Medvěd Brigsby

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Drama

USA, 2017, 97 min

Takových filmů, které točí geekové pro geeky moc není. A i když je tento za tři hvězdy, pořád jsem rád, že jsem ho viděl. Je ulítlý, což se dá předpokládat, ale kvůli některým, podle mě, nelogickým momentům, nemůžu tříhvědičkový poděl zvýšit. Ten film byl i na mě až moc divnej a ulítlej...a i když má silné momenty a hodně silný závěr, pořád mi Medvěd Brigsby k srdci nedokázal přirůst víc, než by chtěl.(13.9.2018)

Asi jsem čekal, že tenhle snímek bude ještě o něco divnější. Ze začátku to vypadalo na zajímavou retro atmosféru, ale nakonec se ukázalo, že ta jen místy probleskuje, místo toho, aby skutečně zazářila. Ale i tak je "Brigsby Bear" snímek, který je hodně specifickým zážitkem, který stojí za to absolvovat.(18.1.2018)

• Johnny.ARN

Milý príbeh. Unesený chlapec vyrastal v izolácií a ako dospeleho ho oslobodili a on sa vyrovnáva s nástrahami moderneho sveta čo do vtedy nepoznal. A paradoxne nebolo to založené na tom ,ale na jeho posadnutosti rozprávkou, ktorú pozeral cely svoj život. Film viac oddychový, ale aj zaujímavý. Isto san a tom podiel tím psychologov aby to malo edukatívny charakter a ukázalo ľuďom silu priatelstva. 2 z 5(9.9.2018)

Nečekaně dobrý film, který málem dostal plný počet, až tak mě film zaujal. Příjemné drama okořeněné troškou komediálních situací a především zajimavý a originální nápad, kdy hlavní hrdina miluje smyšlený pořad svého únosce natolik, že i po jeho osvobození ho tento pořad nepřestává ovlivňovat a chce ho prožívat i nadále.(16.12.2018)

Ha! Kinnear kopíruje našeho Marka v úpravě vousů :). Jinak je tenhle divnofilm parádní sondou do nerdí duše a rovněž i potvrzením toho, že Claire Danes neumí hrát. Ale co, jakmile je na scéně nejlepší voiceactor všech dob, samotný Hamill, získává film nový náboj a hlavně konec je koncertem Markova fantastického hlasu. Silné 4*.(7.2.2018)