Kill'em All

Akční

USA, 2017, 96 min

• castor

Je zdravotní sestra a jejím úkolem je pomáhat lidem. Teď se jí pod ruce dostal jistý chlapík, který vypadá, že má za sebou náročnou šichtu a který jí zřejmě pomůže přežít. Ač má zásadní podíl viny na tom, že se mezi operačními sály potlouká banda zabijáků. Za dalším kousek á la „chci ještě nějakou dobu alespoň na discích přežívat“ stojí hned trojice scénáristů, která splácala pitomoučký zaměnitelný příběh o jedné pomstě, jednom hloupém zvratu a několika mdlých bojových scénách. Režisér měl přitom k dispozici dvě sličné herečky i takové eso, jakým je Peter Stormare. Jenže kde jsou ty časy, kdy válel v Minority Report, 8 MM nebo Armageddonu? Akce je sestříhaná tak, aby nebylo poznat, že se rváči jaksi neumějí otáčet, rozpočet musel být titěrný, navíc velký kus zřejmě spolklo maskování Jean-Claudea, který má vypadat, že dostal pár ran do hlavy. Několik náběhů na něco alespoň průměrného tam bylo, vesměs je to ovšem velká bída, takže banda nejvěrnějších jen zapláče.(16.6.2017)

|50%| Na KILL’EM ALL jsem se velmi těšil. Rozhodně jsem zůstával při zemi, vím moc dobře, jak většina současných béček dopadá. Ve výsledku moc nadšený nejsem, ale nedá se ani mluvit o velkém zklamání. Režijně je to točeno dost amatérsky a pojato divným stylem. Takovým stylem, kdy posloucháme ženskou, co vypráví své zážitky z dramatických událostí, které prožila. K tomu je to ve finále okořeněno pointou, která mi přišla trochu pitomá, ale neřešil jsem ji. Co se týče amatérského díla režiséra, zatracovat ho rozhodně nehodlám. V tomto případě jsem ocenil snahu. Akce je rozložena po celém snímku, máme tu dost přestřelek a i soubojů. Přestřelky jsou průměrné, stejně tak jako bitky, ale aspon jsem viděl JCVD v akci, kdy se pere, to mě relativně uspokojilo. K tomu obstojná závěrečná bitka JCVD vs Bernhardt. Co se týče synáčka, musím ho strašně pochválit, že si zde střihl 2 menší, obyčejnější fighty, do konce šel i proti JCVD. xD Nejvíc mě ale blažilo u srdce, že mu změnili jméno na Kris Van Damme. xDDD To jsem vše o jeho synovi napsal ironicky. ;) Herecké obsazení bylo takové normální, akorát mi tu nehorázně vadil Perer Stomare. On jako agent FBI? Vypadal spíš jako ošklivej a hloupej gangster. No, takže čistě průměrná záležitost, která se dá vidět jen jednou, ale neurazilo to. Škoda, že neměl film jiný příběh a lepšího režiséra, mohlo to být lepší.(26.5.2017)

• Wacoslav1

Laco se rozepsal, já budu stručný. Zmatená píčovina bez děje navíc v akčních scénách se furt klepe kamera a je to proložený milionem střihů takže je hovno vidět. Uvažoval jsem, že dám aspoň 2*, protože je fakt, že film je aspoň hodně akční a furt se v něm střílí nebo řeže, ale mě to přišlo fádní a bez šťávy prostě mě to nebavilo.20%(21.5.2017)

• Rominator

Zraněný Phillip (Jean-Claude Van Damme) je přivezen na pohotovost, kde je ošetřen sestrou. Situace se vyostří ve chvíli, kdy do nemocnice dorazí ozbrojení muži, kteří ho chtějí zabít... Souboje nejsou choreograficky něco extra, ale zbytečně je degraduje roztřesená kamera a zběsilý střih. Peter Malota film režíroval a dělal koordinátora soubojů. Herci Daniel Bernhardt (Radovan Brokowski) a Kris Van Damme (Dusan) na snímku ještě dělali jako kaskadéři. Kieran Gallagher má v titulcích kredit koordinátor kaskadérů a kaskadér. Natáčení probíhalo v lokacích ve státě Mississippi. HODNOCENÍ 30%(21.5.2017)

A je to tu! Další noční můra všech B fanoušků JCVDýho se stala skutečností. Ano, už i legendární Belgičan začal využívat dubléra pro akční i do půl těla vysvlečených sekvencí! Společně s tímto faktem a osekaným střihem to jsou 2 zásadní momenty tohoto snímku. Jinak je to povedená akčňárna se zajímavou zápletkou v závěru a vůbec 1.historickou scénkou, ve které Jean sejme k smrti svého biologického synátora! A to stojí za shlédnutí...(6.6.2017)