Reklama

Reklama

Max Walker je v roce 2004 už deset let zaměstnancem tajné vládní agentury, střežící tajemství stroje času a dbající na to, aby nikdo možnosti cestovat v čase nezneužil ve svůj prospěch. Nekompromisně zasahuje ve chvíli, kdy někdo mění události a tím ohrožuje budoucnost. Ani on sám nesmí daná pravidla porušit, přestože by mohl zabránit nevysvětlitelné násilné smrti milované manželky před deseti lety. Když se mocichtivý senátor McComb rozhodne stroje času použít k tomu, aby získal peníze pro chystanou prezidentskou kampaň: Tento bezohledný kariérista hodlá zasahovat do času – v nově vzniklé budoucnosti má v plánu zlikvidovat agenturu, aby měl volné ruce pro své špinavé plány. Dokáže se mu postavit jedině neúplatný Max… (TV Prima)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (213)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Klasická srágora o cestování v čase. Jean Claude předvede obvyklou sestavu kop, roznožka, holá prdel, podsek nohou, roznožka, ale jinak je to nejlepší na celém filmu a dost to táhne, chvílema dokonce i zahláškuje "čti mezi řádky." Ovšem ostatní herci stojej za hovno. Abyste pochopili celou debilitu a zbytečnost tohohle filmu stačí se podívat na auto, kterým tam Van Damme jezdí. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $28miliónovTržby USA $44,853,581Tržby Celosvetovo $101,646,581║ Tak dostal som sa k tomuto filmu aj keď to nebola žiadna priorita ale len akísi malí priestor pre nejakú spomienku na časy, keď sa ešte Jean-Claude Van Damme dal stráviť. Nuž tento film nemá zle načrtnutý dej ale nemá to tie správne grády aby to mohlo byť viac než predvádzanie bojových umení. /40%/ ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Najlepším filmom Petra Hyamsa v rokoch 1972 - 2005 je v mojich očiach nenáročný horor RELIC, takže to zrejme o ňom niečo vypovedá (možno o mne, ale možno aj nie). Akčný sci-fi triler TIMECOP ale tiež nie je nič strašné ani nudné; je to solídna priemerná žánrová rutina, ktorej scenár párkrát prekvapí šikovne využitou „časovou zápletkou“ (rotačný guľomet na Divokom západe). Nič inteligentné netreba čakať, ale Jean-Claude Van Damme má parádnu čiernu uniformu, Mia Saraová (panna z Ridleyho LEGENDY) má niečo do seba, béčkar Ron Silver (novinár z Cronenbergovej MUCHY) na poste slizkého hlavného gaunera je muž na správnom mieste a ako bonus slúži jeho nechutná filnálna likvidácia a čokoláda Gloria Reubenová. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Ono se k tomuhle něco skutečně blbě vymýšlí. Je to ta nejobnošenější béčková vesta, ze které chvílemi zasvitne nějaký náznak napětí a cár celkem slušného námětu. Opravdu zazáří jen několik málo míst, kde Jean Claude rozehraje své herecké nadání v grimasách tak tajemných, že i Mona Lisa proti němu vypadá jako čitelná úřednice z banky. K vizuálním efektů nelze než s lítostí poznamenat, že jich mohlo být víc, neboť jsou tak kouzelně nejapné a amatérské, že zaručeně baví. Stejně tak design vozidel, proti nimž vypadá vytůněná Škoda Rapid vulgo Upír z Feratu jako Tie Fighter proti trojplošníku Rudého barona. Maličko škoda, že se scénárista více neopřel do dialogů, mohla být i velká legrace a nejen pár krásných perel ducha, volně roztroušených ve vizuální hlušině. Takhle je Timecop jen snesitelná nuda o cestování časem ()

Anthony 

všechny recenze uživatele

Hrátky s časem nejsou nijak promyšlené, ale především je tu málo akce (a proč se asi chodí na film s Van Dammem?). Větší střet je na konci, ovšem tato bitka v dešti a v noci je dost nepřehledná a chvílemi jak z animovaného filmu ("nesmrtelnost hrdinů")- vím, že se tyhle filmy berou s nadsázkou, ale tady už je to příliš. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (11)

  • Z celkového rozpočtu 27 milionů amerických dolarů si Van Damme odnesl honorář 5 milionů. S výdělkem přes 103 milionů se jedná o jeho nejvýdělečnější snímek. (Eldrick)
  • Futuristické hodinky jsou ve skutečnosti Casio model DW-400. (ČSFD)
  • Společnost Cryo Interactive vydala v roce 1995 počítačovou hru „Timecop“, která byla vytvořena právě na motivy tohoto filmu. (Terva)

Související novinky

Van Damme a dvojitý remakový úder

Van Damme a dvojitý remakový úder

26.07.2013

Shodou okolností se téměř současně vynořily zprávy o remaku dvou akčních klasik z konce osmdesátých let, které proslavily belgického „baleťáka". Především je tady Krvavý sport, jehož novou verzi…

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala

14.05.2009

Ale zato s britským řízkem Vinniem Jonesem. Možná je to nakonec lepší volba – Jonesovi spíš uvěříme, že je druhým nejlepším zabijákem na planetě, než nějakému hrochovi s copem. O čem je vlastně řeč?…

A režírovat bude...

A režírovat bude...

26.04.2009

Catherine Hardwicke, Chris Weitz a... David Slade?! Cože?! Po „nějaké ženské“ a režisérovi Prciček a Zlatého kompasu nekompromisní tvůrce V pasti a 30 dní dlouhé noci, který nemá problém nějakému…

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa…

Reklama

Reklama