CGI efektami a vrcholom su 2 rozbite okna, ktore su natocene spomalene, aby sme si tie nakladne destrukcie vychutnali. Aby sme mali zdanie, ze sa film odohrava po celom svete, tak sa pred kazdou interierovou scenou objavi titulok, kde sa momentalne nachadzame. No a stopaz filmu je natiahnuta na pozadovynu dlzku tym, ze cely pribeh rozprava za stolom Autumn Reeser dalsim dvom znamejsim xichtom (Peter Stormare, Maria Conchita Alonso), ktore si to pri pomysleni na finalnu pointu v style Usual Suspects utrpne odsedia. Jedinym aspektom v ktorom sa zucastneni mohli predviest aj napriek nulovym nakladom su bitky. Maju jednoduchu choreografiu a kadencia strihov je vyssia ako kadencia uderov, takze nepôsobia kontaktne, ale ani nie su prilis neprehladne a vlastne za ne a za snahu vsetkych zucastnenych davam jednu hviezdicku. Asi najlepsie dopadol suboj dvoch legendarnych Kickboxerov Van Damme vs. Bernhardt. Ale evidentne mal navrch Bernhardt. Niektore Van Dammove udery pôsobili dost divne az smiesne. Podvratak s novym menom Kris Van Damme tu nema velky priestor a prakticky sa objavi len v dvoch bitkach v ktorych ukazuje, ze sa od otecka naucil vysoke kopy. Vysledkom je film po produkcnej stranke na urovni amaterskych youtube videi, ktore ale ponukaju ovela kvalitnejsie bitky mladsich a schopnejsich borcov. Je mi smutno z toho v akych podmienkach musia tocit byvale exhviezdy. 1/10.(20.5.2017)

Klasický akční film, který v sobě nemá nijak zásadní nápad, ale přesto má docela dobré tempo a v závěru dovede překvapit. Není to ale po stránce akční nic výborného a u soubojů máte pocit, že ten, co dostává na prdel, se ve skutečnosti ani pořádně nebránil. Na JCVD už je vidět, že taky radši ustupuje do pozadí, protože věk prostě nezastavíš.(23.5.2017)

A je to tu! Další noční můra všech B fanoušků JCVDýho se stala skutečností. Ano, už i legendární Belgičan začal využívat dubléra pro akční i do půl těla vysvlečených sekvencí! Společně s tímto faktem a osekaným střihem to jsou 2 zásadní momenty tohoto snímku. Jinak je to povedená akčňárna se zajímavou zápletkou v závěru a vůbec 1.historickou scénkou, ve které Jean sejme k smrti svého biologického synátora! A to stojí za shlédnutí...(6.6.2017)

• vegetol.mp

Rutinní a ničím zajímavý akční béčko, jehož jedinou devizou je obsazení pár známých ksichtů. V podstatě je to to samý, jako Game of Death se Snipesem, jen tady se scenáristi snažili uplést z hovna bič a totálně primitivní historku zcela nesmyslně zaplevelili množstvím zbytečných flashbacků, který jen zpomalují tempo. Souboje nejen že nejsou nic extra, ale ještě ke všemu nejsou ani moc krvavý. Nejlepší je ten Van Damme vs. Bernhardt, kde je mimochodem krásně vidět, že Bernhardt by Van Damma sežral k snídani. Každopádně se na to koukat dá a jako zabiják času to neurazí, ale dost nechápu, že všichni nadávají na Seagala. Tohle bylo mnohem horší, než některý poslední Seagalovky. Na Killing Salazar se to nechytá a to mají oba filmy hodně společnýho.(14.8.2017)

• upson

Dalo se to dokoukat......45%(27.5.2017)

• m.a.t.o.

Strašná slabota. Príbeh je rozkúskovaný, chvíľu sme v nemocnici, chvíľu vo vyšetrovni FBI, chvíľu flashbacky z Jugošky. Celý film mi pripadal byť tak nejak na silu naťahovaný, aby mal aspoň hodinu a pol. Akcia nestojí ani za reč, je prasácky zostrihaná, celkovo to bolo dosť utrpenie dopozerať do konca. P.S. pre tvorcov: 15. august 2016 bol pondelok, nie nedeľa :)) 5 %(9.7.2017)

Hlavne nepremejslet, pak se to da. A je vtipny, JCVD v jedny scene zabije svyho vlastniho syna...(29.6.2017)

Mezi totálním odpadem, co v poslední době ten boulehlav točí, je toto ucházející. Na zabití času dobré.(1.7.2017)

Film není nejhorší svým obsahem, ani dějově, celkem se mi líbil, má dost akce a soubojů. Bohužel má ale film nepřehledný a chaotický, někdy doslova matoucí střih, že si divák musí lecos domýšlet a to dokáže fakt nasrat. Takhle dementní střih a dementní střihač dokáže film pořádně znehodnotit. Anebo díky nedostatečným záběrům z toho střihač splácal, co se dalo, ale to už je celkem jedno v ohledu na finální celek. Překvapivý konec.(26.7.2017)

Nejhorší JCVD od US4. Koukatelné, snaha o pointu přišla, avšak mnoho nelogičností, nepřehledné přeskakování z časových rovin a hrůzné střihy při bitkách. Na JCVD vs. D. Bernhardt jsem se těšil, ale nevyplatilo se :(.(11.6.2017)

• Likan7

Že to tomu Van Dammeovi stojí, toči takový sra*ky. Killem All je přesně taková. Prostinký, tupý příběh, příšerný scénář, zabijáci schopní jako ty, co Arnold kosil v Komandu, příšerná roztěkaná kamera a choreografie hrozně amatérská. Nejvíc mě ale rozesmálo představování zabijáků, kdy měl každý jednu svou top scénu, která spočívala v tom, že přišli, někoho střelili do hlavy, dali mu pěstí nebo oboje a tak nám to dalo tušit, že máme co dočinění s tím nejvražednějším, co chodí po zemském povchu. Killem All je přesně tak trapný film, jak vyzvní z mého komentáře.(23.7.2017)

Na JCVD je vidieť, že sa blíži ku šiestemu „X“, ale ako vidím, tak ho to príliš nezaujíma. Aktuálni akčný film je spíš statický ako akčný, ale vďaka slušnému príbehu to nevadí. Musím sa priznať, že toto B-čko z aktuálnej tvorby trojici JCVD/D. Lundgren/S.Seagal je natočené najlepšie. A tu Autumn „sestrička“ Reeser je viac ako sexy. Osobné hodnotenie: 72% (***) (22.5.2017)

<< předchozí 1 2