Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bláznivá americká komedie o tom, jak nebezpečná může být televize zblízka, zejména když vám ji pronajme sám ďábel (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak tenhle film jsem jako malej miloval a sjížděl ho skoro každý týden. Dnes je to jen úsměvná taškařice a takové klasické řemeslo u kterého se nemusí moc přemýšlet. Ale Hyamsovy se nemůže upřít snaha. Efekty jsou perfektní a skákání ze žánru do žánru ať už neoriginální(Waxwork to už udělal dříve ale to byl sko z hororu do hororu) je parádní a líbil se mi i nápad že hlavní hrdinoví musí najít vždy zrnění. Dnes již si dokáži všimnout neduhů a problémů co film má ale i tak nostalgie dosáhla a já se bavil. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Líbilo se mi to už v době premiéry, ten jemný, sarkastický humor je pořád skvělý, ale teprve nyní dokážu docenit (protože i u nás se strhl mediální kapitalismus) všechny ty špílce a věci, které film paroduje. Nejen primárně gaučové brambory, kterých začíná být hodně i mezi Čechy, ale i všechny ty vysílací stereotypy a klišé, vše, co lidem dokáže leda tak vymývat mozek. Tedy, pokud jej ještě mají. ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Devadesátka, která mi spíše připomínala osmdesátku. Nenáročná sci-fi komedie, snažící se upozornit na to, jak nás již dlouhá desetiletí ovlivňuje TV a její sledování. Docela zábava jen ty opravdu vtipné scény jsou provázeny těmi méně zábavnými a tak tempo filmu není takové, jaké by si film zasloužil a upřímně jsou chvíle, kdy film nudí. ()

fcreading 

všechny recenze uživatele

Je pravda, ze John Ritter je dimenzionálnym hercom, tento film ale nie je do veľkej miery závislý len na neho. Skvele sa doplňujú Dawberová a Eugene Levy žijúci v Satanovom impériu. Prevažná čast tohto filmu je s vizuálnymi gagmi a odkazmi popovej kultúry celkom na inom mieste. Ak niekto vyrastal a bol závislý na televíziu, vtom prípade je Diabolská frekvencia ako stvorená na sobotňajsie popoludnie 80 percent. PS: TV paródie sú zamerané na pobavenie diváka a tento skvost splnil všetko čo mal. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Zvláštny film z ktorého mohla vzniknúť originálna paródia na televíznu tvorbu s nejakým tým morálnym ponaučením, že príliš časté sledovanie TV lezie na mozog, ale výsledok pripomína skôr tie horšie neskoršie diely série Scary Movie v ktorých doslovne kopírovali celé scény z rôznych slávnych filmov. V tomto filme TV vcucne pár s manželskými problémami lebo manžel furt čumí na telku a tú svoju krízu si riešia behom prebehovania z jednej TV relácie do druhej a popritom ich naháňa diabol Jeffrey Jones. Ale celá tá dramatická línia a kritika vôbec nefunguje. Bavilo ma len sledovať paródie na jednotlivé známe programy. Najviac ma asi potešil starý dobrý Star Trek TNG. V lepšie uchopenom podaní to mohol byť zaujímavý a kvalitný film. Takto je výsledkom len divný experiment, ktorý nevyšiel. 4/10. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (3)

  • Roli Roye si měl původně zahrát Dan Aykroyd. (ČSFD)

Reklama

Reklama